Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Rola Jodie Holmes w Beyond naprawdę mnie urzekła. Chyba żaden film nie miał tak wzruszającej fabuły jak ta gra. Bardzo miłe zaskoczenie.

Alvin_fw

Ona jest idealna do tej roli.Naprawdę widać że dała z siebie wszystko.Nawet Willem Dafoe nie wypadł tak przekonująco.Oczywiście jego rola była mniejsza i szacunek że podjął się takiego projektu.

Przemas

Zgadzam się z Wami w 100%. Uwielbiam ją!

Przemas

Idealna do tej roli ponieważ Page wymyśliła tą postać x_x

Alvin_fw

Wypadła naprawdę wspaniale! Nie wiem tylko co sądzić o fakcie, że producenci postanowili zrobić Jodie taką samą z wyglądu jak Ellen... Teraz oglądając filmy z tą aktorką będę miała przed oczami nasza Jodie!

Nervesize

dokładnie !

Nervesize

Powiem Ci dlaczego Ellen znalazła się w grze.

David Cage zdradził, że do napisania scenariusza zainspirowała go śmierć bliskiej osoby oraz zdjęcie ostrzyżonej na zapałkę Ellen Page, na które przypadkiem natknął się w Internecie(aktorka miała wtedy 16 lat).

Słynny designer zasiadł do pracy, wykorzystując kolejne zdjęcia Ellen z różnych okresów jej życia. W pewnym momencie zdał sobie sprawę, że warto zapytać ją o zgodę.Marzył o tym, by dziewczyna wcieliła się w rolę Jodie Holmes. Przyjęła propozycję i tak to się zaczęło.

Alvin_fw

Rola swietna Ellen. Jest bardzo przekonująca, umie pokazywać emocje z przekonaniem, ale gra jest samograjem z pseudo nieliniowością, traktująca graczy jak szympansy, którym ktoś podstawił banana przed nosem. Słabe dialogi , nierówny scenariusz i niewykorzystane pomysły.

Alvin_fw

zgadzam się w 100%,gra świetna,szkoda że tak chłodno ją przyjęto a Ellen od tego czasu po prostu uwielbiam:-)

Alvin_fw

Tak, jest świetna w roli Jodie, tylko póki co nie jestem jeszcze w stanie stwierdzić, na ile jej sposób bycia jest grą aktorską, a na ile sposobem bycia samej Ellen, ona też wydaje się zbuntowana, z wiecznie odętymi wargami. Widziałam ją do tej pory w "Zakochanych w Rzymie", chyba obejrzę sobie jeszcze "Juno"... W "Zakochanych..." jej postać opierała się na podobnym schemacie i tam mnie denerwowała. Mam wrażenie, że skoro cała ta gra, postać Jodie opierała się trochę na Ellen, to skutkuje to tym, że tak dobrze ona się w tę rolę wpasowała. Muszę jeszcze poczekać z osądem. Ale oczywiście nie mogę odmówić jej umiejętności zagrania emocji, tyle że lubię, jak aktor potrafi zbudować postać od początku do końca - nie wyobrażam sobie Ellen w roli głupiutkiej dziewczyny (czy whatever) - chyba że już ma taką rolę na koncie, to chętnie się zapoznam. Pozdrawiam :)

buszasz

W "Super" gra kogoś mało rozważnego i trochę zwariowanego. Cały film taki sobie.

Alvin_fw

O, dzięki :) myślę, że obejrzę właśnie ze względu na chęć ujrzenia Page w innej odsłonie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones