Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
67 909 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

Na początku ją bardzo lubiłam, ale gdy się dowiedziałam, że obraziła Polaków to przestałam ją lubić. Nazwała Polaków idiotów. To że spotkała parę osób z Polski, mało uprzejmych i kulturalnych to nie znaczy że cały naród taki jest. Bo ja na przykład czuję się tym obrażona. Swoją drogą trochę jej współczuję takiego prymitywnego toku myślenia. Jak można oceniać dany naród na podstawie zachowania pojedynczych osób? Ona pewnie nawet nie wie gdzie Polska leży na mapie a tak się wypowiada. Sodówa uderzyła jej do głowy od tej sławy i popularności i tyle.

anga12345

I po co kolejny taki temat zakładasz. Już wiele razy było to przerabiane.
Nie masz i nigdzie nie znajdziesz dowodów na to że nas obrażała, to wszystko kłamstwa antyfanów.
Tak samo jak plotki jej fanów, że jej babka jest polką.
Można temat zamknąć..

jetli22

https://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/watson-krytykuje-polske-5897.html#utm_sour ce=Facebook&utm_medium=WitBed&utm_campaign=WitBed

thomass48

dziś to czytałem, nic dziwnego, że Watson propaguje aborcję skoro zrobiła karierę na ekranizacjach książek okultystki (która otwarcie się do tego się przyznaje).

anga12345

źródlo?

mania19

miejscowy proboszcz?

Irry

Troche zalosna proba wywolania konfliktu.

użytkownik usunięty
anga12345

ale trolling

O co ci chodzi? To że powiedziałam prawdę?

użytkownik usunięty
anga12345

nie

anga12345

Gdzie to przeczytałaś? Podaj RZETELNE źródło tych rewelacji (Kundelki, Chwile dla Ciebie i Fakt odpadają)

SzalonyGoblin

Proszę bardzo:
http://www.filmweb.pl/person/Emma+Watson-40209/discussion/WIECIE+CO+POWIEDZIALA+ O+POLAKACH-670766

anga12345

To ma być rzetelne źródło?

SzalonyGoblin

http://www.emmaw.fora.pl/emma-watson,1/emma-watson-obraza-polakow,44.html
http://fotka.com/forum/hydepark/13040407,Obrazila_Polakow

anga12345

Ech, dalej podajesz za dowód, jakieś blogowo-forumowe bajeczki. Chcę linka do wywiadu, tekstowego albo wideo, gdzie Emma obraża Polaków.

SzalonyGoblin

Haha ty prosisz o źrodło a ten kretyn czy tam kretynka podaje Ci linki do innych forów. Haha nic tylko screena tego zrobić i pokazać na jakiś jeb z dzidy jakie debile stąpają po tym świecie :D

mordarg

Zaraz Tobie pokażę, kto tu jest kretynem.
Ja rozumiem, że smarkata jest jeszcze młoda i gópia, a wyrastając od urodzenia na zlewaczonym Zachodzie ma wypaczony obraz rzeczywistości, ale oto otrzymała „gender-neutralną” nagrodę" i jest z niej dumna (usunąć spacje)
https://www.pch24. pl/emma-watson--tylko-brak-plci-czyni-ludzi-ludzmi--lewackie-absurdy-podczas-gal i-mtv,51412,i.html
W magazynie „Net-A-Porter” opublikowała otwarty list do ludzkości, w którym nawołuje do zalegalizowania aborcji na całym świecie...

A teraz ciekawostka, wisienka na torcie:
https://nczas. com/2018/10/04/zmasakrowali-lewackich-naukowcow-kopulacja-psow-jako-objaw-patria rchalnej-kultury-gwaltu-hitler-jako-feministka-naukowcy-demaskuja-brednie-nauki- gender-i-feminizmu/
Akcja jako żywo przypomina demaskatorskie akcje przeciwko antykulturze na tym cuchnącym zgnilizną moralną Zachodzie i totalnym duraczeniem tamtejszych mas. Jeden z żartownisiów podający się za artystę wystawił w galerii tzw. sztuki współczesnej jakiś chaotyczny bohomaz i po aprobujących cmokaniach "koneserów" zamieszczonych w branżowym piśmie przyznał się, że to jego szympansica maznęła parę razy pędzlem. Podobnie nietęgie miny musieli mieć zachwycający się w galerii pewną metalową "instalacją" z rur eksperci, gdy po tę "instalację", czyli po rusztowanie przyszli remontujący pomieszczenie malarze. Jeszcze inny z kolei nafajdał do puszek i gdy już kilkadziesiąt z nich sprzedał za kosmiczne pieniądze jako dzieła sztuki współczesnej, awangardowej, dopiero po swojej śmierci, w testamencie przyznał się, że celowo chciał tych "krytyków"-kretynów ośmieszyć. Jak widać kontrkultura prze energicznie naprzód i mimo kolejnych upokarzających epizodów podobni powyższym "postępowcy" brną w śmieszność i niebezpieczną rewolucję dalej. Przykładem takiej antykultury i fluidów rozkładowych toczących naszą cywilizację jest "nauka" dżender, czyli kompletne brednie, co gorsza, wykładane na uniwersytetach (!). Taki smark jak Emma Watson nie ma pojęcia o rzeczywistości istniejącej w Polsce, powtarza tylko narrację, którą nasiąknęła z lewicowych, silnie nieznoszących katolickiej jeszcze Polski mass mediów, tj. z merdiów.

JackHolborn

a gdzieś to mam czy jest komunistka czy kapitaliska czy Nekromantka . Kogo lubi a kogo nie. Dobra dupa z niej jest i tyle ;)

mordarg

Jeśli się w ten sposób stawia sprawę, to co innego.

JackHolborn

Na twoje nieszczęście Polska to nie Korea Północna (jeszcze) i są ludzie, którzy myślą samodzielnie. Nic tobie do tego, kto co uważa za sztukę i czy chce się identyfikować z jakąś płcią, czy nie.
Najchętniej cofnąłbyś się do średniowiecza i wszystkich innych też.
Ale zmartwię cię: to się nie wróci i nie wiem, jakbyś się starał świat idzie do przodu, nie zwracając uwagi na takie kupki nieszczęścia, jak ty, które chciałyby dyktować wszystkim, jak żyć i co myśleć.
Uprzedzam cię; nie prowadzę dyskusji z takimi, jak ty (mała litera zamierzona), więc nie fatyguj się i nie odpisuj, bo nie zamierzam cię zaszczyć odpowiedzią.

budapest

Tak, ja wiem, że jeszcze są ludzie, którzy myślą samodzielnie, jak ci, co "samodzielnie" nurzają się w błocie na początku sierpnia jak świnie, od tego synia byłego milicjanta.

anga12345

Ja wcześniej nie bardzo o niej słyszałem:-)

anga12345

A skąd wiesz, że to nie były jakieś fake newsy, cwaniaczku?

kryst007

Christianity 24 Rydzyk 2.0 Tak to są fake newsy debili którzy uważają się za jedynych Polaków. Nigdzie nie obraziła Polaków powiedziała iż brak płci czyni ludźmi. Patrząc na was powoli przyznaję jej rację.

katarzyna_czyzyk

Aha jak już co to nie Polaków a prawo Polskie chodzi o ograniczenie antykoncepcji czemu sprzeciwia się zdecydowana większość Polaków.

katarzyna_czyzyk

Aha i Pisz jako Aktorka Agnieszka Mrozińska a nie pod ksywką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones