Elżbieta Słoboda

6,7
320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elżbieta Słoboda

Krótkie bo krótkie. Ale babka meeega. Żywiołowa, charyzmatyczna. Jak opowiadała o aktorstwie to się czuło niesamowicie, albo jak opowiadał o Actor Studio. Jak spotykała sie na seminariach z Al'em Paciono, Depp'em i wiele wiele innych. Można jej słuchać godzinami. Szkoda, ze nie ma żadnych większych ról na ekranie.

Heian

Ja też miałem przyjemność poznać panią Elżbietę. Zgadzam się - świetna z niej kobieta, bardzo uprzejma. Szkoda, że nie wyszła jej kariera aktorska. Podobno nadal spłaca swoje nowojorskie studia . Jak widać prestiżowa szkoła aktorska nie wystarczy, by zrobić karierę.

Heian

Zazdroszczę ... Też bym chciała ją poznać ... :)

Heian

Ja właśnie teraz na warsztatach:)
Niesamowita kobieta!

Heian

To ile ona miała lat jak zaczęła uczęszczać do tej szkoły skoro Deep był tam w charakterze gwiazdy mimo iż jest od niej młodszy

maciekb80

cztery lata młodszy to niedużo - zwróć uwagę : Jego ówczesna żona Lori Allison zapoznała go z Nicolasem Cagem, który załatwił mu rolę w horrorze "Koszmar z ulicy Wiązów"

gienek_1968

To ile ona miala lat jak zaczela nauke a ile Deep wtedy mial ?

maciekb80

no ona ok 27 on 23 pamiętaj była z Polski, on USA inne systemy itp

gienek_1968

Deep w wieku 23 lat z niczego znany ( chyba ze z "wajacji w kurorcie) nie byl wiec to nie byl jeszcze ten Deep a prowadził zajecia . Ciekawe :/

maciekb80

i jeszcze jedno zderzenie gwiazdy Mroczków versus Łapicki. Żak vs Olga Kalicka?

Heian

Właśnie poinformowali, że Pani Elżbieta zmarła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones