Elżbieta Kępińska

7,3
1 594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elżbieta Kępińska

Szczerze powiem do dzisiaj tego nie wiedziałem. Dopiero oglądając ,,Dotknięcie nocy" zwróciłem na to uwagę. Wchodzę na profil i faktycznie ona. Swoją drogą ta aktorka grająca rolę Jadźki jakoś mi do jej głosu nigdy nie pasowała. Pamiętam, że oglądając Nie ma mocnych zawsze miałem takie wrażenie, że to nie ta sama aktorka. Faktycznie wtedy mówiła już swoim głosem. Zresztą podobnie jak Hańcza, którego w Samych swoich dubbingował Płotnicki. Szkoda trochę, że Płotnicki i Kępińska nie zagrali normalnie w trylogii Chęcińskiego. Na koniec taka refleksja. W polskim kinie kultowe postacie często były dubbingowane przez innego aktora niż ten, którego widzimy na ekranie. Potem sławę zdobywał ten, którego widzowie mieli okazje oglądać, a ten który wykonał nie mniejszą pracę wypowiadając wszystkie kwestie został całkowicie zapomniany. Przyczyniło się do tego to, że aktorów podkładających głos nie wymieniano w napisach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones