Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

W przyszłym roku odbędzie się wielki koncert z udziałem gwiazd na stadionie Śląskim pod uwage brany jest miedzyinymi Eminem glosowac można na niego pod tym linkiem. http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35063,4441228.html

Shann

I macie kolejny dowód na to, ze Em nie powiedział słowa na polaków. Wątpie żeby on przyjechał do polski, ale jeśli tak, to chyba... to... Ja nie moge PENKNE ZE SZCZEŚCIA!!! :D

Eminem11_2

Jeśli mu dobrze zapłacą to może przyjedzie :D A to że powiedział, że dla nas nie śpiewa to zwykła plotka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Avnith_Edd

Co zrobi na koncercie??
W przeciwieństwie do twojego 50 Centa nie wyciągnie kolejnego łańcucha za miliony i nie zaśpiewa ile dziwek przeleciał w tym tygodniu.

Eminem11_2

LOL ostre :D

Shann

Ale byłoby zajefajnie gdyby Eminem koncertował w Polsce, juz teraz za nic nie przegapił bym jego koncertu jak to zrobiłem z Linkin Parkiem, zbierałbym kase na najlepsze miejsce, szkoda ze nie w Krakowie tylko w Chorzowie ale w sumie to nie daleko.

shady_88

ja słyszałem od wielu osób że nie bedzie nawijał w polsce bo nie śpiewa dla żydów,podobno tak powiedział ,wogule dupa jak nie wiem jedynie JAJ Z był w polsce i rihanna ,Nelly Furtado tez była we wszystkich państwach europy a do polski tez nie przyjechała nasz kraj jest omijany przez wszystkich jak zawsze...

snakeros2225

"ja słyszałem od wielu osób że nie bedzie nawijał w polsce bo nie śpiewa dla żydów,podobno tak powiedział"

Człowieku zrozum wreszcie że to tylko głupia plotka :/:/:/

Eminem11_2

No i wszystko opiera się na Słowie 'podobno'.

snakeros2225

Wiesz ja sie wcale nie dziwie że na zachodzie jesteśmy wyśmiewanym narodem i jak by taki Eminem coś wyzyzwał nasz kraj to by mnie nie ruszyło bo Polska jest pośmiewiskiem narodów od zarania dziejów więc nie ma o co się obrażać . Ale fakty są takie że Eminem nic złego nie mówił na nasz temat, a jak wieżysz w te bujdy to wież se dalej, a jak ci zależy zebyśmy ci uwieżyli to pokasz dowody . a jeszcze o samym Eminemie, da mnie jest on naj bardziej utalentowanym raperem świata

martek165

Nieznoszę jak ludzie którzy nie znają Eminema, nie znają jego muzyki, a go krytykują!! szczególnie gdy porównują go z 50 Centem, bo gdyby nie on to byście nawet nie znali 50 Centa!! Dla mnie Em jest Bogiem, może tylko 2Pac go przeskoczył (bo przyznać trzeba że on jest legendą Rapu). Niewielu osobon się udało zrobić dla Amerykańskiego rapu tyle co jemu!! Już nie mogę się doczekać przyjazdu Eminema da Polski, i mam nadzieję że takowy wypali.

Basienkaf5

Zgodzam się z tobą . Jeszcze tępsi są ludzie którzy wierzą w to że Em obraził polskę

martek165

Skoro jesteśmy takim "pośmiewiskiem", to dlaczego w tym roku przyjeżdża do nas KorN i Avril Lavigne? I dlaczego ostatnimi laty Odwiedzili nas m.inn. Jeanne Michelle Jarre, Greenday, Metallica, U2, Rammstein czy Depeche Mode?!!!! Nie odpowiadaj, i tak wiem, że cię skasowałem ;)!!!!!

Bociek_O_le

Po pierwsze to te zespoły które wymieniłeś są w Polsce raz na mniej więcej 5 lat podczas gdy w Niemczech np takie koncerty są z 50 razy częściej. Pośmiewiskiem jesteśmy to prawda niestety, Amerykanie wcale nie są od nas mądrzejsi czy bardziej inteligentni a mimo wszystko tworzą wspaniałą muzykę (właściwie tworzyli bo to teraz to jest raczej szajs), ale wiele państw ma zespoły znane na całym świecie nie tylko USA, my nie. Dlaczego? Nasze życie społeczne czy publiczne jest żałosne, subkultury śmieszne. 8 mila i wszystko jasne.

Shadow_4

Co roku na open'er przyjeżdżają gwiazdy światowego formatu, a sam festiwal jest zaliczany do najważniejszych w Europie. Na temat związku popularności z jakością muzyki chyba nie trzeba się wypowiadać... A tak na marginesie to mamy znane zespoły i znanych kompozytorów! Jeżeli nie znasz to gratuluję Jak Polacy mają być docenieni za granicą skoro u siebie nie są...

Shann

Zajebiście by było gdy zagrał w polsce do stdionu mam 10minut a więc spoko jeśli przyjedzie to ide napewno.

Big__did_zx

Jej ja też tam chce !!!!!:( weź się zamień ze mną na ten czas mieszkaniem ty byś pomieszał troche w Nowej Rudzie a ja tam gdzieś na Śląsku co ty na to ?

martek165

Wiesz może bym się zamienił ale sam chce iść jeśli będzie a pozatym nie wiem co na to moi rodzice.

Big__did_zx

"Czy moze wyleci w przebraniu Jasona z piłą w reku i bedzie pierdolil ze potnie wszystkich policjantow? ?

Niech ten czlowiek najpierw idzie sie leczyc, a potem niech robi sobie trasy koncertowe.

Cos tam się chwalił publicznie, że tablety pojada, a to już stopień uzaleznienia ;)

aniolek1234

Wy tak mówicie że Eminem to taki raper jego piosenki niektóre to myślałem że on na pop się przełożył np:Just Lose It i kilka innych dla mnie to żaden raper raperami są i będą WU TANG CLAN.

Hazers

Xzibit by mógł przyjechać bo to jest raper który kocha to co robi i nie śpiewa ile dziwek przeleciał i, że ma kase.

parloleki33

To prawda Xzibit jest jeden z lepszych a Eminem do pięt mu nie dorasta

Hazers

haha Eminem to se dupe podciera takim Xzibitem. i wszystkimi innymi nigersami którzy myślą że umieją śpiewać.

Mnih

Nie, to on IM podciera dupę. Jebany biały raper.

Hazers

Dobre, rozjebałeś mnie tym tekstem :) Co to jest kurwa WU TANG CLAN ?

Shann

Ja nie wiem co o tym mam myśleć...
Kocham Amerykański rap. Kocham piosenki eminema. Rabit (eminem) sam troche wygląda jak żyd. ;p nawet jak powiedział tak na polaków to i tak chce pojechać na jego koncert i słuchać jego muzyki.

kubcik13

A i jeszcze jedno...
Podajcie mi linka (jeśli jest to nagrane) z tym jak pali polską flage i mówi coś na polaków!!

kubcik13

Mam coś takiego może być? http://img142.imageshack.us/img142/9697/eminemrelapse1.jpg

b_z_p

Nie wiem jak Ty się geografii uczyłeś, ale ujebali nam kawałek Mazur i Podlasie, a dołożyli coś jakby Lwów :P
No, ale cóż im dalej na wschód tym mniej mają w Ameryce o tym pojęcia, bo w sumie zachodnia granica to wyszła całkiem spoko :P <hahaha> a no i cypelek nam zatopili :(

I jeszcze odnośnie punktu 3 pod zdjęciem - może dopisać punkt 4? "Moja twarz na środku mapy, czy mogłoby to oznaczać sympatię do danego kraju? skąąąd.."

Jednym słowem coincidence, z angielskiego 'zbieg okoliczności'.
Po prostu fajne tabletki.

Shann

pieprzenie kłócicie się o to kto jest lepszy.. o gustach się nie dyskutuje. dla mnie Em jest lepszy od 50 centa i jest po prostu jedyny w swoim rodzaju. macie racje polska do najlepszych krajów nie należy ale myślę że dzięki temu nowemu pokoleniu wszystko się zmieni czy to na dobre czy to na złe nie wiadomo. niech te stare grzyby odejdą już z tych stołków.

kamil_lopeczek

Weś ić mi z Eminemem !! Żygać mi sie chce jak to czytam !! Macie radoche bo jakiś palant napisał że Emi przyjedzie do polski ! Robicie se tylko nadzieje że to prawda . Ja tam wole Centa bo przynajmiej polaków lubi choć to zasrany kraj a Eminem sie jara tym że biały raper z niego jedyny taki !!

ligus1324

z tym sie zgodze że ktoś tam napisał że Em przyjeżdża do polski bo nie znalazłam jeszcze dowodów na ten temat...a tak wgl to wierzysz w to że eminem nie lubi polaków...?! jakiś debil to sobie wymyślił i sie tym jara.... a szczerze mowiąc to mam gdzieś 50 centa bo on nijak ma sie do eminema i woda sodowa uderzyla mu do bani .... przykro mi to mowic ale uwazam ze 50 cent jest tak malo lubiany ze przyjezdza do takiego zadupia jakim jest polska bo tu miedzy debilami moze znajdzie kilku fanow ... ale nie mnie .. !!

paula1524

Kur,wa... ile wy macie lat... same kocopoły piszecie.

(ligus1324) "Weś ić" targa wszystkie schematy. Weź się małolat ogarnij, ostygnij troche ,nie jestes czarnuchem.

Carrey

(ligus1324) ...i przy okazji wstąp po drodze do szkoły dzieciak, jak wyjdziesz z pokoju.

Shann

Mam Nadzieje Że eminem Bedzie na Nim :]
Wale Co GaDaja Że Nienawidzi Polaków To Som Bzdóry

Shann

wątpię czy Polskę stać na Eminema :/...

za krótki

Dagasis2290

"wątpię czy Polskę stać na Eminema :/..." Człowieku w Łodzi w przyszłym roku będzie Pink Floyd, występowały już Metallica, Deep Purple, AC/DC, kiedyś był Michael Jackson, Radiohead i wielu innych, wątpię, aby Em był droższy od nich. W końcu Slim to nie Beatlesi.

Shann

Eminem ma również wystąpić w Gdyni, 30 czerwca 2011 roku na Heineken Opener Festival 2011 :) Wszystkie info jest na tej stronce http://koncertyyy.pl/koncert/heineken-opener-festival-2011-gdynia/15732/
Pozdrawiam wiernych fanów Eminema :)

natashaony

opener to rockowy festiwal. gdzie tam Eminem;]
nawet na stronie nic nie jest napisane. cos Ci sie pomylilo chyba gosciu

Sawyer11

Tutaj masz odpowiedź kto może być, a kogo nie będzie http://klub.fm/blog/2010/12/wyniki-ankiety-kogo-chcemy-na-opener-festival-2011/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones