Emmanuelle Vaugier

Emmanuelle Frederique Vaugier

6,7
1 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmanuelle Vaugier

jak cholera.
Najlepszy przykład "Lustra 2". Zwróćcie uwagę na jej zachowanie, kiedy jej siostra wpierw pojawia się w lustrze, potem wciąga gościa i go zabija.
Wspomniałem o jakimś uzewnętrznianiu emocji?
Aktorska kiepścizna.

eternal_champion

Mi się podoba jej gra aktorska, jest jedną z moich ulubionych aktorek :D

eternal_champion

wyjąłeś mi to z ust - zero strachu i uczuć na twarzy strzasznie to wyglądało a ogólnie emmanuelle jest niezwykle piękną kobietą ma niesamowite usta tylko ją całować i zatracić się w niej a wracając do jej talentu no cóż takowego nie ma albo jeszcze nikt nie nauczył jej jak choćby okazywać strach na twarzy i dziwię się że tą scenę reżyser zaakceptował, a może wytłumaczeniem tego faktu jest to że ona poprostu nie miała daru widzenia demonów w lustrach - jedynym wytłumaczeniem tego faktu jest to że poprostu jest to modelka szukająca nowych wyzwań

eternal_champion

W tym miejscu trzeba dodać iż jest ona niezwylke piękną kobietą i przyjemnie się ją ogląda w filmach pomimo faktu że jej aktrostwo nie stoi na najwyższym poziomie.

eternal_champion

Ale to tylko jeden film to nie znaczy że jest do kitu ! :D

Jill02

I dlatego wypisywanie opini powinno być oparte po co najmniej trzech obejrzanych filmach, żeby nie wypaczać tego co prezentuje swoją osobą i talentem aktorskim dana aktorka.

tomucho77

widziałam ja najpierw w One Tree Hill gdzie dość dobrze odegrała zimną sucz, choć nie wiem czy to w powodu naturalnego wyglądu, a dzisiaj w lustrach 2 gdzie faktycznie jakaś taka bez emocji żadnych. może poddała się operacji ust albo i większego obszaru twarzy i nie może się krzywić ;)

użytkownik usunięty
eternal_champion

nieznośnie drewniana

Ja bym rozwinął tą twoją myśl ... 60% do 40% - 60% - drewniana w normalnych filmach np. Lustra 2 / 40% zayebista ognista laska świetnie grająca sceny erotyczne np. 40 dni i 40 nocy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones