Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Ostatnio z koleżanką oglądałyśmy "Igrzyska Śmierci", a wcześniej ze szkoły byłyśmy na
"Juno" (pani nas zabrała z jakiejś tam okazji) i zaczęłyśmy spekulować o tym, że Ellen Page
mogłaby zagrać Katniss Everdeen. Jest podobna do opisanej w książce bohaterki. A wy jak
sądzicie?

użytkownik usunięty
Anga002

właściwie też o tym pomyślałam, kiedy oglądałam Igrzyska.

Anga002

Czytając Igrzyska Śmierci wyobrażałam sobie nieświadomie Katniss wyglądającą jak Ellen. Byłam pewna, że to ona gra w filmie. Jakie było moja zdziwienie, gdy odkryłam, że tak nie jest. Myślę, że była idealną kandydatką, oglądając film Whip it jeszcze bardziej się upewniłam. Potrafi grać twarde dziewczyny.

Anga002

Myślę, że Jennifer Lawrence zagrała dobrze i nie ma co gdybać co by było gdyby :P Tym bardziej, że Ellen jakoś ciężko by mi sobie wyobrazić grająca z Katniss-twardzielkę :P Za miłą buzię ma do tego :P

Anga002

foczkę Pani zaciągnęła na "Juno"nic k/wulg./a nie zrozumiała ani z filmu ani dlaczego Pani pokazała jej ten film....../ja wiem
jaka była intencja Pani-może nie umiała tego przekazać takim GŁĄBOM......za kilka lat "po kolejnym bzyku"zrobi jej sie brzuch
i bedzie k/wulg./a zdziwiona....może beczka /niebieska/z kiszono kapusto.........strach pomyśleć ile takich GŁĄBOW i kolejnych
pokoleń tych .......sie porodzi i co to bedzie miało w tych pustakach....i jaka będzie wartość tego co Ty Foczko nie ogarniasz
swoim tyciuśkim rozumkiem...................ni ch/wulg./j z ciebie nie bedzie!!!!!!!!!!!!

warmax

z tego wpisu też nic nie zrozumie bo /poniewczasie...trudne słówko/to przeczytałem i zdałem se sprawę że"tłukę głową
o ścianę i tłuc nie przestanę,ej!czy ktoś słyszy mnie,ej!!!tu jestem na DNIE"/cyt.JezusMariaPeszek/.

warmax

Tego co piszesz nie da się czytać, więc jeśli nawet autorka tematu (tak jak twierdzisz) nic z Twojego wpisu nie zrozumiała, to akurat nie jej wina, bo Twój post raczej do sztandarowych arcydzieł mowy polskiej nie należy. Najpierw naucz się poprawnie, czytelnie i kulturalnie wyrażać swoje opinie, a dopiero później ładuj się z nimi na fora.

Anga002

Nie mogla by zagrać. Za to Peetę już tak :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones