Emily Blunt

Emily Olivia Leah Blunt

8,2
58 939 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Blunt

Niesamowicie podobała mi się w "Na Skraju Jutra". Po prostu zakochałem się, myslicie że jest sens wysłać list ze zdjęciem do podpisania.... super byłoby mieć jej zdjęcie z autogefem. Zna może ktoś jej adres? Gdyby mieszkała w Anglii to list nie kosztowałby dużo. Słyszałem, że niektóre aktorki odpowiadają na korespondencje osobiście... kto jest ze mną i również podejmuje się wysłania listu????

adr2204

Twoja szansa jest mniejsza niz wygrana w lotto, bo na swiecie jest tak duzo ludzi takich jak ty i ja, ale jak cos sie uda wykombinowac to moge skladac sie na list do niej xD moze jesli uda nam sie znalezc adres to przychylniej popatrzy sie na nas bo ma meza z kozeniami polskimi, a my jestesmy polakami :p

Kapakuka

List polecony do UK kosztuje coś koło 17 zł wiec to nie jest majątek... a gdyby się udało to pamiątka na całe życie. Kiedyś na forum czytałem że ktoś wysłał list do Gemmy Arterton i podobno po 2 miesiącach list wrócił z podpisanymi zdjęciami :-)

adr2204

To jak uda Ci się znaleźć adres to pisz na FB to wtedy coś się wykombinuje xD

adr2204

Też się do niej przekonałem po tym filmie. Wcześniej była tylko "spoko" :) Może to kwestia tego, że im starsza tym lepsza? ;)Poza tym chyba trochę schudła do tej roli, ma świetny kolor włosów no i ten trening w obcisłych spodniach ;) Jak dotąd uważałem, że jest tylko ładna i jakoś traktowałem ją na zasadzie "ni ziębi, ni grzeje" bo chyba miała w sobie coś z poczciwej, uśmiechniętej ciepłej kluseczki. W filmie z Tomkiem to prawdziwa ostra laska, mógłbym umierać u jej boku ;)

ludowy

intrygująca....po prostu

ludowy

o wy napaleńcy :) mi się zawsze ona podobała-jestem kobietą, ma w sobie to "coś". Mrrr :) Idę dzisiaj do kina na film z nią, ten sam po którym Wam sie bardziej spodobała. Szkoda,ze u jej boku gra ten krasnal i zaniża średnią wyglądową w filmie...

adr2204

To już prędzej radzę szukać danych kontaktowych jej agenta/agencji, bo znalezienie prywatnego adresu i szansa na list zwrotny bezpośrednio od samej Emily faktycznie raczej graniczy z cudem ;)
Tym niemniej trzymam kciuki - świat należy do odważnych... Daj znać jak się sytuacja rozwija, teź w razie czego jestem skłonny dołączyć do projektu :)

adr2204

na tej stronie macie adres, na który należy wysyłać prośby o podpisanie zdjęcia ;)
powodzenia :)

http://emilybluntfans.com/information/contact/

im_a_weirdo

Super, teraz tylko trzeba przysiąść i jakiś list napisać, wydrukować zdjęcia i można słać...

adr2204

To jak co to ja mogę się składać na list :>
Napisać list to nie jest żaden problem 2 zdania wstępu co i jak, kim jesteśmy, dlaczego ją lubimy(uwielbiamy xD)
Potem przejście do prośby o co chodzi :)
Na koniec serdeczne podziękowania i życzenia w przyszłej karierze. Żeby zmieścić się w 4/5 zdaniach (oczywiście drukujemy a nie piszemy odręcznie :) )
Wszytko poprawną angielszczyzną napisane oczywiście. Zdjecia najlepiej na papierze kredowym wydrukowane ( nie jest on bardzo drogi) zdjęcia z google grafika w rozmierze Duże czyli więcej niż 1000x1000 by jakość była wysoka potem drukujemy na formacie normalnej odbitki w rozmiarze 10x15 cm lub 9x13cm. Wysyłamy tak jak tam jest na stronie podane i juz i teraz zostaje nam tylko czekać :)
PS. Ja poproszę o to zdjęcie http://www.gamekyo.com/images_1/5a486d6b4b2aedc25139eecc1ab5093420140606210442.j pg :D

Kapakuka

I co ktoś coś ma zamiar zrobić co juz 2 tyg. i zero info czy ktoś się za to zabrał :)

adr2204

I jak udało się ?

Sporeczek

Chyba nie, ja nic nie wiem :(

Kapakuka

Też bym chciał taką fotę z autografem, wygląda na to że nie wszystko stracone, z tej strony:
http://www.fanmail.biz/52699.html
wynika że może to potrwać i 3 miesiące ale lepiej załatwić to przez znajomego w z Londonu bo tak będzie prościej... w przyszłym tygodniu wezmę się za to :)

Dzike

To jak co to weź mnie proszę pod uwagę, jak wszystko się uda to odwdzięczę się jakoś :)

Kapakuka

Pracuję w drukarni cyfrowej więc zdjęcia to nie problem:) Wyślę z 10 mam nadzieję że coś z tego będzie bo bardzo lube tę aktorkę i nawet widziałem ją kiedyś LIVE ale podejść nie było opcji:)

adr2204

Wysyłajcie, wysyłajcie, będzie miała czym palić w piecu.:P

Bodzepor

Dokładnie naiwniacy :P

aen87

Widać,że jesteś człowiekiem który potrafi tylko pie*dolić a sam nic nigdy nie zrobił.Co to za problem dostać autograf?Przez takich jak wy,ludzie się zniechęcają.

Berith7777

Mylisz się nie potrafię tylko pier*olić skąd wiesz że sam nigdy nic nie zrobiłem? wiesz coś czego ja sam o sobie nie wiem? gdzie w mojej wypowiedzi jest najdrobniejsza wzmianka o tym by nie prosić o zdjęcie z autografem? z mojej wypowiedzi jedyny wniosek jaki się można wysnuć to ironia :D jak ktoś jest mocno zdeterminowany, to nic go nie będzie w stanie zniechęcić będzie dążył do osiągnięcia celu choćby napotykał na swojej drodze wiele przeciwności.

aen87

Uznałeś,że ci ludzie to naiwniacy,ciekawe czym podyktowana jest ta obserwacja.Gdybyś wiedział jak działają takie "agencje" to byś tak nie pisał.

Berith7777

A ty widać jesteś bardzo nieprzyjemny dla ludzi. Jakie "agencje" piszesz o czymś sam nie wiesz o czym :P następny który nie załapał ironii

aen87

Nie próbuj teraz wmawiać,że to była ironia z Twojej strony.A słowo "agencje" napisałem w cudzysłowiu i gdybym nie wiedział o czym piszę to bym nie instruował ludzi co mają zrobić,żeby załatwić sobie ten zakichany podpis.

Berith7777

Ja nic nikomu nie wmawiam uczepiłeś się mnie i Bdzepora o co ci chodzi? każdy ma prawo do własnego zdania i ci się nie będzie nikt tłumaczyć.

aen87

Każdy ma prawo do własnego zdania,oczywiście,że tak dlatego skomentowałem Twój początkowy wywód i tyle.

Berith7777

Jaki wywód? raptem jedno krótkie zdanie do którego wyrażnie musiałeś się przyczepić :D

Bodzepor

Widać,że jesteś człowiekiem który potrafi tylko pie*dolić a sam nic nigdy nie zrobił.Co to za problem dostać autograf?Przez takich jak wy,ludzie się zniechęcają.

Berith7777

Widać, że wyrośniesz na urzędasa, oni też mają obsesję na punkcie zbierania nikomu niepotrzebnych podpisów.:P

Bodzepor

To nie ja chciałem autograf.

Berith7777

Oj tam, już się tak nie kryguj, jak chcesz to mogę ci machnąć autograf na cyckach.:>

Bodzepor

Nie ma problemu.

Bodzepor

On sam nie wie czego chce :D

aen87

Może ma PSM?

adr2204

sama wysylka to juz misja ; ) zreszta czytajac posty utwierdzam sie w tym przekonaniu a pewnosci nabieram kiedy przypominam sobie ze juz jakis miesiac temu mialem wyslac list do kuzyna z usa. list nadal lezy kolo klawiatury. milo sie zyje w chmurach ale ... zreszta juz mam jeden autograf (moze nie gwiazdy tego formatu) i wala sie gdzies. nawet nie oprawiony. i jedyny przyklad takiego fetyszyzmu jaki mi sie przypomina to podpis zlozony przez mistrza Lema na starym wydaniu Kongresu futurologicznego. chlip'

adr2204


Emily Blunt
Ken McReddie Associates
36-40 Glasshouse Street
London, W1B 5DL
UK
Pamiętaj,że musisz dołączyć do listu IRC.Włóz tylko zdjęcie,bądż w jednym zdaniu poproś o zdjęcie i autograf nic więcej,bo nikt i tak nie będzie czytał wywodów tylko popatrzy czy jest prośba o autograf.Czas oczekiwania to od miesiąca do kilkunastu miesięcy,ale powinieneś dostać odpowiedź,nie słuchaj ludzi którzy pie*dolą,że to nie ma sensu,bo najzwyczajniej w świecie nie wiedzą co piszą.Pamiętaj o IRC.
Mam nadzieję,że pomogłem i dostanies co chciałeś:)

Berith7777

To jeszcze jej prywatny numer telefonu podaj ;)

marcin261287

Nie posiadam.

adr2204

Jeśli reflektujesz, to możemy napisać prośbę, by przysłała nam swoje noszone parę dni figi!?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones