Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

Tede to zajebisty raper i jakby się urodził w USA to zrobiłby taką karierę że Eminem mógłby
mu buty czyściC. TEDE TO LEGENDA POLSKIEGO HIP HOPU I NAJLEPSZY RAPER EVER,
a ten szczon Eminem to do niego fujara!

mooonika1234

hahahahahahahahahaha

mooonika1234

hahahahahahahhahahaha

mooonika1234

strac pomyślec co by było gdyby w tej całej ameryce urodził się taki lech roch pawlak...

mooonika1234

Nie pal już

atol23

Ni eogarniam was!! Tede jest supera eminem to pedał !!!!!!!!!!

mooonika1234

Tede to chamski, odrażający, mało inteligentny, wulgarny typ. Dla mnie to żaden hip hopowiec tylko discopolowiec

atol23

co???????? odrażający,mało inteligentny nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEDE JEST ZAJEBISTY ZROZUMCIE TO , A EMINEM TO PEDAŁ!

mooonika1234

Dla mnie teraz Eminem to komercja, może rapuje w kawałkach z gwiazdami pop, ale to komercha. Pieniądze robią swoje, kiedyś to był prawdziwy raper. Co to tede, to nawija jakieś bzdety, obraża polaków, robi z siebie ofiarę losu i chyba pasuje mu taki wizerunek, nigdy go nie słuchałem, bo nie odpowiada mi jego muzykę, mooonika1234 ogarnij się, uważaj go za legendę itd, ale pisz normalnie:)

Pawlovsky

Moniko jak jesteś na etapie dojrzewania to rozumiem taki twój tok rozumowania i komentowania rzeczywistości ale jak jesteś starsza to masz poważny problem......A co w tym świecie nie jest komercją panie Pawlovscy, np. Tede spiewał dla kasy z Natalią, wpuścił do domu MTV Cribs na każdym kroku sprzedaje swoja prywatność.........Eminem według mnie człowiek znikąd z biednych przedmieściach Ditroit swoim charakterem, Charyzmą, talentem, upartością został mega gwiazdą z Oscarem kilkoma nagrodami Gremi, nawet w filmie gra lepiej niż nie jeden aktor po szkole filmowej.........wybitna postać, która również ma swoje demony.......

atol23

Przyznaj, że nagrywanie ciągle z gwiazdami pop to to komercha, nie pisze, że to marny raper, nieudacznik tylko stwierdzam fakty, tede ma czelność mówić o biedzie ryśka, gdy sam miał bogatych rodzicach.

Pawlovsky

@Pawlovsky zgadzam się.... TeDe dla nie jest słabym hip hopowce który wyśmiewa się z Peji, który przeszedł drogę krzyżową w życiu i to co osiągnął zawdzięcza tylko sobie nikomu innemu, nie miał pomocy rodziców, matka umarła jak był mały ojciec alkoholik.....Takich ludzi trzeba podziwiać.....

mooonika1234

Obydwaj to cioty i złamasy.

mooonika1234

hahahahahhahahahhahahah

swagonyou

Zabawne. Prawda w oczy kole......W głupie laski zobaczycie tłustego, zarośniętego typa,mówiącego co drugie słowo na k.... jeżdzącego w BMce i mówiący do dziewczynek świnki,suczki itp. i od razu nóżki rozkładacie..... rzygać mi się chce na was blachary...........

atol23

napisałam hahahahahha do : mooonika1234

swagonyou

Ale dziękuje ci za te wszystkie miłe słowa:)

swagonyou

Nie wiedziałem do kogo to napisałaś. Myślałem, ze śmiejesz się z mojego komentarza. Jak cię uraziłem to przepraszam.........

atol23

Nie no coś zgadzam się z twoim komentarzem , przeprosiny przyjęte :)

mooonika1234

idź spać trollu!!!! Racja, Eminem się wypalił, ale TEDE nigdy nie był dobrym raperem!!!

mroziu1978

Mrozu twój idol jest skończony a nie Eminem.......Lemingu wstrętny!!!!

atol23

Nie karmcie już trolla...

atol23

atol? Ktoś ty bo mi się z kimś kojarzysz(twój nick) :) Em jest git, po prostu :) Ale nie zapominajmy o takich geniuszach jak eazy e, ice cube, 2pac, warren g itd. :)

mroziu1978

O nich nie da się zapomnieć, oni byli inspiracją dla wielu teraźniejszych Hip hopowców bez nich nie wiadomo jakby wyglądała ta muzyka teraz////

atol23

Jednak przeciez trzeba przyznać, że Em przyczynił sie do rozrostu Hip-Hop'u i wniósł to "coś" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones