Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

Ci co wierzą w te głupoty że Eminem obrażał Polskę są żałośni. Oto dowody że Eminem nigdy nie obraził Polski:

Jak każdy pewnie wie, Eminem zawsze opisuje swoje życie i uczucia w piosenkach. Więc gdyby miał coś do narodu Polskiego napewno by o tym napisał, a w żadnej jego piosence nie ma o tym ani słowa.

Każdy kto wierzy w te brednie, mówił że słyszał to od znajomych, a sam nie widział/słyszał/czytał wywiadu w którym Em by coś takiego mówił. Nigdzie nie ma niczego co by dowodziło że Eminem obrażał Polskę.

A teraz powiem dlaczego istnieje taka plotka. Bo antyfani starają się jak mogą, aby popsuć mu opinię. Ja spędziłem sporo czasu w Niemczech i Francji, i tam było że Em obrażał niemców i francuzów. Każdy kto rozsiewa te plotki najzwyczajniej w świecie kłamie. Eminem nigdy nie obraził Polaków!

peter5_14

Nareszcie ktoś to powiedział. Pozdro, stary ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Zanim coś powiesz to pokaż trepie dowody, a może wtedy uwierzę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
baner9

Widzę że idiota który stworzył sobie trzy konta znów się odzywa. Miałeś przykre przeżycia w dzieciństwie i wyładowujesz swoje frustracje w necie?

baner9

Ludzie! Ten moren15 to jakiś jełop. Czy ty idioto myślisz że jak zrobisz trzy konta to będziesz pisał co ci się podoba? Tak jak piszesz to możesz się do starego odzywać.

peter5_14

Właśnie Eminem nigdy nie obraził Polski i Polaków nigdy!!! Super gość!!

martyna0104

Ja również wierzę że NIE obrażał Polski, a założyciel tematu właśnie dał doskonały dowód na to. Pozdro ;)

peter5_14

no własnie ! ja tez nie wierze ze Eminem obrazil Polske!!

Matixxx

Ja też nie wierzę to że Eminem pozwiedzał jakieś bluzgi na polaków i podam ku temu jeszcze jeden powód.

Czy zauważyliście ile jest wersji o tym że Em obraził Polskę? Każda mówi co innego, mało tego niektóre te wersje się nawzajem przekreślają ,np. Jedna wersją mówi że Em obraził Polskę na koncercie inna mówi że to był wywiad dla telewizji czy gdzieś tam jeszcze inna że to była piosenka (dziwne że jakoś żaden fan jej nie słyszał). Nie ma nawet spójności co dokładnie Em powiedział/zrobił/za rapował na koncercie/w wywiadzie/w piosence. Każdy mówi co innego że coś tam powiedział .palił ,flagi , obraził tylko polaków , tylko żydów i ruskich ( eeee no sorry co mnie obchodzi zdanie Ema na temat Rosjan przecież to nie mój naród)itp. wersji jest na prawdę milion. Więc nie warto się zastanawiać która jest prawdziwa bo odpowiedź brzmi żadna

frycek49

Krąży plotka, że Eminem nie lubi Polaków bo niektórzy pomagali żydom podczas wojny, a z kolei Em nielbi żydów więc to taki kołowrotek dla chomika ;]

Spike90

hehe tych plotek jak Em nielubi polaków i jak się gdzieś tam o nas wyraził jest z milion i każda inna i dla tego w nie nie wierzę

frycek49

Tę głupią plotkę wymyślili wściekli na eminema polscy geje, możecie o tym poczytać na wikipedii

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
peter5_14

pierwszy argument to żaden argument. równie dobrze ja mogę powiedzieć, że Eminem pewnie kocha kotletowy schabowe, bo nie zdissował ich w żadnej swojej piosence, a on zawsze pisze o swoich odczuciach. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones