Ekin Cheng

Yee-kin Cheng

7,5
86 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ekin Cheng

Dlaczego nie przyjedzie na występy do Polski razem z ...Andy Lau. Będę pierwsza w kolejce po bilet choć język chiński nie jest moją mocną stroną. :] Martwi mnie też, że tak mało dobrych filmów Hong Kong gości na naszych ekranach. Jackie Chan przejadł mi się już dawno. Epoka takich gwiazd jak Toshiro Mifune (Japonia-gdyby ktoś miał wątpliwości) dawno minęła, a wielka to szkoda. Na pojedynek Mistrzów emitowany przez TVP trafiłam przez przypadek, cierpiąc na bezsenność. Dlaczego tak mało i dlaczego tak późną nocą? Sądzę, że kino azjatyckie ma szerszą publiczność niż ktokolwiek może przypuszczać.

Ukłon dla Ekina, za całokształt.

Maelen

Cóż co do filmów tego typu o tej porze to się zgodze z tobą , ale dużo kina azjatyckiego można zobaczyć co niedziele na TV4, tylko że strasznie późno, ale jak komuś na tym zależy to i taka pora nie będzie stanowiła przeszkody

użytkownik usunięty
Maelen

Niestety tez nad tym boleję. Ale w przyszłym roku może będziemy mogli podziwaić Andy'ego Lau na ekranach kin w House of flying daggers. Mam przynajmniej taka nadzieję.

Maelen

Obejrzałam "Japońskie wilki" i jestem pod wrażeniem. Źałuję, że w Polsce leci mało filmów azjatyckich, choć zależy mi głównie na chińskich. Staram się zbierać, ale w sklepach również jest marny wybór...

Maelen

Widze ze Ekin Cheng się podoba.
Tu są wpisy a na stronie Louis Koo nie ma żadnego. Widząc film z oboma panami postanowiłem, że wpadne...
Czy moje męskie oko ponownie się myli i Louis Koo nie jest taki przystojny jak mi się zdaje, czy po prostu zadna z fanek nie zdążyła nic napisać na stronie Louisa? :)

matix87

Ekin Cheng gra w słabiutkich filmach, nie lubię go
A Louis tez się stoczył , to już nie to co kiedyś

Justyna_0288

nie widzialem najnowszych filmow Koo, ale ogolnie lubie gościa.
Natomiast jestem ciekaw, który z nich jest ładnieszy wg kobiet, bo mi sie wydaje ze Louis :)

matix87

wiesz co... żaden :)

Justyna_0288

hehe, to mnie dobilas :)
myslalem ze louis sie podoba :P

matix87

czyżbyś wyglądał jak Louis Koo ? w takim razie mogę się poświęcić :)

Justyna_0288

heehahah :-D Nie no, po prostu lubie gościa.
Wiesz, wszyscy tylko Jackie Chan, Jet Li a o innych aktorach to już cisza.
Po raz pierwszy widziałem go chyba w "Good Times, Bed Times" i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, w przeciwieństwie do Ekina którego widziałem może w 4 filmach i jakoś mi do tej pory nie spasował. Już lepszy mi się wydaje Aaron Kwok, ale to i tak podobna liga.

matix87

ja tam wolę starszą ligę(Ka Fai, Leslie , Lau) a z tych nowszych , to rzeczywiście tylko Louis i może Nicholas Tse się wybijają

Justyna_0288

ze starszych aktorów to ja wolę Ching Wan Laua. W ogole to myślałem ze Leslie z tej trójki co podałaś był najmłodszy, a jak teraz popatrzyłem to jednak był najstarszy. lol
Poza Simonem, z tych co mi przychodzą do głowy, lubię także: Kiu Wai Miu (fajny był w Ngor Fu), Eric Tsang, Kenny Bee (fajny był w "To Err Is Humane"), Pak-cheung Chan (zabawny gość :)),
A z tych średnich/młodszych którzy mi do głowy przychodzą to: Jordan Chan, Jacky Wu, Derek Kwok (znany jako Jing-hung Kwok. Na fw jest nieciekawe zdjęcie. Grał w Beaststalker), Donnie Yen, ale on sie zrobił ostatnio mocno popularny wiec odpada :P , ... i inni



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones