Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

na lepsze. wkoncu robi jakas normalna muze ktorej da sie sluchac. no i zmienil wyglad (wlosy na czarny) bo w tym blondzie to rzygac sie chcialo ...
ogolnie nic do niego nie mam wiec daje 7/10

olka19_19

He he, dobre, akurat teraz Eminem robi znacznie słabszą muzykę niż kiedyś, zwyczajny pop rap pod nastolatków.

shady_88

Zdecydowanie popieram shady_88, Recovery to nie ten rap, co wcześniej. Z dupy wziął on tu te wstawki rockowe, Rihanne, etc

HerradiChn

zmiana na lepsze ? " normalna muza " ? to chyba jakieś kpiny. To co się teraz dzieje z wyżej wspomnianym ... żenada Panie Eminem , żenada.

kamai

akurat lirycznie to ta płyta jest najlepsza..

tomcias10

Lirycznie Recovery jest najlepsza? Chyba sobie żartujesz, raczej najsłabsza. Lirycznie zdecydowanie lepsza jest chociażby Infinite, jak zresztą każda inny album, szczególnie od Infinite do The Eminem Show, Encore zresztą też. Lirycznie lepsza Recovery może jest co najwyżej od Relapse, ale też bym się mógł kłócić.

shady_88

A ja uważam, ze "Recovery" to jego najlepsza płyta .

SzOpMaN

Dr. Dre, Skylar Grey & Eminem - I Need a Doctor sobie posłuchajcie:)

burza666

Tekst Eminema naprawdę dobry, podobał mi się. Bit i refren niestety popowaty, więc ode mnie takie naciągane 5/10

olka19_19

"wkoncu robi jakas normalna muze ktorej da sie sluchac "
Ja nie wiem jak ty dajesz radę słuchać gościa, który wrzeszczy do mikrofonu pod syntetyczno/popowo/rockowe bity ale w końcu to jest "normalna muza". Jeżeli chodzi o Recovery to jest to najgorszy album białasa z detroit (in my opinion ofc). Gdzie takiemu "Love the way.." do "Stan'a", "25 to Life" do "Rock Bottom", "On Fire" do "Cleaning out my closet" albo "Not Afraid" do "Real Slim Shady"? Zmiana moim zdaniem o wiele na gorsze, ale jak to mówią "jak się nie zeszmacisz to się nie wzbogacisz..."

Krzysiek_45

Dobrze gada:) piwo dla Pana:)

olka19_19

kiedyś to spiewał normalną muzykę a teraz trochę dupiatą ale trudno żeby raper który śpiewa już tyle lat miał coraz lepsze nuty

użytkownik usunięty
olka19_19

Czy ktoś z Was wie dlaczego nagrał kawałek z Rihanną czy Lil waynem? Czy ktokolwiek z Was wie o czym NAPRAWDĘ jest 25 to life, not afraid, Cinderella man... Otwórzcie oczy !

Nie no nie mogę HAHA dla ciebie jest normalne np: love the way you lie ? I pewnie tylko to ci się spodobało bo jest nagrane z rihanna szmacianną, nie udzielaj sie jak nei znasz się na rapie ! do garów!!

użytkownik usunięty
BeatPrem

Nie znasz mnie więc nie wymyślaj :)
Nie o to mi chodziło.
Em miał w tym jakiś cel prawda? Doskonale wie, że jak nagra coś z Rihanną to więcej osób to zobaczy a o czym naprawdę mówi w tej piosence musisz wywnioskować sam.
Też na początku myślałam, że Em się kończy bo zaczął nagrywać z ludźmi, którymi gardzi, ale teraz wiem, że miał w tym jakiś cel.
Na prawdę polecam dowiedzieć się o co naprawdę tu chodzi, nie chce pisać o tym na TYM forum.
Nie musisz od razu obrażać kogoś kiedy nie zrozumiałeś o co człowiekowi chodzi

to że nagrywał z rihanna to sie nazywa komercha ;) Kiedyś nagrywał tylko ze swoimi ziomkami, a teraz chyba kasy wiecej potrzebował bo nagrywa dla większej ilości słuchaczy, tzn fanów popu m.in. Ogólnie mój post wyżej był skierowany do tej olki19, nie chcący odpowiedziałem na twój post. Fanka popu błeech

heather19 chodzi ci o illuminati ?

użytkownik usunięty
xxania227xx

tak. Ale wiem, że niektórzy w to nie wierzą i nie chcę się tu z nikim kłócić ;)

ja to sama nie wiem czy w to wierzę ... trochę nie prawdopodobne ale kto wie... cos w tym musi być

xxania227xx

ja tam zdecydowanie wolałam Slima i jego PRAWDZIWY hip-hop, a nie ten popshit

igaanime

Ja najbardziej szanuje go za twórczość od The Marshall Mathers lp do The Eminem Show :)
Potem Encore i Relapse było troszkę gorsze a Recovery ma kilka słabszych nut ale są też dobre :)
A BME myślę, że nie można nazwać "popshitem", lecz oczywiście szanuję Twoje zdanie :)

xxania227xx

jak ostatnio zobaczyłam na laście przy tagach Eminema 'pop' to aż mi ręce opadły.
no ale nie ma się co dziwić, skoro nagrywa kawałki z Rihanną czy Pink.
ogólnie Recovery nie jest takie najgorsze, lepsze niż Relapse, ale tak jak napisałaś - The Marshall Mathers, The Eminem Show, The Slim Shady też - to są jego najlepsze albumy

igaanime

Nom. a słuchałaś Bad meets evil ? :)

xxania227xx

oczywiście:]
niczego sobie;)

igaanime

nieźle pojechali na tej płytce :)
może przesadzam ale chciałabym żeby wydali jeszcze co najmniej 2 płyty jako Bad meets Evil :)
no chyba że Em czyms nas zaskoczy co powali na kolana ....

xxania227xx

chciałoby się;]

igaanime

nom ;)
marzenie ...

xxania227xx

Bad Meets Evil To jest pocisk płyty słucham cały czas ;) Polecam takie kawałki jak :
- Welcome 2 Hell
- Echo
- Living Proof
- Above the Law
- Take from me
- Fast Lane
Najlepsze wg mnie ;)

BeatPrem

Echo
A kiss
Living proof
above the law
Take from me
te nuty to miazga ;)) płyta choć troche droga, ale każdy kawałek jest co najmniej dobry, więc warto kupić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones