Elisha Cuthbert

Elisha Ann Cuthbert

7,8
4 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisha Cuthbert

Od paru ładnych lat występowała sporadycznie w serialu 24( zakonczono serial w tym roku ). Tylko w sezonach 1-4 grała praktycznie jedną z głownych postaci. Pare filmów w ostatnim 5-leciu i krótki epizod w The Forgotten. Dostała głowną role w nowym serialu ABC, ktory ma wystartowac w tym roku lub na poczatku przyszlego.

W biografii napisano, że jest jedną z najbardziej utalentowanych młodych gwiazd amerykańskiego kina. Nie zgadzam się. Za młoda to już nie jest, gwiazdą też nazwa jej nie można ( role w 24 i The Girl next door nie mogą przesadzic o tym, że jest gwiazdą. A Dom Woskowych Ciał z Pari Hilton okazał się klapą ).

Po szale na Elishe w 2004 i 2005 roku kolejne lata były bardzo suche w jej wykonaniu i raczej nie odbije sie juz od tego etapu, na ktorym jest, czyli filmy kategorii B czy C i epizody w serialach. Szkoda ....

użytkownik usunięty
qqq123

Zgadzam się w 100%. Właściwie gdy tylko ją zobaczyłem w 24 to pomyślałem, że kurcze niezła z niej lasencja ma drogę do kariery otwartą. Niestety do tej pory nic z tego nie wyszło, same ogony albo kiepskie produkcje. Po cichu też liczyłem że może zagra w jakimś filmie erotycznym, czy czymś podobnym. To też jest jakaś droga do kariery a latka lecą, uroda przemija.

Nie będzie grała żadnej roli w filmie w najbliższym czasie? Tutaj nic nie ma o kolejnych wcieleniach Elishy, ale to jest jest jedyne źródło informacji.

tedzik088

I bardzo szkoda, przyznam że po roli Dziewczyny z sąsiedztwa dostanie więcej propozycji zwłaszcza że zagrała tam dosyć naturalnie.
Mam nadzieję że w najbliższym czasie wróci na ekrany gdyż ma w sobie to coś że chętnie się ją ogląda ( nie myślę tu tylko o urodzie )

qqq123

Mam do Niej wielką sympatię po 24 godzinach (pamietam jak w zamierzchłych czasach gdy oglądałam pierwszy sezon czekałam, siedząc jak na szpilkach, na sceny z postacią Kim), ale kariery filmowej to nie zrobiła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones