Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 743 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Twarz jak u dorosłej,dojrzałej kobiety,a ciało dziecka

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Takie ma rysy.. a ciało no cóż jest jeszcze młoda.. a nie kazda nastolatka(no juz nie nastolatka ale dopiero co) w stanach zjednoczonych musi wygladac jak 30 letnia kobieta

Czy ja wiem, czy twarz dorosłej kobiety? Sama nie wiem. Może chwilami ale jak zobaczyc całą galerię jej zdjęc na www.ellen-page.org , to wcale tak się nie wydaje. A moim zdaniem ma rewelacyjną figurę, jest drobniutka, szczupła i niska (chyba 155 cm wzrostu). Jak dla mnie przy Drew Barrymore (163 cm) wygląda prześlicznie.

alissa

Prawda,sama chciałabym być taka szczupła,ale cycuszka jej jeszcze troszkę brakuje ;)

Baby_Black27

eee... moim zdaniem na odwrót? a raczej: dziecko z twarzy i ciałka?

Przecież to Kanadyjka, prawda? To w jakich Stanach Zjednoczonych?

Baby_Black27

To się nazywa... (trudne słowo) ...MAKIJAŻ

użytkownik usunięty
paveu87

Nie powiedziałabym...

paveu87

Uważasz, że to trudne słowo? LoL i nawet napisałeś bez byka, jestem pod wrażeniem

Baby_Black27

MÓJ BOŻE, to była IRONIA

Baby_Black27

Według mnie twarz również ma dość dziecinną i ogólnie wygląda młodo, ale to chyba raczej działa na jej korzyść i bez sensu jest pisanie, że coś jest dziwne. Dziwne to mogą być tlenione blondynki z nienaturalną opalenizną prosto z solarium. Ta dziewczyna jest jak najbardziej w porządku.

cave8

Każdy ma swoje zdanie-dla Ciebie są dziwne tlenione blondynki, dla kogoś innego powiększony biust czy napompowane usta.
Jak dla mnie pomimo swojej bardzo drobnej budowy ciała jej twarz ma bardzo dojrzałe rysy, dla mnie za bardzo.
W Incepcji sprawia wrażenie jak by miała ze 35 lat.
To jest tylko moja prywatna opinia i odczucia dotyczące tej aktorki.

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Wg mnie w Incepcji w tym kostiumie i spiętych włosach wyglądała jak przedszkolak występujący w przedstawieniu o świecie dorosłych...

Nie wydaje mi sie by miała twarz dorosłej kobiety swiadczą o tym filmy w których gra jak naprzykład Juno czy Pułapka gdzie gra 14 latke więc dla mnie ona wygląda strasznie młodo

Baby_Black27

Na ile wyglądała w Incepcji?:O Jak dla mnie na jakieś 18-19.

Baby_Black27

Hm... bo jest niska? Około 155cm.

Baby_Black27

Dla mnie to ona ma twarz dzieciaka, ciało również. Myślałam, że ma z 15-16 lat, kiedy zobaczyłam ją w Juno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones