Eric DaneI

Eric William Dane

7,6
6 212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Dane

Jak wam się podobał Erick Dane w Chirurgach?
Mnie całkiem całkiem.
Jestem ciekawa jaki będzie w trzecim sazonie GA.

Sarna

jest BOSKI, scena gdy wychodzi spod prysznica zostanie mi w pamięci na bardzo długo :D szkoda że jego postać jest taka......niegrzeczna :P

paula_31

a wg mnie to dobrze że ma taką, jak to nazwałaś niegrzeczna postać. idealnie do niego pasuje! pierwszy raz zaczęłam zazdrościć Addison ;-)

_Marilyn_

On i Addie razem sa swietni! A Eric to po prostU McSteamy !:-)))

Mother_Earth

W serialach ( chociaż w życiu okazuje się że również ) bad boye mają największe powodzenie :P A Eric z każdym odcinkiem cudowniejszy :D

Addison i Mark to moje dwie ulubione postacie i ukochana para ;)

Sarna

UWIELBIAM GO :D jest boski, najseksowniejszy ze wszystkich :D
mam nadzieje, że będzie dalej tam występował :)

smerfetka

No właśnie... ma kontrakt na jeszcze 13 odcinków 4 sezonu. Nie przedłużono go tak jak innym aktorom, więc może pojawi się w PP na dłużej niż guest star. :D

Sarna

on musi być tam bardzo długo inaczej nie bede tego oglądać on jest boski,, ta scena to moja ulubiona nigdy jej nie zapomne :)

Sarna

ja tez go uwielbiam... rzeczywiscie "niegrzeczny" ale ma taki sliczny usmiech. poza tym bardzo dobrze gra swoja role i nie widze w niej nikogo innego

Sarna

wlasnie to ze jest taki niegrzeczny jest super. jedna z lepszych postaci w Chirurgach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones