Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

|Moim skromnym zdaniem on nadal jest marionetka masonow.gdyby naprawde odeszedl od nich skonczyl by jak kubrick ,kennedy i 2pac-w piosence not affraid,niby zarzeka sie od tajnych organizacji-ale pomyslcie ,po tym teledysku nagral z masonka rihanna.Ponoc jezdzi z nim pelno ochroniarzy itp,a jaki problem mialoby illluminati zeby kogos przekupic.dla mnie on nadal jest laleczko syjonistow

cthulhu98

co Ty sobie wkręcasz człowieku... gdzie to przeczytałeś, na pudelku?

cthulhu98

Ty tak dla jaj nie? Bo jeżeli na prawdę wierzysz w to co powypisywałeś, to zaczynam tracić wiarę w ludzi normalnie. Masakra jakaś o.o

Shia_Yu

a ja w ciebie

Shia_Yu

Tu muszę was zdziwić ale cthulhu98 ma rację. Wejdźcie sobie na youtube i wpiszcie nazwiska gwiazd a przy tym ,,illuminati" albo http://www.youtube.com/watch?v=xUn2V4Y_PEc&feature=fvwrel
Poza tym powinniście byli się trochę tym zainteresować a nie wypowiadać sie na temat na który nie macie pojęcia. Taka prawda że Illuminaci kontrolują większość przemysłu muzycznego aby przekazywać m.in masońskie symbole. Illuminaci dają takim gwiazdeczkom sławę i bogactwo ale za to ci muszą zrobić coś w zamian. Tylko że jeśli w przyszłości te gwiazdy beda sie chciały wyzwolić spod wpływu Illuminatów to ci mogą ich po prostu zabić. Tak było np. w przypadku 2paca (który nota bene napisał piosenkę anty illuminacką) czy Proofa. A jeszcze ciekawsze jest to ze ogólnie Ameryka jest uważana za masoński kraj. Większość prezydentów USA należało do tego typu organizacji np. George Bush do Skulls and Bones. I to wszystko nie jest wymyślone! Czytałam baaaardzo dużo na ten temat i rozmawiałam z ludźmi którzy się tym interesują. cthulhu98 moim zdaniem Eminem kiedyś był ich marionetką ale już nie wydaje mi się. Przeczytaj dokładnie tekst ,,Not Afraid" oraz obejrzyj teledysk. Wszystko jest czarno na białym. Wydaje mi sie rowniez ze Rihanna w ,,Love the way you lie" była poprostu takim ,,dodatkiem" i tyle... to nie musi oznaczać niewiadomo czego.

Shana100

Jezu.... dzieci gadacie od rzeczy... rozumiem, że mając te 14 lat wierzy się we wszystkie spiski i konspiracje, ale proszę was zachowajcie te wasze głupiutkie przemyślenia w waszych główkach, ok? Można wyciągać poszczególne wersy z piosenek Eminema i udawać, że mają jakieś odniesienie do Illuminati, ale zdanie wyciągnięte z kontekstu zawsze da się do czegoś dopasować... Więc sorry ale weźmy na przykład pierwsze lepsze zdanie z waszego durnego filmu: "Eminem, like most other artists, sold his soul for money, fame and a luxurious life" Serio? A myślałem, że jest cholernie utalentowanym raperem, który miał ogromne szczęście i trafił na jednego z najlepszych producentów (Dre), i wszystko co ma, osiągnął poprzez swoją ciężką pracę... Ale co ja tam wiem, lepiej wierzyć w jakieś Illuminati. Próbowałem wytrzymać do końca tego filmu, ale po tym ja padło tam stwierdzenie, że śmierć Proofa była zaplanowana a dowodem na to jest teledysk do Like Toy Soldiers, nie wytrzymałem i wyłączylem. Nie rozumiem jak można być tak ograniczonym i wierzyć w takie rzeczy.... Pozdro dla kumatych :)

scytherek

Po pierwsze ja mam 18 lat a nie 14. Po drugie i tak sie z tb nie zgodzę. Zainteresuj się i przeczytaj coś na temat masonerii i illuminatów. Tobie się zdaje że Ameryka to kraj marzenie i że bez żadnych problemów można tam osiągnąć to co się zapragnie? Jesteś w błędzie. Wytłumacz mi tez dlaczego w większości teledysków są symbole masońskie? Dla zabawy? Nie wydaje mi się. Zrozum tez to ze masoneria ukształtowała się na przestrzeni wielu lat w USA. Nie rozumiem dlaczego jesteś takim niedowiarkiem i piszesz rzeczy o których nie masz bladego pojęcia....To nie są żadne spiski i wymysły tylko prawda i ja tez sama wiem wiele na ten temat bo się tym interesuję.

scytherek

Jeśli Pan tak uważa to jest Pan zwykłym ignorantem , który nie zagłębia się w struktury całego przemysłu muzycznego którym oczywiście rządzą masoni. Nie pozdrawiam

Shana100

Wiesz, ja się zgadzam z kolegą, który rozpisał się tuż pod Tobą. Te wszystkie ,,spiski i konspiracje'' jak to kolega ładnie ujął, przywodzą mi na myśl ludzi którzy twierdzą że Tusk i Putin uknuli zamach i rozwalili tupolewa -.-''.
Nie wierzę w takie rzeczy i myślę, że Ty też nie powinieneś. Eminem jest świetnym, genialnym wręcz raperem, artystą który ciężko pracował by osiągnąć to co osiągnął i tej wersji polecam się trzymać ; )

Shia_Yu

Ja w nie wierzę bo są wszelkie dowody na ich istnienie a poza tym jak powiedziałam ja interesuję się tematem dotyczącym masonerii i sporo wiem na ten temat. No cóż ale ja mam swoje zdanie i będę się go trzymać ale geniuszu Eminema nie będę kwestionować bo mimo wszystko uważam że jest genialnym raperem (zresztą nota bene moim ulubionym). A tak wogóle to wiadomo coś kiedy wyjdzie nowy album Ema?

Shana100

Z tego co wiem, to Em ciągle nad nim pracuje : ). Nie mogę się doczekać, szczególnie, że trochę już minęło od jego ostatniego albumu.

Shia_Yu

No właśnie dosyć sporo czasu minęło, ale mam nadzieję że dzięki temu powstanie wspaniały materiał :)

Shana100

http://www.lastfm.pl/music/Eminem/Fight+Night - [ chyba ]Jakaś minipłyta [ 18 utworów ] i do tego podobno D12 powraca z nowym członkiem zespołu.

movies_2

Wiadomo z jakim członkiem ?

marvolo_1998

,,4 marca 2010 rozpoczęły się prace nad trzecim studyjnym albumem D12 Natural Born Killer]. W kwietniu 2011 do składu D12 dołaczył Fuzz Scoota. 12 kwietnia 2011 roku został wydany mixtape pt. Return of The Dozen Vol. 2.''

cthulhu98

Oczywiście.eminem i'm not afraid-to popisówa, nadal gra jak mu zagrają illuminaci-NIE TAK łatwo wyrwać się z ich łap. Imaczej jak T-pac-czeka smierć....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones