Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Elisha jest bardzo dobra i zdolna aktorka. Jest jeszcze mloda a gra w bardzo malej ilosci filmow :/ Od przelomowej roli w The girl next door minelo 5 lat w zagrala w 7 filmach :/ A byly to filmy slabe lub bardzo slabe i co najwazniejsze praktycznie nieznane ( oprocz Sadysty i Domu woskowych cial ). O co chodzi? W serialach tez nie wystepuje. Chetnie zobqaczylbym ja w jakims dobrym filmie aby popatrzec na jej piekna buźkę :)

qqq123

Niestety, jak to nie gra w dobrych serialach, w 24 Godziny gra bardzo często, a 24 Godziny jest bardzo popularnym serialem. Elisha woli zagrać rzadziej a lepiej :).

simulationsite

No sorry, gra w 24 ale wystapuje epizodycznie :/ Ostatnio ja widzialem moze 4 razy w 6 odcinkach.
Co to znaczy rzadziej a lepiej?? Jest dobra aktorka i panowie rezyserzy powinni ja brac do filmow. Jej kariera przecierz powinna isc do przodu a nie stac w miejscu :/

A latka leca i powoli ta uroda z 2005 roku z The Girl Next Door przemija :P Juz to nie jest to co kiedys, chociarz jej usmiech a szczegolnie oczy dalej sa przepiekne ..... ah to spojrzenie :)

qqq123

Może dlatego, że żaden reżyser nie widzi jej w swoim filmie. Nie gra na tyle przekonująco, aby ktoś o niej pomyślał.

bartek_042

Może sama wybiera taką drogę. Trudno uwierzyć aby nie szło jej na castingach.

Lamaxa

hollywood to 20% szczęscia 20% znajomości, 55% dania przysłowiowej d...(kariera przez łóżko) i 5% talentu.
Ciezko sie jest przebic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones