Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 056 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Niezwykły stopień podobieństwa tych dwóch aktorek. Są niemal swoimi klonami. Jak wy je rozróżniacie? :)

raf_filmweb

Bez problemu, kompletnie inne oczy.

raf_filmweb

zupełnie inne rysy

raf_filmweb

A mi momentami przypomina ona Liv Tyler.

raf_filmweb

zalezy od roli. ogladajac ją jako elfke Tauriel z "Hobbit" ciagle mi sie przypominala Kate Beckingsale z "Van Helsing"

baronio

zwroccie uwage na podobienstwo:
http://images2.fanpop.com/images/photos/8400000/Anna-Valerius-van-helsing-843138 7-1707-2560.jpg

baronio

Chłopie...gdzie Ty widzisz między nimi podobieństwo to ja nie wiem, ale dla mnie one ( Evangeline i Kate) ani trochę do siebie podobne nie są, za to Lily i Mitra są niemal identyczne. Takie moje zdanie.

raf_filmweb

A moje zdanie jest pietro nad twoim i go nie zmienie, gdyz tak je akurat postrzegam. Poza tym jest wiecej ludzi widzacych podobienstwo nietylko Kate i Evangeline ale nawet wszystkich 3 pań. Zwroc uwage na chociazby ten artykul:

http://www.mademan.com/mm/4-women-who-look-kate-beckinsale-sadly-arent.html

raf_filmweb

No co Ty! Rhona ma męskie rysy twarzy.

kite_clayton

Sama jesteś męska :) Bez urazy:)

raf_filmweb

Spoko!

kite_clayton

przepraszam

raf_filmweb

Nie ma za co. Mieć męskie rysy twarzy to nie jest dla mnie obelga. Rhona jest bardzo ładna i tak.
Ale miło, że czasami na filmwebie ktoś zamiast mieszać się z błotem jest po prostu miły:-) I dzień od razu staje sie lepszy.

kite_clayton

Wiesz, po prostu zdałem sobie sprawę, że mogłem Cię urazić i dlatego przepraszam. Tym bardziej, że jesteś kobietą. Cieszę się, że jesteś normalna i nie obrażasz się o taki "drobiazg". Świat byłby lepszy gdyby było więcej osób z takim podejściem , dystansem jak Ty. Serdecznie pozdrawiam.

raf_filmweb

Myślisz że Rhona Mitra jest do niej podobna? Sprawdź Rachel McAdams - taki sam wzrost, obie z Kanady, bardzo zbliżony wiek i uroda.

FenrisWolf

Następny. Skąd wy bierzecie te porównania? Chyba tylko i wyłącznie wg Ciebie są one podobne. Poza tym kto to w ogóle jest ta Rachel? Nie znam tej pani z żadnego filmu. Tak jak pisałem wcześniej. Rhona i Evangeline są do siebie tak podobne, że odróżnienie ich od siebie graniczy niemal z cudem, a w każdym razie jest arcytrudne. Przynajmniej dla mnie. Tyle w temacie

raf_filmweb

Ta aktorka mi się wydaje podobna do niej:
http://1.fwcdn.pl/ph/51/69/605169/275170_1.1.jpg
Felicity Jones (II) :P

raf_filmweb

bardziej Anna Friel. Evangeline jest sporo urodziwsza i delikatniejsza od Mitry

raf_filmweb

chyba poza płcią nie mają nic podobnego...

raf_filmweb

Potwierdzam. Też się dałem nabrać. Właśnie oglądałem Spartakusa z 2004 i też zastanawiałem się czy nam tą aktorkę z LOST ?

raf_filmweb

Jeśli już Jessica Biel jest w jakimś tam stopniu podobna przynajmniej dla mnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones