Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 082 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Może i sporo osób sie ze mną niezgodzi ale i tak to napisze... Evangeline Lilly w Top 100 Ludzie, na 4?!! No bez przesady... jest fajna ładna dobrze gra, ale bez przesady!! Za LOST?! (nie mówie że film nie jest fajny bo jest obłędny ale nie o to mi chodzi) no ja was prosze... np. taki Gary Oldman za to że zagrał w masie genialnych filmów i za to że jest świetnym aktorem jest na 19 miejscu?! A taki ktoś jak E.L. na czwartym... to chyba lekka przesada według mnie. Pozdrawiam;*

princess_of_invisible

Dokladnie sie zgadzam. Ona jest wyżej od De Niro czy Pacino. To jest chyba jakiś żart !!!

Bongo

i Brad wypadl z pierwszej 10 :( ... teraz jest na 11, ale nie ma sie co przejmowac to tylko glupi ranking :/ pozdro.

fan_Brada_Pitta

jedna wielka bzdura!!

princess_of_invisible

Kpiny...jak wszystko :/ Niedawno Holloway był 1...a ci naprawdę świetni aktorzy zajmują niziutkie pozycje :/

Skylaria

I o co się tak wściekacie? Przecież i tak jej długo tutaj nie będzie.

princess_of_invisible

...już spadła na 8. ...pewnie jakieś barany jej powstawiali 1., żeby tylko tk wysoko nie była...
ludzie, jesteście śmieszni!

Snaga_Przeklety

wskoczyła od razu na takie wysokie miejsce bo oddano na nia wiecej 1000 glosow. niedlugo ranking wroci do normy(byle tylko nie spadla za bardzo)

Skyler

Dlatego dla mnie ten ranking nie ma żadnego znaczenia, bo taka statystka (nie można jej nazywać aktorką, bo zagrała tylko jedną mówioną rolę) jest wyżej od Pacino, DeNiro i innych.

princess_of_invisible

Taka E.L. jest na 4 miejscu, a wiele świetnych aktorów daleko w tyle, np. Depp, który jest już chyba na 40 miejscu. Ten ranking jest zupełnie bez sensu. pozdro

charlottenva

Ten ranking jest rankingiem popularności. Populany nie znaczy na dobry. Kiedyś faktycznie się wykurzałam że jakiś tam aktor/aktorka znany z jednej roli jest wysoko, czy np. taka Jesssica Alba jest bardzo wysoko, ale pozniej przestalo mnie to denerwowac. I tak nie ma w rangingu w ogole wiele aktorow starej daty np. Spencera Tracy, Elizabeth Taylor, Grace Kelly, Grety Garbo... oraz świetnej Judi Dench, Toni Collette, Shirley MacLaine, Eda Harrisa czy Warrena Beatty.

princess_of_invisible

Eeee, coraz więcej się denerwujemy przez jakiś głupi ranking. Chyba czas z tym skończyć, bo i tak ta setka nigdy nie będzie setką najlepszych aktorów, ale najbardziej popularnych. Wielu wspaniałych aktorów na tą listę pewnie nigdy nie trafi, bo mają za mało głosów.
Naprawdę nie ma co się tym śmiesznym rankingiem przejmować. Tylko nie wariujcie i nie wystawiajcie teraz tej aktorce 1 tylko po to, żeby zwalić ją z wysokiego miejsca, bo to bez sensu.

Veda12

Zgadzam się z tym, że nie mozna dawać komuś 1 tylko dlatego że jest wysoko. I tak prędzej czy później spadnie. Akurat u mnie Ev miała "2" już od bardzo dawna.
Nie ma sensu sie przejmować tym rankingiem ;)

princess_of_invisible

ja się zgadzam z MaDzią...ranking jest jednym słowem nieobiektywny :) i tak każdy wie kto jest najlepszy :P

Bick

A kto jest najlepszy, bo ja nie wiem ;-)

Veda12

Nie rozumiem po co odrazu dawać jej jedynki, przecież ona i tak prędzej czy później spadnie bo wybitną aktorką nie jest. Ja dalem jej 7/10 bo uważam że w LOST gra całkiem dobrze.

_Donnie_

No jak to kto. To jasne, że Johnny Depp =)

Bick

Taaa, jasne ;-)
Moim zdaniem najlepszego aktora nie ma. Jest wielu wspaniałych aktorów i Depp oczywiście do nich należy, ale nie jest najlepszy. Najlepszego aktora nie da się wybrać, bo wielu po prostu jest równie dobrych, wielu ma własny, niepowtarzalny styl. Jakby porównać Deppa do takich aktorów, jak Marlon Brando, Jack Nicholson, James Stewart, Gary Oldman, Al Pacino czy Cary Grant, to wcale Depp nie okazałby się najlepszy, a wybór najlepszego spośród nich byłby raczej niemożliwy.
A pani Lilly do najlepszych daleko, tylko że ten ranking nie ma nic wspólnego z najlepszymi aktorami, ale najbardziej popularnymi, więc nikomu w sumie nie powinna jej obecność na liście przeszkadzać. Popularność przeminie, bo nastolatki szybko zmieniają swoich ulubieńców.

princess_of_invisible

no i dobrze ze byla na 4 miescu i powinna tam wrocic!!!!

MaRyska_3

Ludzi z zazdrosci robia takie rzeczy. Evangeline jest jedna z lepszych aktorek i nie trzeba grać w wielu filmach żeby okazać się dobrym.
Dla mnie ranking jest ok.

princess_of_invisible

Wow, jakąś akcję dawania 1 chyba zrobiliscie, że jest już na ponad 200 miejscu. Nie zasługuje na 4. miejsce, ale no bez przesady, żeby jej za to same 1 wstawiać.
Nie pozdrawiam.

princess_of_invisible

no ołki dołki choć zapoczątkowałam ten temat myśle że na 200 miejscu sie znaleść nie powinna... może na 50, ale biorąc pod uwage ilość dobrych aktorów.. chyba dlatego sie tam znalazła.

princess_of_invisible

Jeny juz spadla dawno i dobrze!! Ona nie zasluguje ja pierwsza 50:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones