Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

W tej samej roli inteligentnej dojrzewającej dziewczynki. Po 5 filmie to się robi nudne.

Cuala_

Rola Boltie w filmie "Super" :D tam nie gra inteligentnej dziewczynki ;p

Cuala_

W "Zakochanych w Rzymie" też zagrała inną rolę : )

Cuala_

Mnie ta aktorka wkurza i irytuje, nie przepadam za nią i rzeczywiście gra jedne te same postacie,a jej roli w Zakochani w Rzymie nie umiałem ścierpieć, kompletnie sie nie nadawała nie po co jom Woody Alllen angażował.

użytkownik usunięty
SlimShady85

Fajne słowo "jom" :).

Nikt mnie tak nie wku*wia jak Ellen Page. Jej gra aktorka jest tak niesamowicie irytująca i zmanierowana, że mam ochotę wydłubać sobie oczy jak widzę ją na ekranie. Fakt widziałam z nią kilka filmów, dwa z nich nawet dość wysoko oceniłam ( "Amerykańska zbronia" i " Zakochani w Rzymie") ale chyba daruję sobie więcej produkcji z jej udziałem.

użytkownik usunięty
jasmina_fw

No proszę, a sądziłem że najbardziej płomienną nienawiścią ludzie darzą Kristen Stewart :).

Kristen Stewart też nie jest moją ulubienicą z tym swoim maniakalnym poprawianiem włosów, przygryzaniem wargi i postękiwaniem ale i tak nie przebije Ellen Page :D

użytkownik usunięty
jasmina_fw

Rozumiem. Podoba mi się, że używasz całkiem sporej ilości przymiotników krytykując czy to Stewart, czy Page. Naprawdę :). Zazwyczaj krytyka na filmweb wygląd tak: "X to drewno, w kółko jedna mina, zero mimiki, mówię wam", :D Tymczasem Ty piszesz o maniakalnym poprawianiu włosów i wiesz o tym, że istnieje coś takiego jak maniera artystyczna. Niby to samo znaczy, a jednak mam wrażenie, że w Twojej wypowiedzi ktoś użył wyobraźni w dobieraniu słów, zaś pozostali tylko papugują, co ktoś inny powiedział. Piszę to pomimo tego, że lubię kilka filmów ze Stewart, a także podoba mi się Page w "Incepcji".:)

staram się aby moja argumentacja nie była jałowa :D z resztą jak się czymś emocjonuję (w tym wypadku grą aktorską tych pożal się boże aktorek) to zawsze używam wielu epitetów i określeń. A co do 'Incepcji' to może wreszcie się przełamię i skuszę na seans mimo niechęci do Ellen :)

użytkownik usunięty
jasmina_fw

Obejrzeć warto, chociaż moim skromnym zdaniem to film bardziej efektowny, niż wartościowy artystycznie. Mam pytanie: co to za aktorka w Twoim awatarze?

to nie była aktorka.

użytkownik usunięty
jasmina_fw

:D Oczywiście, że nie.

SlimShady85

JOM, serio?

Cuala_

Po dwóch to się zrobiło irytujące, nie nudne. Nie mogę zdzierżyć tej panny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones