Ed HarrisI

Edward Allen Harris

8,2
45 429 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Harris

i aż wierzyć się nie chce, że ma tylko 175 cm.

Bokciu

Zgadza się. Zwróciłam na to uwagę oglądając Westworld . Byłam przekonana, ze ma zdecydowanie więcej lat.

Bokciu

jak na 65 latka wyglada bardzo dobrze... naogladaliscie sie za duzo celebrytow po operacjach co w tym wieku wygladaja jak 30-40 latkowie... chłop jest naturalny i tyle a i tak widuje ludzi co maja 60 lat a wygladaja znacznie gorzej... on jak na swoje lata wyglada bardzo dobrze i jedyne co mozecie to mu zazdorscic bo jak dożyjecie tych lat to na bank bedziecie wygladac gorzej^^

Tigerrs

Mowa tu oczywiście o samej facjacie, a w tym przypadku wygląda jak purchawka. Gość ma wybitnie zoraną twarz, patrząc na otaczających mnie ludzi w tym wieku - nie znam nikogo kto mógłby "poszczycić" się takowym wyglądem. Pocieszające jest, iż nie ma możliwości, aby mając 65 lat ,wyglądać jeszcze gorzej.

Bokciu

rzeczywiscie wygląda na więcej ja bym mu dal 75lat, ale ma dosyć głębokie rysy twarzy i to pewnie dlatego

brzytew

Dokładnie

Bokciu

Pewnie przez papierosy. Facet jest palaczem.

Bokciu

On zawsze wyglądał na więcej lat niż miał w rzeczywistości.

Marilee_chan

Fakt. Np Wrog u bram. Na 60 wyglądał ale rola genialna

Bokciu

To fakt. Taki widac typ urody

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones