Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
93 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

witam.

jestem kobietą i oglądałam kilka filmów z udziałem Emmy Stone, wydaje się spoko i naprawdę
fajnie gra...ale.....oglądałam film ''Kocha. lubi, szanuje'' i tam jest uznawana za piękność..w tym
momencie naparwdę nie jestem zazdrosna ani złośliwa, ale czy ona naprawdę jest piękna? Prosze
panów o opinie. Jeśli uważacie, że jest piękna to co się w niej podoba?

avalord

Jestem na (duuuże) tak. Mam słabość do rudowłosych kobiet. Ma piękną urodę - niesamowite usta w kombinacji z oczami, mmmm. Nie da się tego wytłumaczyć za pomocą konwencjonalnych zwrotów. Użyję, więc schematu - ma to coś i sprawia, że film z Nią mają mają wyraz. Mam nadzieję, że jakoś pomogłem. PoQj.

pezettah9

Mi się za bardzo nie podoba. Ma "wypukłe" oczy i nieproporcjonalnie wielkie usta, i te czoło :/
Nie wiem czemu jest uznawana za piękność, bez tapety musi wyglądać jeszcze ochydniej.
Mi się podobają dziewczyny " z niewinnym uśmieszkiem" typu:
Carey Mulligan
Jenna Coleman
Georgia Moffett
Emma Watson

manga_maniak

Każdy ma swój gust. Gdybyśmy kochali się w tym samych pannach to nie miało by to sensu.

manga_maniak

nazywaj rzeczy po imieniu - ROPUSZY RYJ.

manga_maniak

Dokładnie! Ktoś to jednak oprócz mnie zauważył, a już myślałam, że mam jakieś zwidy, że jej oczy wydają mi się wyłupiaste. Niby ładna dziewczyna, ale te oczy blee. I sepleni strasznie przez wadę zgryzu - górną szczękę ma wysuniętą. Jak dla mnie - za dużo tego dziwacznego. Nie uznałabym ją więc za ładną.

avalord

Osobiście jej nie znam, ale wydaje mi się być z takich dziewczyn co do nich zagadasz a ona cię nie oleję od pierwszego razu

avalord

Jest przepiękna.

avalord

Dla Mnie ma po prostu to coś:)

avalord

Jak to się mówi: "Nie jest piękne to, co jest uznane za ładne, tylko to, co się komuś podoba". Tak więc mi osobiście się Emma bardzo podoba. Chyba mam słabość do rudych :P W Spider manie w blond włosach niestety, ale nie jest już to samo ;)

avalord

Piękna? Na swój sposób. Jest po prostu urocza :>

avalord

Może nie jest Boginią piękności ale jest bardzo urocza, a ja szczególnie przepadam za jej podniecającym chrypliwym głosem... Cudowna :)

avalord

Jeżeli chcesz znać moją opinię, Stone ma urodę bardzo specyficzną. Pewnie dlatego jest zauważana przez reżyserów. Oczy nieco wyłupiaste. Za duże i niezbyt proporcjonalne do twarzy. Ale tak poza tym jest ładna.

avalord

Na pewno pociągająca.

avalord

jestem dziewczyną i ogólnie myślę że szału nie ma, ot normalna dziewczyna, nie jakaś piękna. ale podejrzewam, że ona ma "to coś" to przyciąga facetów, tak jak np. mnie przyciąga Jamie Campbell Bower który jakiś mega przystojny nie jest ale przez to "coś" jest taki pociągający. pewnie z Emmą to działa na podobnej zasadzie ;)

Cartner

to nie szafiarenka .
kobiety zapraszam tutaj -----> http://forum.szafa.pl/


was dziewczyny też

użytkownik usunięty
Cartner

Moje zdanie jako kobiety- ot zwyczajna, zadbana dziewczyna. Żaden cud, żadna bogini seksu. Dosyć proporcjonalna twarz i ładny uśmiech, co czyni ją jeszcze bardziej naturalną. Mnie od Ani z Zielonego Wzgórza zachwycają rude włosy, ale ona nie ma urody typowego rudzieleca. Dosyć drobnej budowy, więc jeśli by zagrała Jane, może potęgowałoby to wrażenie wielkości Tarzana i jego opieki nad nią. Margot Robbie nie pasuje mi do wyobrażeń tej bohaterki, stanowczo najbardziej bym widziała Jessicę Chastain - jest taka najbardziej "angielska" z wyglądu.

Mojemu chłopakowi się strasznie nie podobała w filmie La la land. Mówił ze nieładną i nie chce już patrzeć na ta aktorkę na ekranie.

avalord

to nie szafiarenka .
kobiety zapraszam tutaj -----> http://forum.szafa.pl/

foksa101

foksa 101 zabieraj kolezanki na szafiarenke . to męski kątek . gdzie mam uciec przed stara ?

avalord

Nie przepadam za rudymi, ale ta mnie użekła. Uwielbiam słuchać jej głosu. Zniewalający.

grzesiek811

czekamy aż 'UżEKNIE' cię słownik ortograficzny....

avalord

Jej uśmiech przebija wszystko :)

avalord

nie jest to typowa piękność ale ona poprostu ma coś w sobie

avalord

Mam co do niej ambiwalentne odczucia. Niby bardzo mi się podoba, ale czasem wygląda z tymi wyłupiastymi oczami jak Gollum. Mimo wszystko podoba mi się

avalord

Ale to samo mam z Amandą Seyfried. Niektóre urody są nieoczywiste

użytkownik usunięty
avalord

jest przeciętna, jak zdejmiesz tonę makijażu jaki nosi, ale sprawia wrażenie sympatycznej, przez barwę swojego głosu

użytkownik usunięty
avalord

Piekna to nie jest!jest b.ładna i seksowna.rzekłbym,że ma w sobie to cos,co odróznia ją od innych rówiesniczek.ktoś wczesniej powiedział że J.Lawrence jest ot taka sobie z czym absolutnie się zgodzę!

avalord

Jest idealna, piękne oczy, świetny głos i idealny kształt głowy.
Po prostu kobiety często inaczej interpretują kobiecą urodę niż mężczyźni i w nieatrakcyjnych dla mężczyzn kobietach doszukują się cech , które uważają za ładne, nie wiem od czego to zależy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Bredzisz jak troll. Po co ta złośliwość. Nawet jeśli ci się ta piękna dziewczyna nie podoba, to nie musisz powtarzać się co krok z jednym i tym samym hasłem o ropuszym ryju. I tak 99 % jest zachwycona jej przyjemnym wyglądem, wiec możesz wrzeszczeć możesz krzyczeć, ale co z tego jesteś zaledwie 1%. Pa skunksie.

1vinga

60 % jest zachwycona pisem, 40 % PO i co z tego wynika? że ludzie nie mają mózgu i podoba im się każde gówno? pa larwo.

avalord

Według mnie świetna aktorka z ciekawą urodą , na pewno nie jest szczególnie piękna ale jak dla mnie bardzo pociągająca ze względu na "to coś" czym potrafi urzekać w filmach.
Po prostu niektórzy mają coś w sobie co przyciąga do siebie innych ludzi.

avalord

Jak byłam mała to kochałam taki typ urody, rude włosy, blada cera, taki delikatny klasyczny typ, ja trochę nazywam to "brytyjska uroda". Teraz wydaje mi się nieco "gryzący", szczerze, według mnie jest po prostu zadbana, ale mi się w ogóle nie podoba, jej uroda jak dla mnie jest przytłaczająca, cera zbyt kontrastuje z takim odcieniem włosów. Aczkolwiek patrząc na nią z pewnej perspektywy i tego, jaki gust miałam kiedyś, wiem, że może się podobać. Dyskusyjna sprawa, ale taka osoba może być bardzo pociągająca, jak również bardzo przeciętna.

avalord

chyba kpiny ktoś tu sobie robi, przebrzydły ropuszy ryj, kijem bym nie dotknął, blee.

avalord

Oczywiście, że jest piękna i to przepiękna, pełna uroku, wdzięku. Sztuczne szkapy z Hollywoodu z tona makeup'u wyglądają przy niej jedynie jak kukły. Przepiekna dziewczyna , czy ma makijaż czy go nie ma wyglada wdzięcznie i naturalnie bo takie ma cechy.

avalord

bynajmniej, jeszcze ten fatalny zgryz, szczenna z horroru

avalord

Nie, nie jest piękna - zresztą nigdy nie byla :) obecnie bardzo wyprzeciętniała, czas jej nie będzie sluzyl, ale .. i tak ją lubie, fajna jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones