Eva Green

Eva Gaëlle Green

8,5
36 031 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Green

czarownicy nie pozawala mi jej lubić. jest w niej cos odrzucającego i zimnego. poza tym
jest maaaasa jej brzydkich zdjęć w internecie i wyglda zupełnie inaczej niz w filmach, ja
rozumiem małą różnice, ale w jej przypadku jest ogromna

cleotrf

co w tym dziwnego? większość aktorów wygląda na żywo inaczej niż na filmach, taki zawód.

9halfminutes

nie az tak diametralnie różnie. tak sądze.

cleotrf

ha ha ha. druzgocący wątek... wiesz co to jest stylizacja? nie? to się dowiedz nastko czas najwyższy a poznasz magiczny sekret zmiany wizerunku na jednej fotografii od drugiej i na filmie ;)

cleotrf

cicho siedz ona jest piekna kocham ja ;))))
;o

cleotrf

podzielam zdanie cleo , także zauważyłem coś odrzucającego w niej , urode można ocenić na 6 ale nie więcej, co do aktorstwa radzi sobie ;)

souls_89

Pospolitej urody to ona nie ma, a w dobie sztucznych piersi w kształcie plażowych piłek, nadmuchanych ust nadających się tylko do przepychania kibli, czy twarzy kompletnie wypranych z emocji i pozbawionych "śladów" jakiejkolwiek przeszłości - to jest akurat ATUTEM. I to olbrzymim :-)

rapi_aga

Z pewnością dzięki temu może dostać ciekawsze role. Mimo, że nie widziałem wszystkich filmów w których grała, to jednak nie do końca mi się podoba jak prowadzi swoją karierę. Taki zmarnowany potencjał, ale może za wcześnie żeby wygłaszać takie opinie. ;)

G00N3R

Faktycznie. Momentami można odnieść takie wrażenie... Zachęcam do obejrzenia filmu "Łono". Jest dość specyficzny i nie każdemu przypada do gustu, ale Eva pokazuje w nim cały swój kunszt aktorski. Jest tam taka scena, która na dobre utkwiła mi w pamięci... Nie wymaga słów. One są zbędne, albowiem Eva ma wszystkie emocje po prostu "wymalowane" na twarzy. Coś niesamowitego. Polecam :-)

I faktycznie, nie należy nikogo skreślać zbyt pochopnie... Sama się o tym przekonałam... Na przykładzie Matthew Mcconaughey, który przez bardzo długi czas naprawdę kiepsko prowadził swoją karierę, dlatego większości kojarzył się wyłącznie z głupimi komediami romantycznymi. Ja także widziałam w nim wyjątkowo miernego aktora, którego jedynym atutem jest fajna aparycja, dopóki nie zobaczyłam jego gry w serialu "Detektyw", czy chociażby w filmie "Dallas Buyers Club". Kopara w dół.

rapi_aga

Dzięki za polecenie, w wolnej chwili postaram się obejrzeć, może Eva zrobi na mnie większe wrażenie niż do tej pory.

A co do McConaughey, to nie widziałem go w komediach romantycznych (gatunek zupełnie mi obcy :D), ale pierwszy raz zwróciłem na niego uwagę w "Killer Joe". Naprawdę świetna rola, sam film też godny uwagi, zakręcony, ale w pozytywny sposób. Obecnie jestem trochę do tyłu z serialami, ale "Detektyw" zbiera wśród znajomych bardzo dobre opinie, więc pewnie kwestią czasu jest zanim wyląduje u mnie na dysku. ;)
Jeśli chodzi o "Dallas..." to nie zdziwiłbym się gdyby MM i Leto zgarnęli obie statuetki na tegorocznych Oscarach. Akademia lubi nagradzać takie poświęcenie dla roli. Chociaż aktorsko jest to pierwsza liga, to jednak mam inne typy i po cichu liczę, że się sprawdzą.
Jeszcze wracając do samego Matthew, to naprawdę kapitalna epizodyczna rólka w "Wilku z Wall Street", genialna improwizacja. :D

G00N3R

Nie ma za co. Naprawdę warto obejrzeć, chociażby dla poszerzenia filmowych horyzontów :-)


McConaughey często grywał w jałowych komedyjkach bez polotu (np. "Duchy moich byłych", "Powiedz tak"), które nierzadko goszczą w weekendowej ramówce telewizyjnej. Chcąc nie chcąc, czasami coś tam się obejrzało, a to z kolei spowodowało swoistą niechęć wobec tego aktora... Wstyd się przyznać, ale można posunąć się o stwierdzenie, że trochę się go przez to "zaszufladkowało". Dopiero kiedy zaczął stopniowo wychodzić z roli beztroskiego, miłego dla oka wiecznego chłopca, na dobre odkleił od siebie tę ciągnącą się od pewnego czasu "etykietkę". Bardzo mnie to cieszy i naprawdę chciałabym, żeby zgarnął tego Oscara :-D Wilka z Wall Street jeszcze nie widziałam, ale doszły mnie słuchy, że wypadł znakomicie, a Twoje słowa dodatkowo mnie w tym przekonaniu utwierdzają :-)

cleotrf

jest strasznie charakterystyczna, śliczna według mnie ;) to prawda z jednej strony ma zadziorny wygląd i nie bez przyczyny w serialu Camelot zagrała Morganę ;)) ważne, że sie wyróżnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones