Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Opuszczając Pustkowie Smauga wyszedłem z kina oczarowany urodą i grą aktorską Tauriel z czego powstał świetny całokształt.Dodam że nigdy nie oglądałem LOST-a.

dzonydep

to musisz obejrzeć. mnie się bardzo podobał. fajny, wciągający serial, obejrzałam prawie jednym tchem. tylko nad zakończeniem mogliby lepiej pomyśleć, bo mnie odrobinę rozczarowało.

Nickita

Piękna jest:) Hobbit mój film:)

dzonydep

W LOST była chyba najjaśniejszym punktem w całej obsadzie, ale hobbit pokazał, że jest gotowa na wejście na kolejny poziom. Tauriel była fantastyczna. Każde ujęcie z nią jest fantastyczne. Do tej roli nie można było znaleźć nikogo lepszego. Szkoda tylko, że za film tego rodzaju nie daje się zazwyczaj Oscarów bo tak wyraźistej postaci drugoplanowej w tym roku nie było.

dzonydep

To samo tutaj :)

użytkownik usunięty
dzonydep

To zmienisz zdanie jak obejrzysz "Lost" - Evangeline jest w nim najbardziej wkurzającą postacią. Cały czas jka były sceny z nią to wręcz krzyczałem do ekranu "weźcie ją w końcu zabijcie!" a czy zabili musisz sam zobaczyć.

dzonydep

Obejrzałem Pustkowie na DVD i zdanie moje ani na jotę się nie zmieniło!

dzonydep

ok w Hobbice wygląda rewelacyjne ale mnie wkurza Elf lv.100 skaczący na sprężynkach. jak by puścili pięciu takich to żadna armia Mordoru by im nie sprostała.

hocum

jakby.... ale mają tylko jednego takiego elfa

cofeek

Dwóch - jeszcze Legolas. Ten to dopiero wywija cuda. Zaczął we Władcy i skończyć nie może. 10 Legolasów i mieliby Saurona z głowy ;)

dzonydep

Zauroczyłem się nią jak grała elfkę w Hobbicie - Pustkowie Smauga. Delicje:)

dzonydep

Musisz obejrzeć Lost gra tam po prostu świetnie ;)

dzonydep

Gra aktorska? Przepraszam, ale gdzie Ty tam widziałeś grę aktorską? Słabizna, plastik i rozpacz. Jest piękna, przyznam Ci rację, ale aktorka nie musi być piękna, musi być zdolna i mieć w sobie to coś. Ona nie jest ani zdolna, ani nie ma tego czegoś. Po prostu dno.

dzonydep

Bardzo słabo grała w Hobbicie, ciągle jedna bolesna mina srającego kota. Z resztą cała ta postać i jej wątek jest żałosny. W loscie też mnie irytowała. Żadna aktorka, po prostu twarz do wynajęcia.

użytkownik usunięty
no_muzzle

Zgadzam się! W lostach nie cierpiałam jej postaci, a jak dowiedziałam się, że gra w Hobbicie, to normalnie jak, by mi ktoś walnął w twarz.....

dzonydep

Zgadzam się ;) Evangeline Lilly to chyba moja najulubieńsza aktorka i mega mi się podoba ;) Pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

Evangeline to jedyna gwiazd Lost, która się wybiła. Biorą ją jednak do większych produkcji gdzie się po prostu spisuje. Ma za mało dobrych ról. Mogłaby zagrać u boku Hardy'ego gdzie każdy wyrabia sobie przy nim lepszą markę

joan19

dokładnie - za mało fajnych ról dostaje,a jest bardzo ładna, i bardzo dobrze gra ;) pozdrawiam

joan19

A Maggie Grace i Uprowadzona? Albo Ian Somerhalder i Pamiętniki Wampirów? Mimo że pamiętników nie oglądałam, zauważyłam jak po tym serialu każdy się nim tzw. jarał a nikt nie widział go w Lostach :-P nie wiem czy Evangeline się wybiła po Zagubionych... Jakoś specjalnie o niej nie słychać. No chyba że w tym Hobbicie, nie wiem, nie moja bajka :-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones