Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Jestem bardzo ciekaw jak sprosta wyzwaniu i zagra tajemniczą postać Jodie Holmes w gorąco oczekiwanym następny Heavy Rain pod tytułem Beyond. Jej interesujące rysy twarzy i ciekawa gra aktorska będzie wg mnie pasowała do tego gatunku jak ulał.

rzebro24

a jak ma sprostać? zajebiście sprosta,

rzebro24

Da radę :)

rzebro24

Własnie widziałem filmiki z gameplayera z E3 .. gra wymiata ... kolejny hicior

rzebro24

Nie zapominajmy o jej roli w The Last of Us :P Kto może dodać te tytuły do jej bazy na FW?

Gierzyn

W The Last of US ona nie ma żadnej roli. Ashley Johnson użyczyła swojego głosu jak i po części wyglądu postaci Ellie. Więc proszę, nie wprowadzaj więcej ludzi w błąd. ;]

Co do samej gry. Od teraz jak dla mnie najbardziej oczekiwana produkcja. Świetny klimat + Ellen Page, czego chcieć więcej. Mam tylko nadzieje, że będzie opcja ustawienia polskich napisów, bo z dubbingiem jakoś tej gry nie widzę. W Heavy Rain na szczęście nie było z tym problemu, więc myślę, że i w tym wypadku nie będzie inaczej. :]

rzebro24

Sprzedałem ps3 ale dla tej gry chyba kupię go na nowo.

użytkownik usunięty
rzebro24

Jestem absolutnie spokojny, że sprosta znakomicie ;-D
Mimo, że tak na pierwszy rzut oka klimacik Heavy Rain trafiał do mnie bardziej, to współpraca najbardziej utalentowanej aktorki młodego pokolenia i chyba największego wizjonera dzisiejszego świata gier video po prostu nie ma prawa nie wypalić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones