Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

Od dawna slucham Eminema,jego utworki sa nie do pobicia, przynajmniej w mojej opini. Czytajac poprzednie wypowiedzi wnioskuje ze osoby ktore na niego bluzgaja (bez obrazy) widocznie raz go widzialy i slyszaly gora 2 utwory,a po takiej liczbie nie mozna nic wnioskowac :) proponuje wsluchac sie w to co spiewa,bo nie sa to puste slowa i obejzec kilka dokumentow na jego temat ,poniewaz wtedy dowiecie sie ze jest on dobrym czlowiekiem z drobnymi wadami (jakie kazdy z nas ma :) ,a jesli nie chcecie to nie przeciez was nie zmuszam,rozumiem ze wyrazacie swoja opinie ale nie obrazajcie go odrazu :) a jego kontrowersyjnosc wynika z tego ze to jego sposob na przyciaganie widza i zrobienie wiekszej kariery,ja z tego co obserwuje moge Wam powiedziec ze Em sposcil z tonu,chyba madrzeje na starosc heh ;)

Pozdrawiam

Zuzka

"Nie spiewam dla Polaków i Żydów..." - EMINEM

użytkownik usunięty
Larry

i co z tego!!! żebyśmy my lubili jego to chyba jasne że on nie musi lubić nas!!! Ważne że dajemy mu zarobić kupując jego płyty! Wiem że to co mówi nas obraża ale co tam! i tak jest zajefajnym raperem i nic tego nie zmieni! (i nawet przystojny trochę)!

Znaczy to jest tak jak mówisz. W interesach nie ma przyjaciół. Zgadzam sie z tobą całkowicie, wcale nas nie musi lubić. Miałem na myśli tylko fakt, że mogło mu chodzić o to że nie życzy sobie żebyśmy słuchali jego muzyki. I to może być dylemat dla prawdziwego fana. Jeżeli jego idol nie chce rzeby słuchał go konkretny odbiorca. Co o tym myślicie ??

użytkownik usunięty
Larry

to jest totalna ściema!!!!!! wejdzcie na stronę poświęconą Marshalowi i będziecie mieć dowód że tak nie powiedział. A chodzby nawet tak powiedział to wcale sie nie dziwię....
Emma

użytkownik usunięty
Zuzka

eee... skoro nie zyczy sobie zebysmy sluchali jego muzy... to z kad sie biara w polsce jego plyty? Jesli mu tak bardzo zalezy zebysmy ich nie dostali to przeciez napewno zrobilby cos w tym celu... ja uwazam ze to byla plotka, lub powiedzial to, ale wcale tak nie myslal...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones