Elżbieta Zającówna

7,5
2 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elżbieta Zającówna

przedwczoraj widziałam galę piosenki biesiadnej którą prowadził Krzysztof Tyniec, i Pani Ela świetnie wykonała piosenkę Jambalaya Anny Jantar i fajnie zaśpiewała piosenkę wczera była nedela czy jakoś tak wiem że po czesku. Szkoda że Panią Elę tak mało widać na ekranie.

kinomanka_13

Ja też to oglądałam. Pani Elżbieta zaśpiewała piosenkę "Jambalaya" bardziej w stylu Brendy Lee. No, ale jak śpiewała tę wiązankę piosenek francuskich, to prawie jak Edith Piaf. A gdy śpiewała "Que sera, sera" - to ja sobie pomyślałam, że nawet sama Doris Day mogłaby się zdziwić, jak polskie artystki dorównują jej w wykonaniu jej piosenek. :) Co zaś do tej wiązanki czeskich piosenek, to był to po prostu cud, miód, ultramaryna, aż się popłakałam ze śmiechu. :D

kinomanka_13

Jambalaya nie jest piosenka żadnej Jantarowej tylko zespołu The Carpenters
Jak nie wiesz czyja jest jakaś piosenka to nie pisz błędnych informacji.
Jantarowa napisała sobie do tej piosenki polski kiczowaty tekst i go śpiewała jako swój, ale to nie jest jej piosenka.

biedronka60

Ja słyszałam, że w oryginale Jambalayę śpiewała Brenda Lee. A może pani Brenda Lee była po prostu jedną z pierwszych wykonawczyń tej piosenki.

joanna_kordus

Kompozytorem tej piosenki jest Hank Williams i on ja wykonywał jako pierwszy więc to jest jego piosenka autorska. Sądziłam że jest to utwór zespołu The Carpenters bo z nimi ja najbardziej kojarzyłam.

biedronka60

Nie wiedziałam, że to pan Hank Williams jako pierwszy ją śpiewał. Dobrze to wiedzieć. I miło wiedzieć, że śpiewał ją również zespół The Carpenters. Ja ją tylko słyszałam w wykonaniu Brendy Lee, więc z nią mi się kojarzyła ta piosenka. Dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones