Emir Kusturica

7,9
1 199 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Emir Kusturica

Zainteresowałam się jego twórczością dopiero po Arizonie Dream. Ten film naprawde był świetny świetny i jeszcze raz świetny. Niestety nie udało mi się zobaczyć więcewj jego filmów, czego bardzo żałuje. Mam nadzieje jednak że to sie jeszcze zmieni.

użytkownik usunięty
kyanka

gorąco polecam Ci "Czarny kot, biały kot"

nigdy w życiu się tak nie uśmiałem! monty python może sie schować!!!

na europa europa puszczali "czas cyganow" w pieciu odcinkach, "ojciec w podrozy sluzbowej" (3 epizody), "czy pamietasz dolly bell" i arizona dream.
a "czarny kot bialy kot" mozesz sobie kupic na dvd za 10 zl z gazety zwierciadlo :P. "zycie jest cudem" grali jakis miesiac temu w kinach :D

kusturica jest najlepszy i robi najlepsze filmy :D

pozdro

gogi_4

Jeśli chodzi o film" Życie jest cudem" to staram bardzo się go zdobyć:]
Mam nadzieję że wpadnie w moje posiadanie jak najszybciej.
Arizona Dream podobała mi się tak BARDZO, że za jego tylko jeden obejrzany film, dodam sobie Kusturice do ulubionych. Zdaję sobie sprawę, że to być może jest troche za mało, ale ten film zrobił na mnie takie wrażenie, że musze to zrobić! :D

użytkownik usunięty
kyanka

poza Arizona Dream (którego już polecać nie trzeba;)) - polecam moim zdaniem drugi najlepszy film Kusturicy - Underground - nie ma co sugerować sie głupimi recenzjami krytykującymi ten film - jest szokujący i niesamowity, naprawdę!!!
... i bardzo jugosłowiański w pełnym tego słowa znaczeniu [doceniam to pomimo że jestem kosmopolitą:) ]

użytkownik usunięty
kyanka

hehe, fajnie że ten temat tu rozpoczęłaś bo to wstyd żeby przy kimś takim jak Kusturica było tak mało komentów:(
trzeba też cos będzie napisać bo jeszcze Emir zawita na filmweb i mu sie smutno zrobi;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones