Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

wystarczy spojrzeć na jego profilowe zdjęcie.

Lance_Vance

Podobnie zresztą Big L, tylko, że u niego to na palcach są wskazówki http://www.fotoload.pl/index.php?id=f0274e6981a504f88ab81706df068af0207
Każdy ma inne atrybuty, Emcio twarz, Big L palce, Tupcio piosenki od tyłu, Jay Z Rihanne, Slick Rick jedno oko, a dla odmiany KRS ONE włada naszymi umysłami http://www.vibe.com/sites/vibe.com/files/styles/main_image/public/images/KRS-One .jpg

Troublesome

nie zapominajmy Biggie miał chipy pod fałdami, a Dre iluminuje swym wyszukanym makijażem, lista jest dłuższa i coraz większa
Jednak to eminem sie urodził na usługach masonerii i jest ich protagonistom, wybrańcem jak neo. takiego sukcesu oraz sławy nie znalazł w opakowaniu po xanaxie

Lance_Vance

Nom, jak tak go słucham - to w prawie każdym nowym kawałku składa hołd dla illuminati. Zastanawia mnie jedno. Gdzie jest Hailie? Przecież nie mógł oddać jej jako ofiarę, bo nie była dziewicą. Slim Shady pozdejmował wszystkie plomby od 8 mili aż po Hawanę.

Troublesome

O co wam chodzi z tą twarzą co jest w niej nie tak?? Prosze wytłumaczcie mi!!

mooonika1234

A co Cię to? W innym temacie piszesz,że Eminem jest już skończony i gorszy od Tedego.

Kuba1812_1996

o co chodzi z tą twarzą, a tak dokładnie to nawet nie wiem o co zbytnio chodzi z tymi illumatami, jakas sekta czy co?

BeatPrem

Z tego co ja wiem to to jest grupa ludzi,którzy rzekomo pomagają gwiazdom w karierach żeby te gwiazdy potem im pomagały w ich "zbrodniczych planach". Sam nie wiem,ale moim zdaniem tto ciężka bujda,niektózy mówią,że oni Tupaca zabili :D

Kuba1812_1996

Dla mnie Śmierć 2paca to jedna wielka ściema, zabili go w ruchliwym LAS VEGAS i nie znaleźli żadnego świadka xD To jedno z wielu niewyjaśnień, co do jego niby śmierci. Według mnie to on opuścił ten zryty kraj i zadomowił się w jakimś spokojniejszym miejscu ( niby Kuba :] ) raz nawet widziałem jakiś dokument o 2pacu, gdzie pewna osoba twierdziła, ze matka Paca poleciała na Kube w jego urodziny, daje do myślenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones