Elżbieta Starostecka

7,8
4 083 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elżbieta Starostecka

w Jak rozpętałem II wojnę światową była najlepsza, szkoda że nie rozkochała sobie Franka, fajną parą by może byli, ale Teresa też była niczego sobie.

kinomanka_13

Właśnie, tyle razy oglądałam "Jak rozpętałem..." a nigdy jej nie poznałam, dopiero jej filmografia mi powiedziała :D
Ale nie powiedziałabym, że z Frankiem byliby fajną parą- w końcu grała knajpową śpiewaczkę i tego, co można było wywnioskować, świadczącą również inne usługi... Teresa to fajna, normalna dziewczyna, z pazurem i odwagą. Takiej mu było trzeba ;)

Morska_Bryza

Teresa śmieszyła mnie jak nie wierzyła że Franek to Polak . Teresa też fajna i ładna była ciekawe czy wzięli ślub ? Szkoda że nie uwzględnili w scenariuszu żeby Franek i Teresa wzięli ślub.

Morska_Bryza

Najpiekniejsza w tej komedii to by£a Mirella (Ma£gorzata Pritulak).Nic tylko zakochac sie i cieszyc kazda chwila spedzona z nia.Swoja droga to mozna pogratulowac i pozazdro$cic Zdzis£awowi Wardejnowi wyboru partnerki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones