Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria
1992kamil

Widocznie nie ma wątpliwości co do kunsztu Coppoli a talent Longorii jest dyskusyjny. Widzisz, wszystko się zgadza.

1992kamil

No tak, już mi się przykro zrobiło, tak mnie zjechałeś! Powiem ci coś - od dawna mam w... głęboko to, co ktoś myśli o mnie i moim guście co do różnych rzeczy i absolutnie DO NIKOGO nie zamierzam się dostosowywać, nikomu podporządkowywać. Jeśli wydaje ci się, że twoja ocena jest tą jedynie słuszną, a innych nie to masz rację - wydaje ci się! Jeśli tu kogoś popieprzyło to raczej ciebie!

1992kamil

Kto to jest ta Francis Coppola? Grała w czymś znanym, popularnym?

Artemisek

Ojciec chrzestny, Peggy Sue wyszła za mąż, Czas apokalipsy...

pospolitazuzanna

To był taki żarcik xd

Artemisek

aa, okej, w internetach nie zawsze da się wyczuć ironię ;)

1992kamil

Hehe, kierujesz teraz swe słowa do wszystkich? Trochę nieładnie, nie uważasz?

1992kamil

treśćidz pobawić się autkami a dyskusje o pięknych kobietach pozostaw mężczyznom bąblu

1992kamil

Nie chciałbym być wulgarny, ale chyba ciebie popieprzyło. Jeśli tak cię irytuje stosunek ilości tematów na forum Evy i Francisa to zaspamuj forum Coppoli (i załóż subkonta, oceniając go i jego filmy), a nie wychodzisz z pretensjami, że kogoś bardziej interesuje Longoria od Coppoli. Wiele widziałem na FW, ale to chyba najgorszy temat na forum w historii tej witryny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones