Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Jej talent aktorski jest wielki, ma świetną mimikę i genialnie naśladuje różne życiowe sytuacje.
Jest świetna w Happy Endings żałuję tylko, że gdy została ogłoszona młodą gwiazdą i nadzieją Hollywood po
Dziewczynie z sąsiedztwa nie szła dalej w komedie lub filmy romantyczne tylko w horrory choć tam też nie była zła ale
zdecydowanie bardziej pasuje jej grać dziewczynę która bawi ludzi i cieszy ich swoją piękną buzią niż taką która jest
torturowana i męczona.
Tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju, a mianowicie czemu wzięła sobie takiego męża, który jak na mój chłopski gust
nie jest jakiś specjalny, generalnie mogła mieć każdego z jej urodą ale wzięła sobie jego więc to raczej dobrze o niej
świadczy bo penie miał fajna osobowość czy coś w tym stylu, w każdym bądź razie strasznie zazdroszczę mu tak
pięknej żony, sam sobie będę szukał żony jak najbardziej podobnej do Elishi ♥
I jeszcze jedno wie ktoś dlaczego od 2009r. nie gra w filmach tylko w samych serialach?

Ravill953

Zgadzam się w pełni. Ona jest cudna. Jej mimika w dziewczynie z sąsiedztwa powala!

Ravill953

Zgadzam się powiem nawet szczerze że mi się dzisiaj śniła ale nie dlatego że całymi dniami o niej myslałem,oh to był piękny sen

Ravill953

ilu ludzie sie w niej zakochało ! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones