Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 379 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

Ludzie , nie przesadzajcie jest wiele aktorek ładniejszych od niej , ona ma przeciętną urodę .

Binula

"A Ty się, rozumiem, do tych spostrzegawczych zaliczasz?"

Przynajmniej tak mówią mi ludzie.

"Gratuluję bycia tym wybranym;-)"

Dziękuję ;-)

"Być twarzą jakiejś filmy, nie znaczy być modelką."

Masz rację, mój błąd - jest fotomodelką. I nie nazywał bym L'OREAL Paris "jakąś firmą". Możesz zostać uznana za ignorantkę ;-)

"Marek Kondrat jest twarzą ING banku. Jest modelem?"

Jest twarzą tylko polskiego oddziału podczas gdy Longoria ma status ogólnoświatowej "twarzy".

"A kto ustalił, że gwiazdą nazywa się osobę znaną na całym świecie? Ty?"

Ogół społeczności. Odsyłam do wikipedii.

"Wchodzę na yahoo.com i jakoś jej zdjęcia nie widzę. Ach tak, to pewnie ten mój brak spostrzegawczości."

Eee nie, w tej chwili to brak jej zdjęcia. Zapewniam Cię jednak że jeszcze nie dawno jej nazwisko było na szczycie listy najczęściej wyszukiwanych fraz.

"A do jej agencji wysyłam Ciebie, gdyż ta panna mnie naprawdę mało obchodzi"

Jak widać nie tak mało skoro do tej pory kłócisz się o jej osobę :]

"ale nazywać kogoś, kto ma metr pięćdziesiąt w kapeluszu modelką jest doprawdy śmieszne."

Po raz kolejny się poprawię: jest fotomodelką.

serafp

Kolega za źródło bierze wikipedię. I wszystko jasne. Dziękuję za rozmowę:-)

Binula

No tak zabrakło nam argumentów to wyjdziemy tylnym wyjściem ;-)

P.S. Podałem Ci wikipedię po jest łatwo dostępna, a nie wymagam od kogoś takiego jak Ty zdolności umiejętnego przesłuchania googli.
Wystarczająco długo już chyba karmię trolla, dziękuję za rozmowę ;)

serafp

Karmię trolla- to jest za to argument godny Filmwebu. OD kogoś takiego jak ja- a kim jestem, słucham. Może się czegoś o sobie dowiem.

Binula

Po sposobie rozmowy, oraz po sposobie pisanie postów można wywnioskować że nawet nie zadałaś sobie trudu by na wiki zajrzeć.
Dalej, wyznaję podobną zasadę co Ty - wikipedii raczej nie poleca się jako źródło ale w hasłach które mają status czasowy tzn. dotyczą wydarzeń które mają się rozegrać bądź ciągle się zmieniają.
Nie powiem Ci kim Jesteś bo Cie nie znam. Nie mam zwyczaju mówić ludziom jacy są w ogóle ich nie znając.
Skończmy rozmowę bo w tej chwili jest już to tylko offtop :|

serafp

To po co piszesz z kimś takim jak ja, skoro na ten moment sam stwierdzasz, że mnie nie znasz. Offtop się rozpoczął, jako że robisz osobiste wycieczki w moim kierunku.
Dla mnie Longoria nie jest ani gwiazdą, ani modelką i tym miłym akcentem kończę debatę.

Binula

"To po co piszesz z kimś takim jak ja, skoro na ten moment sam stwierdzasz, że mnie nie znasz."

Bo do tego służy forum? (do rozmowy). Idąc Twoim tokiem rozumowania na forach i w necie powinni rozmawiać tylko ludzie którzy się znają. Czyli 99% for zniknęłoby z sieci.

"Offtop się rozpoczął, jako że robisz osobiste wycieczki w moim kierunku. "

Offtop zaczął się od Twojego komentarza na mój post:

"Gwiazdy i tak nie mają nic lepszego do roboty, więc niech chociaż dobrze wyglądają. Wiedzą, że są fotografowane na każdym kroku. Cóż, takie życie."

"Dla mnie Longoria nie jest ani gwiazdą, ani modelką i tym miłym akcentem kończę debatę.
"

Widzę że nie ma sensu Ci tłumaczyć bo do Ciebie nie dotrze.
Życzę miłego dnia ;-)

serafp

A ja widzę, że łapanie za słówka to Twój jedyny argument. I nie życzę sobie tekstów w stylu "bo do Ciebie nie dotrze". Studia skończyłam, więc chyba i z "docieraniem" nie ma problemu. Poza tym nie sądzę, abyś był na tyle doinformowany, aby móc wyciągać tego typu wnioski. Pozdrawiam:-)

Binula

"A ja widzę, że łapanie za słówka to Twój jedyny argument."

I tu ja też mógłbym stwierdzić że dziękuję za rozmowę. To nie jest łapanie za słówka, ale zwyczajna umiejętność prowadzenia rozmowy.

serafp

Dla mnie rozczłonowanie czyjejś wypowiedzi świadczy o definitywnym braku owej umiejętności. Skromność to jednak cecha ludzi inteligentnych. Po raz ostatni:Pozdrawiam i kończę jałową dyskusję.

Binula

"Dla mnie rozczłonowanie czyjejś wypowiedzi świadczy o definitywnym braku owej umiejętności."

Świadczą o analizie czyjejś wypowiedzi w celu wydania konstruktywnych kontrargumentów. Nie Ty jedna skończyłaś studia, w tym wypadku są to akurat psychologiczne :> Po za tym owe "rozczłonowanie" służy wskazaniu rozmówcy odpowiedniej części wypowiedzi na którą odpowiadam, inaczej istnieje ryzyko że zostanie źle zrozumiana. :>

"Skromność to jednak cecha ludzi inteligentnych."

Można polemizować.

"Po raz ostatni:Pozdrawiam i kończę jałową dyskusję."

Tak chyba będzie najlepiej. Życzę miłego dnia :-)

użytkownik usunięty
Binula

otóż. Eva zanim zagrała w DH była mało popularna. Z reszta jak inne aktorki z tego serialu.
to ten serial dal im tak wielka sławę.
skąd mogła wiedzieć, że tak zmieni się jej życie tylko dlatego, że przyjeła rolę w serialu..

użytkownik usunięty
Binula

faktycznie.
wstaja o 10, o 12 zaczynaja zdjecia, o 16 już są po, a reszte dnia maja wolne.

zastanów się co piszesz.
poprostu żal..

xDDDDD

a ja mam to gdzieś czy jest ładna czy brzydka.

według mnie owszem, jest atrakcyjna, ale jest wiele ładniejszych, nie ma się czym zachwycać.


to jest forum o filmach a nie o tym czy ktoś jest piękny.

użytkownik usunięty
Here_s_Johnny

zgadza się to jest forum o filmach, no więc Eva Longoria jest świetną aktorką, bardzo podoba mi się w serialu Gotowe na wszystko :)jest energiczna i żywiołowa, zresztą pozostałe desperatki też świetnie grają :D

xDDDDD

nie w ogole nie jest piekna ale bzdury, ale zazdrosc ;) jest przesliczna ;))

yeyeye

jasne, ze jest sliczna i pomimo niskiego wzrostu ma swietne cialo, ale nie kazdy tak uwaza i to jest ich swiete prawo, o gustach sie nie dyskutuje. pzdr;)

xDDDDD

nie w ogole nie jest piekna ale bzdury, ale zazdrosc ;) jest przesliczna ;))

xDDDDD

Mi się w niej wszystko podoba ;d twarz figura włosy ;]

Basia_23

Ona jest naprawdę sliczna:) Jest jedną z moich ulubionych aktorek Jejku chciałabym wyglądać tak jak ona :) Zgadzam się z Basią mi też się u niej wszystko podoba :)

xDDDDD

A ja jednak uważam że jest sliczna. Jedna z najładniejszych aktorek...:)

xDDDDD

Ja uważam że jest bardzo ładna. Być może są ładniejsze od niej, ale utrzymuje się na pewno w pierwszej 20 najładniejszych gwiazd. Uwielbiam ją, ale jeszcze bardziej kocham Cate Blanchett <3

xDDDDD

Ja nie rozumiem tych wszystkich zachwytów nad jej urodą. Jest ładna, i owszem, ale nie jest obdarzona specjalnie oryginalną urodą... Ot, typowa pół-latynoska Amerykanka jakich wiele.

Kubolski

Ilu ludzi na ziemi, tyle typów urody. Według mnie Eva jest naprawdę śliczna, choć wcale nie to w niej cenię :)

użytkownik usunięty
elfka77

Dokładnie!

Jest wspaniałą aktorką.
Nie wspomne już o Gabby z DH, ale w Over Her Deat Body wypadła genialnie.
Chiciaz film nie należy do najlepszych..

"Aun Hay Algo"
"Besame Sin Miedo"
"Fui La Nina"
"Nuestro Amor"
"Salvame"
"Ser O Parecer"

To moje naaj ; )

Blair

Nie zwracajacie uwagi na mój powyższy post. Pomyliłam poprostu tematy ;x

Wracając do tego tematu , moim zdaniem Eva jest piękną kobietą ; )

użytkownik usunięty
Blair

;)

ona jest tez naturalna.
drobna, ale jej biust jakoś sie nie rzuca w oczy, jak np. u poshe spice.
jej zęby. oczywiście jak przystało na gwiazde wybielone, górne proste, ale dolne już nie i to dodaje jej uroku ;)

xDDDDD

Ja nie rozumiem.
Czy faceci oceniają jakiegoś Millera i innych playboyów?
Nie zauważyłem, więc co pchacie się gdzie nie trzeba !?
Homo jesteście czy jak?
To chyba facet powinien oceniać laski, a nie jakieś nastoletnie gówniary z nadwagą ;/

Maatin

Racja ... dlatago się włączam i mówie wprost : fajna z niej dupa i chcialbym ją mieć ... chociaz na trochę :D

MilesQuaritch

Niech autorka zamknie w końcu dziób, według niej jakieś gwiazdeczki z disnej sranel są piękne:P

Phoebe123

Eva jest śliczna i nie zgadzam się z autorką tematu, to fakt, ale czy jeżeli kobieta jest aktorką znaną z telewizji disney channel, to świadczy o niej, że jest brzydka? Trochę irytująca refleksja, nie sądzisz?

xDDDDD

jest za niska i jakaś taka nieproporcjonalna ale buźkę ma ładną

xDDDDD

Jak się wystawia temat, w którym podaje się poważny argument, należy podać jakiś dowód. W tym przypadku, mogłabyś być tak 'miła' i podać te ''ładniejsze'' aktorki.

Dziewczynka_bez_zapalek

Moim zdaniem śliczna! Pewnie połowa z was zazdrośników chciałaby tak wyglądać, pooceniajmy wasze zdjęcia i wtedy pogadamy- to do tych, co piszą : ale ona brzydka, wcale ona nie taka piekna.

Owszem nie jest jakimś wyimaginowanym ideałem, ale mimo wszystko bardzo ładna:)

W dodatku pałam do niej dodatkową sympatią za to, że jest tak samo niziutka jak ja i mamy podobnie orientalną urodę :)

xDDDDD

a Ty kurwa co moze jakas(is) aniol cudownie piekny?? ;/

mrykol

mi sie podoba uwazam ze jest bardzo ladna sama bym chciala tak wygladac
ma piekna barwe oczu i geste wlosy cere jak by lekko opalona wyglada naturalnie troszke mala ale nie ma czlowieka idealnego a jako aktorka bardzo mi sie podoba lubie ja w gotowych i szczerze mowiac przedewszystkim paterze na gotowe ze wzgladu na nia :) w "nawiedzona narzeczona" rewelka zagrala uwazam ze takie role sa dla niej i w takich rolach podoba mi sie najbardziej :>

użytkownik usunięty
xDDDDD

szczerze mówiąc o gustach sie nie dyskutuje ale mi się podoba jej uroda

xDDDDD

Jest ładna. ale taka jakby zwykła. ciemne włosy ciemne oczy. Ładna ale nie piekna. Takie jest moje zdanie :)

(bardziej podoba mi sie uroda Marciy(?!) (kurcze jak sie odmienie jej imie?) Cross)

paula_kaprys

Wg mnie jest bardzo atrakcyjna. Gdy patrzymy na nią przy wszystkich babkach z DH to rzeczywiście wydaje się być bóstwem, ale to tylko na ich tle, nie mówię, że są brzydkie, ale nie są tak ładne w porównaniu do niej. Nie jest na pewno przeciętna, ale jest miliony takich, które mają bardzo podobną urodę, więc na pewno nie jest kimś ponad normę. Czego jednak nie mogę zrozumieć to tego, że w DH uchodzi za taką genialną modelkę odnoszącą niesamowite sukcesy mając 1,60 cm wzrostu...

veronicty

Ładna, bo NAturalna.

Carmen Elektra, Pamela i inne sztuczne divy jej do pięt nie dorastają.

xDDDDD

Uważam, że jest piękna. Niektóre aktorki są od Niej ładniejsze, ale dla mnie jest w czołówce najpiękniejszych aktorek

xDDDDD

Jak dla mnie śliczna :D Lubie taki typ urody :D

xDDDDD

Moim zdaniem jest bardzo ładna i to jej pomaga(np w aktorstwie), bo lubię patrzeć na ładny ludzi gdy oglądam film :P. Trzeba też nauczyć się widzieć w ludziach piękno bo to rzadko się zdarza. A to czy Ci się podoba jej uroda czy nie zależy tylko od gustu, bo jedni lubią blondynki, drudzy brunetki.... tak bywa. :)

xDDDDD

Co ty pieRolisz ? :) Aż musiałem odgrzać temat sprzed 6 lat, bo takie głupoty nie mogą zostać bez odzewu. Lepiej pokaż swoje zdjęcia "koleś" :)

Lodowy

hahah :D

ona jest idealna;
nie rozumiem czepiania się wzrostu, gdybym ja od pasa w górę (ze szczególnym uwzględnieniem twarzy) mogła wyglądać choć w połowie tak, jak Longoria, mogłabym być nawet karlicą i podejrzewam, że byłabym przeszczęśliwa;

xDDDDD

I przciętna aktorka , nie powala na kolana.

nathalie34

Longoria to jest ladna w makjazu bez jest przecietna nawet Hatcher bez makjazu wyglada lepiej a jest starsza.

Ruben_fw

Zgadzam się.

xDDDDD

nie zgodziłabym się. uważam, że ma piękną twarz. ale to kwestia gustu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones