Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Mi by nawet pasowała w filmowej adaptacji Wiedźmina. Może być odrobinę za stara, ale w sumie...

Knightfall

za stara? eee bez przesady przecież Yennefer była dojrzałą kobietą, sama Wolszczakowa od niej starsza była... (tzn od Lilly)

DziurawaMarysia

Tak, aczkolwiek Wolszczakowa była w roli Yennefer beznadziejna, więc nie jest to zbyt mocny argument ;) Lilly ma ''miękkie'' rysy twarzy, brałem ją pod uwagę bardziej ze względu na włosy... Aczkolwiek nikogo lepszego by nie było. A może pasowałaby na Francescę Findabair? Ciekawi mnie kto mógłby wystąpić jako Triss Merigold... ;)

Na którąś z czarownic, na przykład Fringillę Vigo pasowałaby Olga Kurylenko, czy Lauren Cohan [w The Walking Dead prezentowała się nie najgorzej]

Knightfall

Ale chodziło mi że była starsza to nie był żaden argument bro tylko stwierdzenie faktu że liczyła sobie więcej wiosen xD

Knightfall

pamiętam gdzieś ma forum filmwebu był taki temat "Obsada marzeń wiedźmina"

Knightfall

a na Geralta wizualnie pasowałby jej kumpel z Lost Josh Holloway.

DziurawaMarysia

Jestem takiego samego zdania! Gdzieś już o tym kiedyś pisałam.
A Evangeline ma owszem charyzmatyczny wzrok jak Yen, ale ona miała też wąskie usta, trójkątną twarz i wsunięty podbródek. Może Marion Cotillard? Jest dla mnie taka irytująca, dokładnie jak Yennefer. Albo Eva Green z jej morderczym wzrokiem, chociaż nie pasuje do opisu. Triss musi mieć wygląd podlotka wiec Lily też odpada, dałabym tu Natalie Portman. Albo Rachel McAdams?
Jaskier- Johnny Depp tylko młodszy, byłby idealny. Może zamiast niego-Jackson Rathbone, gwiazda jakże wspaniałego Zmierzchu?

Katja999

Johnny Depp już za stary, ja bym go widział w Roli Cesarz Nilfgaardu, to by dopiero było coś, natomiast Jaskier hmmm... może Tom Hiddlestone jak by trochę przytył...?

DziurawaMarysia

Jeśli chodzi ci o Emhyra, to zupełnie mi do nie pasuje Depp. Emhyr tak poważny, bez poczucia humoru i okrutny się wydawał, Depp pasuje jak już bardziej na Vilgefortza, przystojnego, ambitnego i nieobliczalnego cynika.
Hiddlestone, no on też by pasował :) Tylko zakola trzeba by mu załatać ;) Bo chudy chyba Jaskier był

Katja999

Depp mało poważny... to polecam Donnie Brasco.

Knightfall

Pasowała by najlepiej na świecie jest najpiękniejsza

Knightfall

Widziałbym ją bardziej jak Triss Merigold.

Mumin87

Chyba nawet ktoś ją już widział w tej roli ;):

http://w864.wrzuta.pl/obraz/7bpLfkYgqUr/triss_merigold

Knightfall

http://www.filmweb.pl/forum/ludzie+kina/Wied%C5%BAmin+-+hoolywodzka+obasda+marze %C5%84.+ZABAWA!!!,2359690#post_11309196

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

a może jako Triss?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones