Emma GreenwellI

6,8
908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Greenwell

Jane Levy ma w sobie wiele uroku, który wykorzystała wcielając się w postać Mandy. Budziła sympatię. Emma niestety w tej roli odrzuca.

Gleek99

podzielam opinię.

gaga_2

zdecydowanie!!!

Gleek99

W ogóle dlaczego zamienili aktorki? Ubolewam nad brakiem Jane.

Milly_

Jane dostałą główną rolę w Suburbatory.

Gleek99

Mnie również bardziej odpowiadała Mandy z pierwszego sezonu. Dzisiejsza Mandy to dla mnie najgorsza postać w serialu, jest dokładnie tak jak napisałeś - odrzucająca. Oby Lip dał sobie z nią spokój w 4-tym sezonie!

Zuzhet88

Jestem dopiero na drugim sezonie a teraz już wiem c o będzie w 4 ;-;

jg123_filmweb

Przecież z mojego posta to nie wynika. Wyrażam tylko nadzieję, że Lip i Mandy w 4-tym sezonie nie będą razem, a jak będzie to dowiesz się sam...

użytkownik usunięty
Gleek99

Zgadzam się, zmiana zdecydowanie na niekorzyść.

Gleek99

Tym bardziej szkoda bo postać Mandy jest fajnie napisana, szczególnie w trzecim sezonie. Jane mogłaby pokazać swoje umiejętności. A tak jest bezbarwnie i bez polotu.

Dawidt

Zgadzam się z Wami. Zastanawiałam się, czy tylko według mnie ona kompletnie nie pasuje do tej roli, a wręcz ją "psuje". Widzę jednak, że wiele osób podziela to zdanie. Szkoda, szkoda, że Jane musiała odejść. Emma ma zawsze taką niezadowoloną i skrzywioną minę. Nawet, jak się uśmiecha, to nie przekonuje to jakoś.

Gleek99

W drugim sezonie jej postać mnie zaczęła strasznie irytować. Stwierdziłam, że okres dojrzewania zmienił jej urodę ze słodkiej, tajemniczej i lekko seksownej na taką "sukowatą zołzę"... I proszę - znamy powód - zmiana aktorki. Szkoda ;(

Gleek99

a ja się nie zgodzę. moim zdaniem Emma Greenwell jest o niebo lepszą Mandy od Jane Levy. Levy jako Mandy była mdła, nijaka, po prostu nudna. moją sympatię Mandy zaczęła wzbudzać sympatię po 1 sezonie. ogromnie się, że Levy odeszła z Shameless i Emma przejęła jej rolę. nie wyobrażam sobie żeby Jane Levy udźwignęła rolę Mandy w późniejszych sezonach.

Gleek99

Jestem po pierwszym odcinku 2 sezonu i od razu szukałem informacji o zmianie aktorki. Wielka szkoda, poprzednią bardzo lubiłem a nowa jest o wiele gorsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones