Eva Green

Eva Gaëlle Green

8,5
35 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Green

Po dzisiejszym premierowym seansie dosłownie oczarowała mnie swoją rolą.Ma nieskazitelny talent i idealnie się wpasowała się w rolę

BushiSan

Zgadzam się, moim zdaniem w tym filmie przyćmiła Johnnego Deepa (po którym spodziewałam się o wiele więcej). Bardzo przyjemnie się tą panią oglądało, było na czym zawiesić oko ;)

BushiSan

Szczerze jeszcze nie widziałam tego filmu ale po zwiastunach wnioskują, że naprawdę ta rola jej się udała :D Ze zniecierpliwieniem czekam aż pojawi się ten film na DVD, ponieważ do kina nie mogę iść xd Miałam wybór: Mroczne cienie lub Królewna Śnieżka i Łowca, no i jakoś tak padło na te drugie ;p

BushiSan

Prawda : ) fajnie tam wyglądałam

_Holiday166

Potwierdzam- świetna rola, najlepsza w tym filmie;)

BushiSan

Zgadzam się, była idealnym czarnym charakterem :)

BushiSan

zgadzam się, idealnie pasowała do tej roli, była piekna seksowna

BushiSan

Też odnoszę wrażenie, że jest stworzona do tej roli. W sumie ona jedyna mnie zadowoliła z całego filmu. Jestem nią strasznie oczarowana, dlatego żałuję, że niestety jej losy w filmie potoczyły się tak jak się potoczyły. Po cichu liczyłam, że to ona zwycięży xD

użytkownik usunięty
Carrownica

Pal licho, że nie zwyciężyła w filmie - ja czekam, co i jak będzie grała dalej :) Liczę, że jednak zostanie w "szufladce" kobiet fatalnych o mrocznych charakterkach, bo według mnie świetnie jej to wychodzi :)

Obejrzyj sobie serial w nią w roli głównej - Penny Dreadful. Gra tam postać bardzo intrygującą, tajemniczą, zmysłową. Serial utrzymuje mroczne klimaty, przez co sama postać Evy zadziwia mnie jeszcze bardziej. Nie trudno się domyślić, zaczęłam oglądać to ze względu na nią, ale nie żałuję. Takie klimaty u Evy lubię najbardziej. Z niecierpliwością czekam na 2 sezon, który będzie dopiero w 2015 roku.

użytkownik usunięty
Carrownica

No i tu problem - jakoś nigdy nie potrafiłam przemóc się aby oglądać serial, zwłaszcza, jak zapowiadają się kolejne sezony. Takie skrzywienie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones