Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

Przedziwny człowiek z wymiatającym,Flow,czuje muzyke,bardzo dobre teksty,dobra
biografia,już omijam fakt o tym że nie co się sprzedaje tej machinie o nazwie SHOWBIZNES
to jako rapera oceniam go na mocne 9/10 widze na forum masa sporów,porównań do paca
itd moim zdaniem nie ma o co się spierać Eminem to artysta,jeden z najlepszych ale nie
wytrzymuje presji,sławy jest trochę jak chorągiewka raz nawija że pieprzy przemysł,dwa że
sława mu nie daje życia,trzy że uwolnił się od niej a mimo wszystko chyba wciąż tam
pozostaje ,ogólnie jestem ciekaw jak będzie dalej Eminem nie jest już Slimem Shady co
można było doświadczyć słuchając Recorvery płyty zdecydowanie lepszej od Relapse bo
jest to jego płyta a nie przemysłu muzycznego o czym sam nawija w Not Afraid

DMX też się pucował do przemysłu i skończył za kratkami jak Tupac np a Eminem wciąż na
topach list ,ciekawe :) dobre Lp z Roycem kilka mega kawałków i klasyków,ogólnie to lubię
go nawet jako tego świrniętego Slima potem przyszły tabletki,miesiące pełne mroku i mamy
innego Marshala i szczerze mówiąc nie dziwię się tej zmianie

korni93

Zgodzę się z tobą, ALE mi zdaję się , że Marshall ma cały czas tą fazę i na niej leci, ja osobiście lubię stare kawałki Eminema,
Nawet w jednym wywiadzie zapytany: ,,Czy np. z 10 lat temu pomyślałbyś , że będziesz pisać takie teksty jakie piszesz teraz?"
Odpowiedział z tego co pamiętam: nie raczej nigdy bym nie przypuszczał, może po prostu zmienił nastawienie?
Ja jego rapera oceniam go: 10/10 jest to genialny raper jego freestyle powala, teksty też, styl, flow WSZYSTKO.
Jako człowieka go nie znam , ale z wywiadów , biografii (a oglądałem chyba wszystkie) , jest on spoko i jako człowieka i mogę go ocenić na 8.5/10

EminemSlimShady

to było 60 minutes z Andersonem Cooperem

korni93

do raperskiego geniuszu mu jeszcze daleko ;D
dlaczego??
zalety
orginalność, dobre bity, dobrze sprzedaje swoje kawałki
wady
nie potrafi nagrywać albumów na równym poziomie porównując
np.The Slim Shady LP do Recovery czy Encore to slim wypada przy nich świetnie
ogólnie nie mam nic do eminema
stawiam wyżej 2paca chociaż największym fanem jego nie jestem(cała twórczość)
wyżej stawiam także KRS- One pozdro dla kumatych ;D(za I got next, maximum strenght, Life czy Mix tape)
czy chociażby Nas(w większości za Nastradamus pewnie ktoś mi się teraz zapyta dlaczego nastradamus a nie Illmatic ja odpowiem tak wolę po prostu Nasa z albumu Nastradamus)
wyżej stawiam także rapera z Gang Starr- Guru świetne bity, super flow do spółki z dj Premierem-najlepszym producentem i DJ hiphopowym
pozdro

davides

Davides-trafiłeś w mój gust idealnie dla mnie paczka którą wymieniłeś to wierzchołek rapowej sceny,ale jednak Eminem w mojej 15 się mieści,może nawet w 10 ,dlatego napisałem temat,czy masz racje z tym ze nie potrafi nagrywać równych albumów,cóż nikt wiecznie nie wydaje doskonałych płyt,zawsze zdarze się moment takiego regresu ,tym bardziej u ludzi z taką sławą jak Marshal,oceniałem tylko jego rap nie patrząc na wpadki a w formie takiej jak nawet jest teraz rozpiernicza :)

korni93

oczywiście każdy ma prawo do ocenienia wedle swojego gustu ale każdy prawdziwy fan rapu widzi różnicę między the slim shady albo the marshall w porównaniu do recovery i encore które dobre po prostu nie są
nie piszcie że się czepiam bo tak nie jest ;D
jeszcze w encore jest dobry styl i w miarę kawałki ale recovery to już klapa konkretna duet z rihanną na 1 albo not afraid w którym nie ma żadnego przesłania(sama nuta nie jest zła ;D)
całokształt jego twórczości oceniam na 7 znam lepszych od niego ale w moim osobistym rankingu w "30" się mieści ;d
ps: korni co uważasz o 50cent??
bardzo mnie interesuję twoje zdanie ;D

davides

50 cent? koleś który chciał zostać gwiazdą rapu i mieć kupe hajsu,miał ciekawe życie jednak podążył za show biznesem,widać po nim że ma gdzieś tradycje i old shoolowy rap,robi swoje i tyle ja słuchałem jego najlepszych kawałków ,bity miał b.dobre i to wszystko właściwie,dla mnie już nic nie reprezentuje ciekawi mnie czemu chciałeś wiedzieć? ;d
jeżeli o EMinema chodzi to chyba nie do końca skumałeś Recorvery dla mnie to dobra płyta choć z bitami i goścmi trochę nie tego ale kawałki takie So Bad,25_to_life czy Going Through Changes dokładnie tłumaczą jego postawę,masz nawet na yt tłumaczenia więc posłuchaj,przedewszystkim dobije nie długo do 40 lat więc nie licz że będzie ciągle o kasie i ku,asach nawijał :)

korni93

pytałem o 50-centa ponieważ wielu ludzi którzy cenią eminema również wysoko stawiają fiftiego dobrze że ty do nich nie należysz ;P
kawałki które wymieniłeś są najlepsze z tej płyty ale bity ema nie są już takie jak kiedyś
co do tłumaczeń to mi nie są za bardzo potrzebne owszem nie rozumiem wszystkiego ale słucham już od lat tej muzy i rozumiem jej sens ;D
właśnie zaraz 40 na karku a on robi nie boję się użyć tego słowa syf ta jego sztuczność.....
z lil waynem ma kawałek no love chyba z recovery totalna porażka
kilka fajnych tytułów ci podam(pewnie znasz ale co tam ;d)
AZ-The format
Nas-Represent
royce da-boom
Gang Starr-Half and Half
Guru-The Anthem
Krs-One-Outta Here
pozdro ;D
ps: dobry avatar tak trzymaj ;D

davides

no love też mi nie podchodzi nie znaczy to jednak że robi syf,każdy ma inne gusta :) sztuczności też w nim nie dostrzegam ale może się mylę ;]
zgadłeś znam praktycznie wszystkie podane przez ciebie kawałki,same klasyki ,ja tobie polecę dwa kawałki royca i ema
Royce 59 ft Eminem-Echo
Eminem ft Royce 59-Fast Lane
no jest to kawał przekombinowanego flow i panchy
pozdro ;]

korni93

znam te kawałki ;D
http://www.youtube.com/watch?v=vqbD-DTObFo
to ci się pewnie spodoba ;D

davides

hehe też to słyszałem ale fajnie że mi przypomniałeś : D

korni93

a tu mistrzostwo dj premiera ;D
http://www.youtube.com/watch?v=hl9NzwTZwXs
miłego słuchania ;D

korni93

dawno nie słuchałem,trza do takich klasyków powracać ; )
piona

korni93

http://www.youtube.com/watch?v=3H-wXtkPE9Q
to też powinno ci podejść ;d

davides

wiadomo,Klaysk ;]

korni93

Specjalnie konto założyłem, bo widzę, że panowie się znają na rzeczy ;) Eminema słucha od samego początku do dziś. Ma dużo świetnych kawałków ( nie będę wymieniał bo za dużo tego ;] ). z Recovery podoba mi się kilka nagrań - Talking 2 Myself, Im not Afraid, 25 to life... O wiele bardziej podoba mi sie Płyta Ema z Roycem 59, Bad Meets Evil , która jest mistrzowska wg mnie. Polecam takie utwory jak Welcome 2 hell, Living Proof, Echo, Fast Lane. I na zakończenie dodam jeszcze mega kawałem Royca 59 z beatem Dj Premiera : http://www.youtube.com/watch?v=b7KQkCFdyAo

BeatPrem

wszystko co prema jest świetne ;D

davides

Wyobrażam sobie płytę Eminema na bitach od Premiera :D Ahh marzenia

BeatPrem

ee lepsze by było płyta 2paca na bitach premiera ;D

davides

The Game też by pasował ;)

BeatPrem

posłuchaj tego
AZ-The come up
AZ-The format
produkcja prema ;D

davides

Oczywiście że to znam ;) posłucha sobie, Ras Kass - Golden Child
dobry beat od prema ;]

BeatPrem

hehe to ja zapodam Preema na nawijce The Game
świeży towar Ahhhsss
http://www.hiphopdx.com/index/singles/id.16265/title.game-born-in-the-trap-prod- dj-premier

korni93

Oo Mega kawałek, premier i wszystko jasne hehe

korni93

a tego nie słyszałem ale też bit kozacki ;D

BeatPrem

chłopie mega bicior ale mi nie obcy heh ;D

davides

Bicior bardzo dobry, ale nie podoba mi się jak prem przypomina o sobie w tym kawałku ;D tzn "dj premier! x10"

korni93

Ja najbardziej lubie jego stare albumy nie wiem tak jakoś bardziej do mnie trafiają i sluchajac wiesz kiedy sie zgrywa a kiedy mowi serio a np. I'm not afraid jest dla mnie slaby głównie dlatego że najpierw zobaczylem clip ktory jest tragiczny."jakies latanie itp." no po prostu komercja jak nic a zazwyczaj to jego clipy oddawaly nastroj tego o czym on spiewa a ja w tym utworze tego nie zalapalem jakos. A co do jego rapu teraz to wydaje mi sie ze M&M nie nagrywa juz duzo dlatego ze ktos kto jest tak dlugo w tym biznesie jak on nie ma juz o czym a jak kazdemu zalezy mu zeby zejsc ze sceny "niepokonanym" lub jak kto woli najlepszym, ewentualnie moze nagrywac cos pokroju Love the way you lie ktore jak dla mnie jest masakryczne nie chodzi o to ze rihanna bo nic do niej nie mam ale to nie jest jego styl ckliwe pioseneczki to nie jego dzialka. Ostatnio widzialem jakis wywiad ze chce odlozyc mikrofon i zaczac pracowac jako aktor i szczerze zycze mu tego bo nie chce zeby zrobil sie z niego taki jay-z (bez obrazy dla fanów).

ProPapo

Racja jego nowe kawałki nie pasują do niego, ale obczaj sobie płytę Bad Meets Evil. Ta płytą zszedł na ziemię ;) jest przekozacka

BeatPrem

royce pociągnął tą płytkę ;D

BeatPrem

Na tej płytce wrócił slim shady i to dobrze z mojego punktu widzenia

Young_hasty_boy

Skoro tak, to musze przesluchac. :)

FiliTV

klasyk http://www.youtube.com/watch?v=npUtRLzOJnE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones