Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

Jest to jeden z najlepszych muzyków wszechczasów, mój ulubiony. Szanuje go i myśle że wszyscy powinni ponieważ miał przeje**** dzieciństwo i należy mu sie teraz ta sława którą ma, jest to chyba najsłynniejszy bialy raper, bo kto go nie zna. Wszyscy fani Eminema powinni podziękować innej legendzie Dr.Dre, bo beż niego mogloby nie być Eminema. Szkoda że 2Pac nie żyje, ponieważ jestem ciekaw jakby teraz wuglądała scena muzyczna z Eminemem i 2pac'iem. Dla mnie śą to dwaj najlepsi raperzy w historii. Amerykański i Polski(ten undergrandowy<nie mezo czy coś w tym rodzaju>) są genialne. Eminem, 2Pac, Dr.Dre,D12,Firma,NWA,Trick-Trick, Peja, WWO i wiele innych tego typu artystów to po prostu potęga muzyczna

shady_88

Kolego lubię eminema ale nie wolno go porównywać do 2paca,eminem nie miał tak przejebane w życiu jak 2pac,wiem jakie miał dzieciństwo eminem i 2pac,eminem nie siedział w pierdlu jak 2pac,2pac to legenda w gatunku muzyki rap,on jest nieśmiertelną legendą,nawet dr dre i snoop dogg przy nim wysiadają a co jeszcze eminem.Myślę że 2pac by nie współpracował z eminemem jak 2pac mniał nie złą kosę z dre a eminem został przecież stworzony przez niego w gatunku muzyki rap.

PATOLOGIA458

Ale 2Pack na więzienie sam sobie zasłużył a czym Em zawinił że matka w dniu śmierci mu powiedziała: "Szkoda, że to nie byłeś ty"?

Eminem11

Chociaz nie wiem czy to prawda ale słyszałam ze w filmie "2Pack Zmartwychwstanie" 2Pack siedział za złe przechodzenie ptrzez ulice czy to prawda??

Eminem11

Mniej więcej to prawda,tylko tyle że 2pac zostawał aresztowany za byle gówno,nic nie zrobił złego nawet nie zgwałcił kobiety o której jest napisane w biografii jego,przeszedł on więcej w życiu niż eminem,znam dobrze bardzo historie eminema,został wyśmiewany przez czarnych że jest biały,ojciec zostawił go i matkę którą bił.Poznałem oby dwie strony tych wspaniałych raperów i muszę przyznać że 2pac miał cięższe życie niż eminem,
2pac do tego miał wrogów głupich bad boy itp,został postrzelony i do tego dostał aż 5 kul,ale przyznam że jak słuchałem na początku eminema a potem 2paca to powiem wam że 2pac to jednak legenda rapu.

Eminem11

2pac siedział za "nadużycie seksualne"(Tak na prawdę za dotykanie pośladków!, i nawet nie wiadomo, czy to prawda!) Za "złe przechodzenie" go skatowali policjanci.

Eminem11

Ej spokojnie... może to z emocji, ale jego matka jeszcze żyje i mu to powiedziała kiedy zmarł Ronnie, jego wujek, który go wprowadził w underground'owy rap w Detroit i był mniej więcej w wieku Em'a (znaczy ten wujek oczywiście ;P)

Twinkie

i 2Pac jak już, nie 2Pack xD On miał na imię Tupac stąd zapis "2Pac" ;P
Pzdr :)

Twinkie

Posłuchaj sobie "Cleaning Out My Closet" Eminema, chyba że nie znasz Angielskiego, to wtedy odsyłam na stronę z tłumaczeniami. Potem oceń czy powiedziała to z emocji.

Eminem11

Bez urazy, ale kto tu nie zna angielskiego? To chyba Ty zakładałaś niedawno temat z prośbą o przetlumaczenie jakiegoś filmiku z ang. Znam angielski i oto cytat z Cleaning Out My Closet, bo piosenkę znam bardzo dobrze:

"Remember when Ronnie died, and you said you wished it was me?"
- zdanie zwrócone bezpośrednio do jego matki (!) To chyba Ty lepiej posłuchaj sobie Cleaning Out My Closet...
Pzdr

Twinkie

a i w ogóle to o emocjach było to Ciebie, bo ty napisałaś, że "w dniu śmierci matka mu powiedziała <szkoda, że to nie byłeś ty>" (lub podobnie, przepraszam, cytuję z pamięci)
Pzdr

Twinkie

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Z całym szacunkiem nie chciałam założyć że ty nie znasz Angielskiego - skąd mogę to wiedzieć. Dlatego napisałam, że jeśli nie znasz to przeczytaj sobie tłumaczenie.

Nie wiem o co ci chodzi z tym "Remember when Ronnie died, and you said you wished it was me?" To znaczy: "Pamiętasz jak Ronnie umarł, a ty powiedziałaś szkoda że to nie byłem ja?" No to przecież napisałam że matka mu powiedziała że szkoda, że to on nie umarł. Więc nie wiem czego ty się czepiasz.

Eminem11

A o to ci chodzi sory teraz dopiero przeczytałam te dwa posty pod tym ;) Po prostu źle napisałam ale nie myślałam że ktoś nie rozumie co napisała. Nawet sama nie zauważyłam tego błędu. Chodziło mi o to, że matka w dniu śmierci jego wujka powiedziała mu że szkoda, że to nie był on. No więc sory za błąd.

Eminem11

ok :) po prostu drobne nieporozumienie ;P zapomnijmy o tym xD przecież nic się nie stało ;)
Pzdr

Eminem11

Moim zdaniem Eminem ma słabą psychikę,ja nie wiem czego on wyzywa matkę,powinien ją szanować bo to w końcu jego matka,ona go wychowywała,niech ma pretensje do swojego pierdolonego ojca że go zostawił,Eminem wszystkim się przejmuje,boli go to że matka powiedziała że to on powinien umrzeć,sory ale moja matka też mówi że lepiej by było jak bym zdechł i się tym za bardzo nie przejmuje,też miałem bardzo zjebane dzieciństwo,wole nawet o tym nie myśleć.

PATOLOGIA458

Nie wiesz czemu wyzywa swoją matkę? Odpowiedź na to znajdziesz w jego tekstach. Ona go nie wychowała, ona się nad nim pastwiła. Szczerze Ci współczuję jeśli własna matka mówi Ci, że lepiej by było jak byś zdechł. Może Ty robisz coś nie tak i ona już po prostu nie ma siły...

Wracając do Eminema w piosence Cleaning Out My Closet cała ostatnia zwrotka jest o jego mamie. M.in. dowiadujemy się z niej, że jego matka cierpiała na syndrom Manchausen'a, który polega na tym, że rodzic specjalnie wywołuje u dziecka chorobę. Przykład tego syndromu mamy w filmie Szósty Zmysł, jeśli ktoś oglądał. Tak mi się przypomniało ;P
W piosence jest jeszcze opisanych wiele innych świństw jakie robiła, i jest też wyjaśnione, że Em nie do końca ją potępia, bo zdaje sobie sprawę, że jest jego matką.

Co do jego ojca, to widać nie słuchasz uważnie, bo o nim też nie zapomina, np. (dalej w tej samej piosence) -
my faggot father
must have had his pantie's up in a bunch,
cause he split, I wonder if he even kissed me goodbye,
no I don't on second thought, I just fuckin' wished he would die

Dla zainteresowanych znalazłam nawet całą piosenkę wraz z tłumaczeniem, oto link: http://pipol.pl/nauka.php?m=19&k=1
Pzdr :)

użytkownik usunięty
Twinkie

Powinien być wdzięczny, że zechciała go urodzić...

Twinkie

Przecież ja wszystko wiem z piosenki Cleaning Out My Closet bo już ją dawno słyszałem i wiem o czym jest.

PATOLOGIA458

Skoro wiesz o czym jest i ją słyszałeś to powinieneś wiedzieć dlaczego wyzywa swoją matkę.

Eminem11

chyba w dniu śmierci jego wójka matka mu tak powiedziała

shady_88

Dokładnie :) Cały czas mi o to chodziło, czy ja naprawdę tak niezrozumiale piszę? ;P
Pzdr

shady_88

Tacy raperzy którzy mięli biedne i ciężkie dzieciństwo najlepiej znają się na życiu ;) Starają się nam przekazać jak ciężka jest rzeczywistość, ale niektórzy debile tego nie widzą i mówią że teraz zarabiają miliony i że to komercja :/ Kurde myślą że im tak łatwo było się tego dorobić. A ci co ich wyzywają od debili, siedzą sobie w domu, gdzie stary za wszystko płaci i gówno wiedzą o życiu. Sorry jeżeli kogoś obraziłem, ale taka prawda. Bieda buduje silny charakter.

peter5_14

Zgadzam się z tobą w 100 % bo właśnie tacy ludzie są,uważają się się za nie wiadomo kogo a gówno wiedzą o życiu jak one wygląda.

peter5_14

Macie racje ci którzy wyzywają od debili raperów którzy byli w czesniej biedni a teraz wyszli na swoje, nieznają się na prawdziwym życiu. Według mnie każdy powinien szanować Eminema cz 2Paca niezależnie czy ic lubi czy nie, oni mieli ciężki żywot przedtym jak zostali mega gwiazdami. Niekaże im ich słuchać ale przynajmniej nie powinni ich wyzywać, że to śmiecie itd.
Lecz nieuważam że 2Pac mial gorsze dzieciństwo od Eminema, pobyt w więzieniu zafundował sobie sam, Eminem nie wybierał rodziny zwlaszcza matki która ciągle ćpała i wluczyła się po barach, a on sam siedział w domu ze swoim wujkiem, oraz kolegów którzy go bili, poniżali a wszystko dlatego że byl biedny.
P.S. jaka jest wasza ulubiona plyta 2Paca, mam narazie trzy, a chciałbym kolejne. Mam All eyez on me, rebirth of a thyg i Pac's live

shady_88

A już najbardziej mnie wkurzają ci co mówią że Eminem obrażał Polskę. Takich ludzi mi po prostu żal ;/ Mówią że Eminem obrażał Polskę bo tak słyszeli a żadnych dowodów nie mają. Teraz cytat do tych co wierzą w tę plotkę: Jak debile niedorobione chcecie wrzucać na kogoś kto Polskę obraża to macie Ericę Steibach. Ciekawe że tej ku**y się nie czepiacie a Em'a który jest niewinny tak.

peter5_14

Zgadzam się z tobą. Gdyby Eminem mial coś do polski napewno by to zarymował w jakieś piosence, bo on jest zdolny w slowach do wszystkiego, po drugie Eminem bardzo szanyje swoich fanów, po trzecie gdyby nas obraził stracil by natym dużo floty.

shady_88

O. Prawie bym zapomniał dodać: Skoro jesteście tacy cwani to się z nim zmierzcie na rymy. Zobaczymy kto wtedy wyjdzie na beztalencie, albo powiedzcie mu prosto w oczy te obelgi. Stawiam teraz sto milionów że nawet nie piśniecie słówka. Sami spróbujcie się dorobić takiego sukcesu jak on. Sądzę że wasze obelgi wynikają tylko i wyłącznie z zazdrości.

peter5_14

Popieram was w 99%. Chodzi o to że Eminem bardzo szanuje swoich fanów. A słyszeliście o tym, że Slim rzucał w fanów jabłkami?? ;P A jakby się ktoś czepiał że też plota to było na nieautoryzowanej biografii Eminema "Eminem: Behind The Mask". Pzdr for all fan's off Eminem's!!! :P

peter5_14

Dobrze gadasz, stary. Niech np. ten Chojnasek-kutasek mu nabluzga prosto w oczy. Zazdrości że Em zarabia więcej niż jego stary, przepijający wszystko w ,,Gospodzie pod odbytem Moby'ego"

baner9

,,Gospodzie pod odbytem Moby'ego" Haha niezle ten tekst mnie rozwalił!!! Pzdr dla fanów Ema

shady_88

Żeby zobaczyć jakie ciężkie życie mieli raperzy pokroju Eminema i 2Pac'ka polecam 3 filmy: "8.Mila", "2Pac'k Zmartwychwstanie" i "Get Rich or Die Tryin"

Eminem11

Moim zdaniem eminem to pajac,chce być tak samo szanowany jak 2pac,wkurwia mnie to że eminem się wszędzie ryje,pisze o nie których osobach w swoich tekstach a te osoby nic mu nie zrobily,2pac rapował i pisał poezje,poruszał dużo tematów religijnych,pisał to w swoich tekstach a eminem to tylko umnie kogoś obrażać,wiem jakie miał dzieciństwo ten pajac,a jakie miał dzieciństwo 2pac,jak by 2pac żył a może i żyje są na to dowody to na pewno nie współpracował by z eminemem,jestem tego pewny na 100%

PATOLOGIA458

Zachowujesz się po prostu jakby 2pac był jedynym raperem, który zasługuje na szacunek. Owszem, on jest legendom hip-hopu i tak będzie już zawsze, wątpie że kiedyś będziemy znali sławniejszego rapera od 2pac'a, ale to nie powód żeby najeżdżać na innych raperów tylko dlatego, że są od niego gorsi. Wiemy dobrze, że drugiego 2pac'a nie będzie już nigdy więc czas wziąć pod uwagę, powiem tak żeby nikogo nie urazić "współczesych raperów".

P.S. 2pack piszę jakoś tak z przyzwyczajenia, nie musisz od razu twierdzić, że nie mam o nim pojęcia. Dla mnie śmieszne jest to, że ty piszesz Eminem z małej litery.

Eminem11

Piszę eminem z małej litery bo to gnojek gdzie wszędzie sie wpierdala i beszta ludzi,a oni mu nic takiego nie zrobili,ale słuchaj nadal tego pajaca.

PATOLOGIA458

Jak by 2pac żył to mam nadzieje że by go zjechał w kawałkach.

PATOLOGIA458

Kolego. Tupac by nie zjechał Eminema, bo Eminem i Snoop Dogg to przyjaciele, a Tupac był przyjacielem Snoop Dogg'a. Sądzę że raczej by współpracowali. Pozdro ;)

United_

Chłopak dobrze gada. Pozdro dla wszystkich fanów Eminema, 2Paca, i ogólnie kultowego rapu

United_

buhahahaha z tym to mnie rozśmieszyłeś,Eminem i Snoop to tacy koledzy że nawet nie nagrali prawie żadnej piosenki,może się tam jedna trafiła jakaś,chciał bym ci przypomnieć że 2pac jechał na dre w kawałkach jak traktor po polu,a Eminem to przecież człowiek dre.

PATOLOGIA458

a może nawet o tym nie wiesz ale jak by co to przeczytaj o tym to sie przekonasz że 2pac zbeształ Dre chyba w 3 kawałkach

PATOLOGIA458

Może 2Pac zjechal Dr.Dre, ale zauważ że 2Pac wspólpracował ze Snoop Dogg'iem który był też jednym z najlepszych kumpli Dre, więc to że 2Pac zjechal Dre nieoznacza, że niemógłby wspolpracować z Eminem'em

shady_88

Hahaha na pewno by nie współpracował jestem tego pewien na 100%

PATOLOGIA458

Ani ty niejesteś 2Pac'iem ani ja Eminem'em, więc niebędziemy decydowali za nich, miejmy nadzieje że 2Pac żyje to wtedy zobaczymy, może krol rapu i król białego rapu coś razem stworzą. Pozdro

shady_88

Miejmy na dzieję że żyje ale raczej nic razem nie stworzą,Eminem niech beszta nadal ludzi którzy mu nic nie zrobili!!!!!!!!!!!!

PATOLOGIA458

I przestań mówić że by współpracowali bo już dużo wiem o 2pacu i jestem przekonany że 2pac by go zjechał,zawsze 2pac by coś znalazł na niego,Eminem nie nagrał praktycznie ze Snoopem żadnego kawałka no może jeden,a Eminem z Dre nagrał nawet dużo,Eminem jest bliższy Dre niż Snoopowi,2pac zjechał by Eminema nawet za to że beszta swoją matkę w kawałku cleaning out my closet,Ona tak na prawdę nic mu takiego nie zrobiła,oglądałem nawet film dokumentalny różne twarze eminema,a może ty go nawet nie oglądałeś i nie wiesz jak było na prawdę,znam cała historię eminema i wiem już że eminem to prawdziwy gnojek!!!!!!!!!!

PATOLOGIA458

Oglądałam film różne twarze Eminema ale skoro tak wieżysz temu jego wujkowi to dlaczego nie Emowi?? Masz jakiś dowód który ma rację?? Więc niemów że ona mu nic nie zrobiła bo do końca niewiadomo. Zdania są podzielone, chociaż ja na pewno bardziej wierze Emowi. Pomyśl, kto jest z kim bliżej i kto kogo lepiej zna się - brat i siostra, czy syn i matka którzy na dodatek ze sobą mieszkają??

PATOLOGIA458

Eminem nie najeżdza na matke bez powodu, gdyby tobie matka powiedziała, że wolałaby abyś to ty zginął a nie jakiś wujek to ciekawe co byś zrobił, a poza tym mieć matke która ciągle ćpa i wluczy się po spelunach to żadna frajda.

shady_88

Matka mu nic nie zrobiła? Nie chcę się wtrącać, ale posłuchaj sobie My Mom

PATOLOGIA458

Eminem beszta ludzi, którzy nic mu nie zrobili ale co Dre zrobił 2pacowi?????

PATOLOGIA458

to se pisz.Przeczytaj biografie eminema ogladnij 8 mile posluchaj paru piosenek i nabierz do niego szacunku.A potem go oceniaj.tyle

Eminem11

i nie pisz 2pack bo to śmieszne,nie wiem jak z tobą jest,słuchasz eminema i wogule rapu a nie wiesz jak się pisze osobę która jest legendą rapu,można nazwać go nawet rewolucjonistą lub prorokiem w gatunku tej muzyki,nie pisz więcej o czym nie masz zielonego pojęcia.

PATOLOGIA458

Eminem to nie jest pajac, jest to wielki raper, ktory w swoich textach pisze samą prawde to co mu w duszy gra, wyżywa się w textach, ma świetne rymy i jest to jeen z niewielu ludzi który potrafi rymować na 6 ostatnich liter w zdaniu. Jest jedynym raperem ktory wczuwa się w text, jeżeli w piosence są wykrzyknienie to on to podkreśla, potrafi się można powiedzieć drzeć w piosenkach, jeżeli jest piosenka śmieszna, szydząca z innych to wygłupia się w niej, bawi się i słyszy się to, jeżeli jest piosenka wolna to jest w niej spokojny, smutny. Odpowiednio The Way I'm, The Real Slim Shady, Hellie's song. Przez to slucha się go z przyjemnością. I Eminema też nie pisz z małej litery bo on też jest legendą rapu i w dodatku jednym z najbardziej znanych ludzi świata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones