Edyta Olszówka

7,0
10 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edyta Olszówka

seriale, seriale...

użytkownik usunięty

Pani Edyto bardzo panią szanuję i cenię, jako aktorkęi kobietę. Nie mogę zrozumieć jednego, dlaczego osoba taka, jak pani, która ma na koncie wiele ambitnych ról i świtnych kreacji aktorskich, zdecydowała się na udział w tak wątpliwej produkcji, jak serial "Samo życie" emitowany w TV PolSat?! Dyskredytuje pani tym samym swoje dotychczasowe osiągnięcia...

użytkownik usunięty

Kto to pisal..??
Wlasnie bardzo fajnie ze moge ja ogladac w tak fajnym serialu jak ,,Samo Zycie,,Pani Edyta to bardzo dobra aktorka dla mnie jest ona najlepsza ze Polskich aktorek nikt jej nie pobije poprostu jest cool

użytkownik usunięty

Dlaczego uważa pan/pani że serial Samo życie jest wątpliwą produkcją? Z badań zamieszczonych w NESWEEKU wynika że seriale cieszą się duża oglądalnością i to ludzi z wyższym wykształceniem. Serial SŻ ma bardzo dobre opinie i dużą oglądalność.Pani Edyta gra tam wspaniale,profesjonalnie i wielu widzom daje duzo radości. Nie uważam że przez tą rolę dyskredytuje swoje dotychczasowe osiągnięcia. O wielkości aktora nie decyduje w czym grz tylko jak gra. A pani Edyta robi to wspaniale, gdzięki niej ten serial wiele zyskał.

trzeba z czegoś żyć... obecnie życie aktora teatralnego nie należy do najłatwiejszych... sztuka schodzi na drugi plan, gdy ludzie nie mają za co żyć.
lepiej grać w serialu i w teatrze niż wcale.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
1234kuba

Popieram cię 1234kuba, powinna zniknąć z obsady Samego Życia. Nie lubię tej histeryczki...

Natasza882

sam zniknij hehe a P. Edyta jest świetna i mam super zdjęcia z międzyzdroji nareszcie

oooo :) o mozesz je gdzies wkleic ?? albo przeslac mi na mail?

janis

jasne, że mogę, jeśli posiadasz również jakieś zdjęcia to proszę o to samo z góry dzięki pozdrawiam czekam na adres

Każdy serial kiedyś powinien się skończyć, niestety niektóre opierają się temu jak mogą. Moje zdanie - skończyć, raz a dobrze. Zdarzyło mi się raz lub dwa zerknąć, ale w skromnych sprawy początkach, mam to już za sobą.

Ale skoro mowa o serialowych rolach, to lubię Olszówki "Myszę" z Ekstradycji /nr 1/. Epizod ale z charakterem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones