Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Co jakiś czas przychodzi do mnie myśl o niej...
Kiedy słucham wolnych, lub rockowych wlnych piosenek to przypomina mi się ona...
Ciągle mam ją na tapecie... i wiem, że nigdy jej nie zapomnie...
Może ktoś ma tak jak ja?? = )

użytkownik usunięty
pazdzioch10001

nie ze mna az tak zle nie jest :) tapety z nia sobie nie sciagnalem i caly czas o niej nie mysle - tak jak juz gdzies pisalem piekna kobieta i nich sie jej w zyciu powodzi ;)P chetnie obejrze jakis film z nia bo bardzo dobrze gra - obecnie mozemy ja zobaczyc w serialu "24" emitowanym w Polsacie - Polecam

Pozdrawiam
Brooo

SPOKO ZIOOOOOOOOOM JESTEŚ!!
WIDZIALEM TWOJE KOMENTARZE!!
ALE JA O NIE CIĄGLE NIE MYŚLE!! :p:p:p
CZSAMI!! :)
MIŁO MI O NIEJ POMYŚLEĆ ;]

użytkownik usunięty
pazdzioch10001

heheh dzieki :D nie zawsze sie podpisuje ale mozna mnie poznac po "Pozdrawiam" na samym dole postu - musze sobie chyba zalozyc konto bo tak pewnie nie zaloze tematu, a chce sie dowiedziec jak wyglada alternatywne zakonczenie "24" z pierwszego sezonu bo to orginalne gdzie ginie zona glownego bohatera jest do dupy :/ na DVD jest wlasnie druga wersja zakonczenia i sie zastanawiam czy nie bedzie lepsza od tej - chetnie bym zobaczyl

Pozdrawiam

użytkownik usunięty

WYSLIJ MIE NA MAILA SWOJE GG!! POGADAMY ;];]
mój e-mail to pazdzioch10001@wp.pl

użytkownik usunięty

spoko spoko - po to jest to forum zeby rozmawiac o Elishie - jak bedziemy tu pisali to moze wiecej osob sie wlaczy do konwersacji :P narazie mam dla Ciebie informacje ze pojawil sie tariler do filmu "House Of Wax" w ktorym Elisha gra glowna role - jak ja tak kochasz to sobie sciagnij ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones