Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Ładna, dobra aktorka. Potrafi zagrać, ma talent. Chociaż ostatnio krążą ploty, że jest lesbą. Nie wierzę w to osobiście. Patrząc na ostatnie wydarzenia w Stanach to za dużo ostatnio osób publicznych promuje to. Sposób w jaki o tym mówiła, a potem cisza to mówi samo za siebie. Poza tym czemu np. Obama chwalił się na wiecu, że jest dumny z legalizacji homomałżeństw? To widać polityka. Oni są opłacani przez takich milionerów z zachodu, którzy na tym zarabiają udając przy tym zbawców świata. Środowiska LGTB muszą w Ameryce mieć niezłą kasę i poparcie skoro tak łatwo jest to sprzedać. Ellen jest za fajna za typową kobietą aby iść w tę stronę ze swoją orientacją. Oczywiście dalej mam do niej szacunek. Niestety takie są dzisiaj czasy. Dziś jak się nie pokażesz i nie zszokujesz czymś to cie nie ma.

Jacob007_filmweb

Teraz to musisz mieć zdziwko

MXGDA91

To było cztery lata temu. Tamtego człowieka już nie ma od co najmniej trzech lat. Chociaż nie stałem się sojusznikiem LGBT, ale pojąłem to wszystko. To jego sprawa. Nic mnie nie łączyło nigdy z tą osobą, żebym miał mieć z tego powodu problem. Przy bliskiej osobie też bym zaakceptował, ale byłoby to dla mnie trudne, jak i dla niej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones