Emma RobertsII

Emma Rose Roberts

7,9
27 453 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Roberts

Większość ludzi którzy ją spotkali twierdzą że do najsympatyczniejszych nie należy. Dla mnie tak
samo aktorką jest żadną, po prostu ma sławne nazwisko i tyle. Mam tylko nadzieję że nie popsuje
3 seonu AHS.

Claudia_9513

Fanka Evana Petersa? Która znienawidziła Emme po incydencie między nimi. Znasz ją osobiście że aż tak jej nie nienwidzisz?

Rantragon

Lubię Evana i rzeczywiście nie uważam żeby specjalnie do siebie pasowali, ale teraz nie o tym. Po prostu oglądałam Punk'd, czytałam relację ludzi którzy ją spotkali i widziałam filmiki na których widać że jest wyniosła i ma się za wielką gwiazdę. I bez przesady z tą nienawiścią.

Claudia_9513

Też tak uważam.

Claudia_9513

I co takiego udowodnił odcinek Punk'd? Że nie chciała się ubrudzić, ratując sytuację, która wynikła nie z jej winy? Jak większość osób.

Claudia_9513

Jeżeli ma się za ojca Erica Robertsa, czyli gościa, który powszechnie jest uznawany za buca, to nic dziwnego.

fabcio93

No właśnie. Zresztą Julia też podobno jest wredna.

Claudia_9513

Julia to tam akurat ciotka i podejrzewam, że przy tym jak gwiazdy Hollywood są zabiegane to nawet pewnie nie widują się zbyt często. Tu chodzi o wychowanie. Podobno Eric ma się za nie wiadomo jakiego aktora, a grywa w 30 szmirach rocznie, żeby tylko długi spłacić. Czytałem już kilka wywiadów, gdzie osoby, które z nim pracowały mówiły, że to po prostu buc. Podejrzewam, że mała Emma wzięła właśnie taki wzorzec.

Claudia_9513

Słyszałam, że jest strasznie zarozumiała (Julia)

fabcio93

Eric nie jest ojcem tylko wujkiem Emmy.

dora_07

Pierwsza ciekawostka na jej profilu: "Jest córką Erica Robertsa."

Claudia_9513

Wszystkie wady nikną w blasku jej urody.

hitman4334

Jeśli jest wredna to jej uroda nic dla mnie nie znaczy .Nie cierpię wrednych bab

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hitman4334

Dobre :)

hitman4334

W blasku czego?
Kolejny świetny post :)

deadrys

Proszę, proszę, ktoś tu zajrzał na mój profilek i czyta moje posty. Nie odpowiedziałaś mi w poprzednim wątku dot. Woodley, ta znajomość mogła mieć przyszłość. :'((

hitman4334

Zajrzałam na profilek Emmy, bo gra w AHS :< Nie rozgryzłeś mnie.

deadrys

Nie znam żadnego AHS, ale musi być świetne, skoro można w nim zobaczyć jej słodziakowatą buźkę. :3 Też masz taką?

hitman4334

Dosłownie tak zjebałeś akcje, że kobietka Ci od 7 lat nie odpisała. ŻAŁOSNE HAHHAHAAHAH

Van_Dawg

no po prostu mistrz :DD

Van_Dawg

Dupcia boli simpy, że zamiast samemu próbować, to wolicie oceniać podrywy innych?

użytkownik usunięty
hitman4334

Chwilami lepiej się nie odzywać i robić wrażenie bycia idiotą, niż się odezwać i rozwiać wszystkie wątpliwości. Simp, heh. Wyrażenie używane przez troglodytów o IQ poniżej 90.

Nie marnuj czasu na ból dupy.

użytkownik usunięty
hitman4334

To jest Waćpana najlepsza cięta riposta? Stwierdzanie faktu, że ktoś jest idiotą, podczas gdy definitywnie nim jest i się śmieje mu z tego w twarz, bynajmniej nie jest bólem dupy lol, przegrywie.

Jak tam, dupka ostygła?

hitman4334

jakiej urody ?
ok, przepraszam. moim zdaniem jest przeciętna. ale gusta są różne, o gustach się nie dyskutuje

isobel

No właśnie, więc buźka na kłódkę i ciiii...

hitman4334

ok, przepraszam. już cicham.
ciiiii... ;)

isobel

CIIIIIIIIIII!!!

hitman4334

CIIIIIIIIIII!!!

wyrelowyrewolerowany

Brawo, mam nadzieję, że 7 letni kotlet jest smaczny.

hitman4334

dziękuje za obiad babciu

wyrelowyrewolerowany

Teraz posprzątaj pokój, smarkaczu, i daj babci dalej być martwą.

isobel

urodę ma dość pospolitą ale coś w niej jest co przyciąga uwagę... i nie oceniałbym jej poprzez pryzmat ojca czy ciotki, każdy człowiek jest przecież inny...

isobel

Właśnie że się dyskutuje. To z gustem nie można dyskutować. :)

hitman4334

Bardzo ale to bardzo debilne myślenie :)

filmowy_laufer

Chrzanić, kobieta może mnie okradać z pieniędzy, poniżać, opluwać, zdradzać, ignorować itd. itd. byleby tylko była tak ładna jak Emma i oficjalnie ze mną była. :>

hitman4334

Ciebie to łatwo uwieść. Nawet dla niecnych celów :P

filmowy_laufer

Żartuję, babom nie pozwalam się zbliżyć na odległość mniejszą, niż wynosi długość mojego ramienia połączonego z kijem baseballowym.

hitman4334

gej ?

Vanillia

Niestety Cię rozczaruję, chłopcze, nie jestem gejem. Po prostu nie mam ochoty się z nimi bawić, tak robiłem w piaskownicy, tak robię i teraz. Wesołego jajka, czy jak to tam szło.

hitman4334

Nie jestem chłopcem :( nie bawisz się z dziewczynkami, bo zbierały Ci zabawki w piaskownicy... czy też bo ciągle z nimi przegrywałeś ? Nie przejmuj się kiedyś jakaś da Ci fory .... i nie tylko fory :)

Vanillia

Nie jesteś? To dlaczego interesuje Cię moja orientacja? Ani jedno, ani drugie, po prostu są nudne i, delikatnie mówiąc, niezbyt rozgarnięte (bez urazy). Przecież się niczym nie przejmuję, co Ty mi insynuujesz? Nie chcę od nich fory, " d*py ", ani niczego innego. Chociaż nie, może jednego - nie wchodźcie mi w drogę, z góry dziękuję. Pozdro. ;*

hitman4334

Luźne pytanie, napisane od tak. Aż tak się zżyłeś ze swoją ręką? To niezdrowe ! Daj nam szanse, może i jesteśmy nudne, próżne, tępawe, irytujące <...> ale zawsze to lepsze od gromadki kotów na kominku czy gadaniu z samochodem.

Vanillia

Znów mi coś insynuujesz (" Aż tak się zżyłeś ze swoją ręką? "). Domyślam się, że większość mężczyzn nie może normalnie funkcjonować bez cyklicznego rozładowania napięcia, ale istnieją wyjątki. Poza tym nie posiadam kotów i nie gadam do rzeczy martwych. Z kim Ty musiałaś się zadawać? Współczuję. :) Aha, troszkę przesadziłaś na swój temat, zbyt surowo się oceniasz, chociaż rozumiem, że to była tylko ironia. :)

hitman4334

Bo jesteś za młody, ale przyjdą czasy, że kumple pozakładają rodziny - żony, jak to typowe jędze będą ich ograniczać. Niektórzy się porozjeżdżają....rodzina wymrze. A, że ludzie to kreatury stadne i nie znoszą dobrze samotności to ... zostaną Ci tylko koty..... i przedmioty.
Nie, w sumie to nie była ironia. Sama nie przepadam za moim gatunkiem. I umiem spojrzeć na siebie ze szczyptą pożałowania ;)

Vanillia

Chyba za swoją płcią. Zauważyłem to, kiedy napisałaś " Nie jestem chłopcem :( ", ta emoticona dała mi do myślenia, zawsze możesz poddać się paru zabiegom i dorobić sobie " ogonek ". ;) Skąd ta pewność, że jestem młody? Może właśnie odpisuję Ci z domu spokojnej starości, hm? Skoro ludzie to istoty stadne, to czym w takim razie ja jestem? Może samcem słonia, te prowadzą samotne wędrówki po sawannie, w przeciwieństwie do samic. :)

hitman4334

Zrobiłam ":(" bo czułam, że będziesz zawiedziony - kolejna baba.
Avatar sugeruje, że na 9,9% nie przekroczyłeś 25 roku życia. Używanie emotek, że na 100% nie przekroczyłeś 40stki. Do domu starców Ci daleko.
Jestem typową dziewczynką, operacjami natury nie oszukam ;p

Vanillia

99,9% *

Vanillia

Minęłaś się z powołaniem, powinnaś zostać detektywem, czyżby kolejne wcielenie Holmesa? Avatar mam taki od bardzo dawna i nie widzę sensu, by go zmieniać, nie chce mi się. Emoticon zazwyczaj nie używam, ale czasem trzeba, by oddać swój nastrój, poza tym co to ma być, że jak ktoś ich używa to ma <40 lat, a jak ma zdjęcie stworzone przez zespół muzyczny Disturbed, to ma <25? Skąd Ty takie dane bierzesz, kobieto? Znam masę ludzi, którzy ich używają, a mają grubo ponad cztery dychy. Aha, widzę, że nowy wygląd portalu Cię przerasta, pod postem masz wykrzyknik w okręgu, najedź na niego kursorem, kliknij, pojawi się opcja edycji postu. Nie musisz spamować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones