Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 082 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

2005: Szalony weekend (Long Weekend, The) jako Martwe ciało


To mnie powaliło ostatnio :) Normalnie chyba obejrze ten film i będę śledzić wszystkie martwe ciała :D Ale jak to się stało że zagrała taaak zaawansowanie trudną rolę? Przecież wtedy już od dawna była w LOSTach, więc to trochę dziwne, że przyjęła "to"
Co o tym myślicie?

Golden_Rose

Albo tak sobie myśle bo nie oglądałam tego filmu że MARTWE CIAŁO to może imie :P :) :D różne sie teraz dzieciom daje imiona....:)

Golden_Rose

Ja oglądałam ten film, ale jej nie pamiętam.
A co do tego imienia to dobe jest :D

Golden_Rose

Heh :)
Nom, dziwne :D Ale różne są ambicje... Nie, no żartuję. Ja myślałam, że ona grała w tym filmie przed LOST, a tu proszę... :D
Trzeba to zbadać :D

Lorien_3

Szczerze mówiąc zanim zobaczyłem opis tego filmu to myślałem że zagrała tam żeby zobaczyć pracę świetnych fachowców ale po zobaczeniu tego opisu stwierdzam że nie ma tam fachowców, więc kompletnie nie wiem czemu tam zagrała

Golden_Rose

Ja film oglądałam i uważam go za jedan z głubszych. Też nie mam pojęcia dlaczego tam zagrała... jeśli taką rolę można nazwać grą.
Ponadto, gdy to przeczytałam, myślałam, że siknę z śmichu =D

bodziek

Ja nie oglądałam fimu i dalej nie wiem o co chodzi z tym Martwym Ciałem :D :P

Golden_Rose

Również nie oglądałam. Skoro grała martwe ciało, które uznamy za martwe ciało, a nie imię/pseudonim/ to miała rzeczywiście wielkie pole do popisu.
Zresztą jakiego wysiłku wymaga całowanie się z przystojnymi aktorami, kiedy można to robić z podłogą. To dopiero są emocje :P
Doceńmy to.

Lisiaczek

A ja wlasnie obejrzalam film. "Grała" tam zmarłą modelkę o imieniu Simone. Pojawila sie lacznie na jakies 20 sekund pewnie. Byla to scena ceremonii pogrzebowej w kosciele. Jedyny plus tej "roli" to to, że ładnie wygladala.. Szkoda tylko ze w trumnie :|

InesVarjo

hehe :D no to zagadka kryptonim: Martwe Ciało została rowiązana.


"Szkoda tylko ze w trumnie" - :D:D:D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones