Edyta Olszówka

7,0
10 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edyta Olszówka

Edyta

użytkownik usunięty

Edyta Olszówka jest bardzo dobrą aktorką, ale czy jest dobrym człowiekiem?!

użytkownik usunięty

Ciężko jest odpowiedzieć na takie pytanie.Tym bardziej jeżeli się jej nie zna osobiście.Czytałam wiele jej wywiadów, są bardzo ciekawe i można z nich wywnioskować że nie jest ona złą osobą, tylko troszkę zagubioną.W jednym z odcinków Samego Życia Laura powiedziała do postaci granej przez Olszówkę "ty po prostu jesteś dobrym człowiekiem, a dobrego człowieka nie jest łatwo znaleść".Mam nadzieję że to samo można powiedzieć o Edycie a nie tylko o postaci w jaką się wcieliła.Gdzieś przecież muszą być ci dobrzy ludzie.

użytkownik usunięty

mam do ciebie pytanie jak to jest być aktorką i czy trudno jest w tym zawodzie?? chciałabym sie z tobą zobaczyć bardzo naprwade moze przemyślisz to

użytkownik usunięty

Wydaje mi sie ze Edyta jest dobrym człowiekiem. Spotkałam ja kilka razy,czasem miala okazje chwile porozmawiac.Nigdy nie odmowila zdjecia czy autografu,zawsze chetnie rozmawia...mysle,ze jest super ;)

użytkownik usunięty

Edyta jest bardzo dobrym człowiekiem. Kilka razy miałam okazję z Nią rozmawiać, jest serdeczna, miła i uczynna. Zawsze traktuje ludzi życzliwie, nawet gdy się bardzo spieszy, nie odmówi rozmowy czy autografu. Nie robi z siebie wielkiej gwiazdy, jak niektóre dużo gorsze aktorki. Jest bardzo pogodną, ciepłą osobą-myślę że bardzo podobną do Marysi w którą się wcieliła w Samym życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones