Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 743 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page
użytkownik usunięty
0wner2

Dokładnie, film totalnie niedoceniony, przeszedł bez echa, a szkoda. Brakuje filmów z dobrym, lekko absurdalnym humorem. Pozdrawiam:)

Wypada tylko się zgodzić....Świetny film i rewelacyjna role Ellen

0wner2

R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-A rola

0wner2

dobry film i rewelacyjna gra Ellen

0wner2

to fakt. taką świruskę odegrać z takim wdziękiem :)

0wner2

Czy kiedykolwiek ona zagrała słabo? Bo ja na razie nie trafiłem na taką rolę.

CES7

Owszem, w "Pułapce".

lew890

Filmu nie widziałem, acz niektórzy twierdzą, że to jedna z jej najlepszych ról ;)

xaphon

W takim razie ja do tych niektórych nie należę ;)

lew890

Spoko, kazdy przecież ma swój gust i opinię. Musze się wziąć za "Pułapkę" w najbliższym czasie. Pozdrawiam.

xaphon

Może nieźle zaskoczyć Cię ta rola, jeżeli znasz Ellen tylko z ról od "Juno" wzwyż :) Odwzajemniam pozdrowienia!

lew890

Mnie tam się spodobała rola w filmie ("Pułapka") to niesamowite, jaką bezlitosną osobę zagrała Ellen.W pewnym momencie aż współczułem ofierze młodej Ellen.Kto oglądał wie o co mi chodzi :)

lew890

Dzisiaj właśnie widziałem "Pułapkę" i muszę powiedzieć, że jej rola jak dla mnie bardzo dobra :D świetna kreacja, bardzo wiarygodna, aż w pewnym momencie zacząłem współczuć kolesiowi :P Faktycznie, rola może zaskakująca dla kogoś kto widział Ellen od "Juno" wzwyż, powiedziałbym nawet, ze może się nie podobać, ze względu iż postać którą gra jest dość kontrowersyjna i irytująca, co nie zmienia faktu, ze zagrała jak należy (wg mnie). Tak z ciekawości zapytam, dlaczego tobie się nie podobała w tym filmie?

lew890

Uważam, że w Pułapce zagrała też perfekcyjnie. Ta mała ma coś co przykuwa uwagę. Kolega, który także obejrzał ten film stwierdził: '..tylko zabić takiego bachora". Nie wiem czy słabo zagrana rola wzbudziłaby takie emocje. Może źle sformułowałeś to, może sama rola tobie się nie podobała a nie sama gra Ellen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones