Ellen Pompeo

Ellen Kathleen Pompeo

8,1
3 220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Pompeo

Czy tylko ja mam takie przebłyski kiedy ona wygląda zdumiewająco a w kiedy indziej jak
naćpana psychopatka??

spychu1920

Haha, może 'naćpana psychopatka' to za dużo powiedziane, ale faktycznie w tym serialu ma takie momenty, gdzie wygląda po prostu niekorzystnie. Moim zdaniem jej uroda niczym konkretnym się nie wyróżnia ;)

gyall

No troszeczkę przesadziłem. Ale kobieta faktycznie zmienną jest. Raz przepiękna a czasami (zwłaszcza kiedy ma łzy w oczach) to masakra :P

spychu1920

W gruncie rzeczy ja ją znam tylko z 'Chirurgów', a tam wygląda dokładnie jak powiedziałeś ;)

spychu1920

do 4 sezonu była ładna ale potem to już jakaś pulchna sie zrobiła:) ale i tak ja lubie ;)

brayne

też mam wrażenie, że w 5 sezonie jakaś taka spuchnięta na twarzy jest.

gabi_2

profilowe zdjecie jest zajebiste, ale w greys anatomy wyglada niezbyt ladnie ;x

gabi_2

Nie była wtedy w ciąży?

coco_ww_

Nigdy nie była w ciąży. Dziecko urodziła jej surogatka.

baasia89

Była w ciąży z pierwszą córką, to drugą urodziła surogatka ;)

spychu1920

jak dla mnie zupelnie aseksualna.. i te jej male mongolskie oczka gdy ma ten swoj sztuczny usmieszek.. z kazdym odcinkiem modle sie by wreszcie trafil ja piorun albo ukasila kobra ale kobra w seattle.. moje niedoczekanie

TSKXE

Zgadzam się, ona i jej "piękna" mongolska koleżanka z chirurgów mogły by w ogóle z serialu zniknąć. Jest to jeden z lepszych seriali ale kreowanie Grey na jego główną bohaterkę nie wyszło przez co jej wątek jest nieciekawy.

spychu1920

W szóstym sezonie widać, że stosuje botoks - ma taką napuchniętą, błyszczącą, nienaturalnie gładką twarz.

Fall_3

Ona w tedy była w ciąży z tego co wiem.

spychu1920

nie jest to może klasyczna piękność, ale moim zdaniem jest bardzo ładna. jest prześliczna ;) irytuje mnie w Chirurgach to, że wszyscy są piękni - nie jak z okładki na szczęście, mają swoje niedoskonałości ale pomimo tego są piękni. w każdym razie, wracając do meritum: Ellen Pompeo jest prześliczna

isobel

Ellen jest ładna, ale uważam że Kathrine Heigl jest ładniejsza. Nie rozumiem dlaczego w serialu Chirurdzy tak podkreślana jest uroda i "bycie hot" Meredith, a nie Izzy.

Fellina

jej atrakcyjność była podkreślana najpewniej głównie ze względu na ówczesny wątek z Derekiem:) poza tym Meredith to główna bohaterka która ma być młoda,utalentowana i atrakcyjna, odważna i pewna siebie. Heigl też jest bardzo ładna, ale czy ładniejsza to trudno mi powiedzieć.
może i atrakcyjność Izzie w serialu nie była należycie podkreślana, ale wiem że jest mnóstwo facetów którzy zachwycają się Heigl i oglądali "Grey's Anatomy" tylko dla niej ;)

isobel

Po Meredith przede wszystkim widać wiek, nawet w pierwszych seriach widac ze Ellen jest juz grubo po 30 i na tle calej grupy innych aktorów z którymi gra po prostu wygląda staro. Jednocześnie zachowuje się jak rozchwiana nastolatka, przez co rzeczywiście sprawia wrażenie nacpanej albo nie do konca normalnej.

spychu1920

nie - faktycznie ona tak ma ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones