Elsa Zylberstein

Elsa Florence Zylberstejn

7,5
1 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elsa Zylberstein

niezbyt szlachetne, ale wielu żydów wstydzi się za zbrodnie swoich krajanów i zdecydowanie
odcina od "państwa Izrael". Poglądy jak najbardziej na miejscu (poparcie Segolene Royal)
Nie mydli ludziom oczu i nie zmieniła nazwiska, a nazywa się dość uroczo :). Mam nadzieje
że ma gdzieś żydowski establishment tak jak ma gdzieś Sarkozyego - też żyda

użytkownik usunięty
duende_2

skąd się tacy popaprańcy^ biorą?

duende_2

rzeczywiście in plus,że nie zmieniła nazwiska tak jak Portman,chociaż i tak zdemaskowałyby ją rysy twarzy
w filmie Od tak dawna cię kocham grała rodzoną siostrę Kristin Scott Thomas,co mnie śmieszyło,bo o ile wiem Scott nie jest żydówką
no ale w każdym filmie obowiązkowo musi być chociaż 1 żyd !

hicetnunc

o kolejny pozydeczny...:) jakbys nie wiedzial, zydow w europie i na swiecie jest multum m.in. z racji ich wedrownego charakteru...mowisz w kazdym filmie? a mozes sam jest zydem, co?:DD pokazesz? nie wstydz sie

al-ghul

Charakter to oni mają- uważają gojów za zwierzęta stworzone po to aby im służyć.
Pokazać Ci mogę zdjęcie dziadka z AK którego zabił żyd z UB.

hicetnunc

a wiesz, ze sa zydzi, ktorych meczyl polak? uwazaja gojow za zwierzeta? a za kogo ty uwazasz zydow? mscisz sie za dziadka? pomscij tez tych zatluczonych przez ruskich, przez niemcow...ja pomodle sie za tych zatluczonych przez polakow...i przez mysl mi nie przejdzie, ze zyd, niemiec, polak czy rusek to taki i taki. ten zyd ubek co ci dziadka zabil to zapewne kanalia. znamy takich w ub wiele...z polskimi nazwiskami i z polskim pochodzeniem...to tez byli polskie kanalie...

al-ghul

Historyk Norman Davies:Wśród kolaborantów i donosicieli jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa był szokująco wysoki procent Żydów.
Przemysłowiec amerykański Henry Ford:Żydzi zawsze kontrolowali bizmes.Wpływ kina amerykańskiego jest pod wyłącznà kontrolą Żydów manipulujących umysłami obywateli.

hicetnunc

wysoki procent to jednak roznica. oczywiscie, nadprezentacja zydow byla. czego to dowodzi? ze byla nadprezentacja, a nie ze ub tp zydzi:) a ze zydzi objeli wiele przemyslu jest oczywistoscia, jak to, ze amerykanskie i niemieckie firmy sa silniejsze od polskich, i ze elektronike produkuja glownie skosnoocy. co to ma do uprzedzen kolego? mam nienawidzic niemcow, amerykanow i zydow? a polacy za to sa pierwsi do fight i potrafia sie bawic jak nie potrafi wiele narodow. no i co z tego? i ze mamy ulanska fantazje? no i? i ze ja jestem taki, a ty taki. i co?

al-ghul

To,że piszesz żyda małą literą nie przeszkadza mi,ale patriota nie napisze Polak małą literą,więc daj mi już spokój z tymi pytajnikami.
Nienawidzę żydów,bo oni mnie nienawidzą.Święta księga Talmud dobitnie pokazuje czym jest goj i jak z nim postępować.
Dla mnie żyd to chciwość,lichwa i zgnilizna moralna.Przykładem diabelskiej działalności jest GWiazda Śmierci z ul.Czerskiej.
To dzięki Szechterowi zainteresował mnie 'Czas honoru",bo brat stalinowskiego sędziego nienawidzi tego serialu.To co dla GWiazdy Śmierci jest czarne-dla mnie białe,co dla nich białe-dla mnie czarne.
Jak pisze Cycero jest to naród ciemności i zła,łobuzów i oszustów.
Niech żyje Wolna Palestyna!
...i tyle w temacie gudbaj

hicetnunc

o widzsz,,,to jest twoj patriotyzm...a ja rownam ludzi, bo pisze o ludziach, a nie narodach....patriota napisze kiedy pisze o czyms wiecej niz patriotyzm, kiedy mowi o CZLOWIECZENSTWIE
dlatego wlasnie sie Tonbie nie dziwie...jestes patriota, ale niestety nie jestes ludzki, odmawiajac akiej samej dumy innym narodom.nienawidzisz? i wylazlo. ja nikogo nie nienawidze, nawet ciebie. mi po prostu ciebie zal, dlatego troszke pisze niedbale, bo nie powazam cie i twojego patriotyzmu. to jest nacjonalizm, ksenofobia, szowinizm....a to juz cos wiecej niz patriotyzm. i niestety duuzo gorsze.dla mnie zyd to taki sam czlowiek jak ja. przykladami sa wlasnie opowiesci ludzi z obu stron, gdzie i dobry i zly zyd byl, tak jak polak., dla mnie ty jestes zly...dlatego zlego slowa na wszystkich zydow nie powiem, bo to byla by hipokryzja. my tez jestesmy zli, chocby taka osona jak ty, ktora nienawidzi.nienawidz serialu michnik? moze nie lubi, czemu tak wszystkim te nienawisc wcinasz? to ze ty nienawidzisz, nie znaczy ze ini tez. tyle w temacie. pokazales swoja ignorancje i zwykla zlosc, nienawisc. to Cie zaslepia i nie pozwala podejsc obiektywnie. dlatego wlasnie takie sady. i tkwij sobie w tym czarnobialym swiecie, wiem bedzie ci coraz trudniej, latwiej zylo by ci sie w komunie. powodzenia!

al-ghul

Odrzuć koszerny bełkot myśl samodzielnie!
Niech żyje Wolna Palestyna!

hicetnunc

koszerny belkot;) sorry, widzisz nie czytam belkotu, raczej wole myslec. ale jak widze oddychasz oparami zydow,,,wspolczuje;D uwolnic kozy z nosa!;D

hicetnunc

a za polska wolna nie wolasz? przeca rezym!

hicetnunc

Śmieszne jest to, co piszesz, ale... bliskie prawdy. Mnie co innego zaintrygowała u pani Z., a mianowicie wyszła sobie z judaizmu, by wejść w buddyzm, a po drodze głosowała na socjalistów. To jest typowo żydowskie - kameleoństwo.

Krzypur

Skąd biorą się takie cymbaly? ☺️

hicetnunc

Tropiciel Żydów w kinie światowym? Na etacie, czy z głupoty? ☺️

wojtek_2011

Bardzo lubię takie merytoryczne wypowiedzi. Obrażanie świadczy o bezsilności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones