Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

po ktorego sie niezjawil, jakis koles go zabral, tak sie zachowywal jakby myslal ze to dla niego

zaden raper nigdy niedostal oskara, a eminem tak i w dodatku sie po niego niezglosil, niewiem czy to lojalnosc do rapu czy co?

Zywiec20

O ile pamiętam to za Lose Yourself [ 8 mila ] a nagroda chyba jest wpisana ....

movies_2

sa dwie statuletki zlotego popcornu kolo jego imienia a statuetki oskara niema

Zywiec20

Eminem po prostu miał w dupie nagrodę. Nie dla niej pisał teksty ;p

martu23

o to mi chodzilo, od kiedy raperzy dostaja oskara

Zywiec20

Dostał oskara w kategorii, o ile się nie mylę, "najlepszą oryginalną piosenkę". Dla ludzi, którzy decydują o wygranej pewnie rap musiał być czymś oryginalnym, w końcu hip hop to jednak niszowa muzyka i nie puszczano jej w radiu i tak dalej.

martu23

głupoty pleciesz

martu23

dla nich nie rap tylko eminem jest oryginalny, tacy ludzie czesto myla rap eminema z popem, porownuja go bardziej do popu niz do rapu, skojaz wszystkie fakty i zrozumiesz dlaczego eminem sie po niego niezglosil X

Zywiec20

To chyba ogólna pogarda dla takich nagród w tym środowisku, zresztą często słychać o tym w tekstach (polski rap). PFK:

24 Kwietnia Paktofonika dostała Fryderyka w kategorii płyta roku hip-hop za "Kinematografie". Członkowie grupy nie przejęli się nagrodą, najlepiej komentuje to Sot: "O przyznaniu nam Fryderyka dowiedziałem się kiedy kumpel golił mi głowę, to było lato chyba. Średnio mnie kręcą nagrody tego typu, zwykła statuetka. Fokus nim gwoździe przybijał."

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones