Evanna Lynch

Evanna Meghan Naomi Lynch

8,3
5 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evanna Lynch

Czy nie uważacie że Evanna jest piekna ????
może mam jakiś zjebany gust ale mi się jej wygląd serio podoba :)

i gra bardzo dobrze w HP :)

ArteXus

Piękna? za małe określenie jej urody.(chociaż wyglada trochę dziecinnie) to i tak jest dla mnie cudem

użytkownik usunięty
ArteXus

Gust masz normalny ^^
Ona jest spoko, ma cudowną karnację ;)

ArteXus

Moim zdaniem jest śliczna.

ArteXus

Mimo ze wole chlopcow musze przyznac ci racje jak ja zobaczylam na zdjeciach jeszce przed premiera uwazalam ze jjest najladniejsza aktorka grajaca w filmie

slodziutka

No jak dla mnie to moze nie najladniejsza ale bardzo sympatyczna i ładna dziewczyna:)

Hermioneczka

Wiadomo że są ładniejsze od Evanny :D
ale uważam że z obsady HP to ona jest najładniejsza :D

ArteXus

no wlasnie musze przyznac ze calkiem nie brzydka. myslalem ze do tej roli wezma kogos gorszego.

ArteXus

z całą pewnością jest piękna, a najwiecej urody dodają jej piękne długie blond włosy. Evanna Lynch piękna jest i basta Oo :)

ArteXus

Evanna jest śliczna... Nie jest klasyczną pieknościę i dobrze! Jest piękna i oryginalna. A gra wspaniale! Idealna Luna!

ArteXus

Również uważam,że jest piękna, bardzo nietypowa uroda ale podoba mi się :)

Btw mam na dysku zdjęcia z jej sesją rozbieraną :)

jarexz

jedyne co można teraz odpowiedzieć to to żeś jest pedofil....

Adder

tak tak , pedofil z niego straszny ...gustuje w 18 letnich dziewczynkach @_@ zboczeniec jeden

marobot_2

przeciez ona nie ma 18 lat... widze matematyka na poziomie zerowki

Adder

Tos dowalil.. oslabiaja mnie tacy ludzie, jak 16-17 latka to dla ciebie pedofilia to winszuje, zwlaszcza ze skoro roebrala sie do oficjalnej sesji to chyba znaczy ze byla ona legalna..
PS do goscia posiadajacego owa sesje, niestety to nie Evanna, jedynie dziewczyna do niej b podobna
PS2 sprawdz sobie na wiki co to jest podofilia zanim zaczniesz kogos tak oskarzac
PS3 sorry za brak polskich znakow, przegladarka mi szwankuje

kicek016

pedofilia*, podofilia to cos zupelnie innego ^^

ArteXus

Masz gust ok ona jest łasdna(zakrótkizakrótkizakrótki)

xDDDDD

pięęęęęęęękna piękna najpiękniejsza :) *-*

Miyu67

no brzydka nie jest...
nawet nawet ładna;))

a te niby "jej" zdjęcia to na moje nie są jej :P

kzabost

*chodziło mi o te foty bez ubrań (nago) xD

kzabost

prawda... zupełnie inna dziewczyna...
tylko typ urody podobny.

ArteXus

Jak mozna uwazac ze ona jest pieknoscia albo ze jest ladna lol ha hahahahahahhahahahhaahhahahahahah

Ona jest brzydka jak sie na nia patrzy to normalna laska jest piekniejsza a ja jej nie mam czego zazdroscic bo wiem ze jestem sliczna i mam sexy cialo a faceci leca na mnie nawet ci bardzo dobrze znani i boscy.

Nicole to najlepszy kawal na swieci ..

Miss_Nicole

Haha rozwaliłaś mnie, xDD
Gdybyś była taką pięknością to nie wypisywałabyś na forach takich hmm... 'opisów' żeby się dowartościować.

A Evanna według mnie jest ładna. Nie śliczna, ale ładna.

Carmen_ka

Pięknością to ona nie jest, po prostu ładna.
Ale wyróżnia się spośród dziewczyn grających w HP...
Choćby oczy i karnacja. ;) Bo włosy podobno pofarbowane na potrzebę filmu.

użytkownik usunięty
pudin

Są gusta i guściki. Dla jednego to co jest ładne, dla innego może już być wstrętne.

użytkownik usunięty
Carmen_ka

No cóż... głupota nie boli... niestety...

użytkownik usunięty
Miss_Nicole

Ah i Oh jaka jestes wspaniała! Wszyscy chcą byc Tobą!


btw.
Może jakaś konsultacja z lekarzem?(widac, że masz nierówno pod sufitem)

użytkownik usunięty
ArteXus

mi się osobiście nie podoba jej uroda.

ArteXus

Ja tam uważam, że Luna jest śliczna, a nawet najpiękniejsze z wszystkich dziewczyn grających w HP :)

Luncia

Może nie najpiękniejsza ale naturalna ^^

Antonio_Montana

naprawde nie chce jej obrazac ale wedlug mnie jest tragiczna. szczerze mowiac to wyglada jak jakas maszkara. ale sa gusta i gusciki;)

ArteXus

o tak przyznaje mi się bardzo podoba ! Jest piękna. Ma bardzo specyficzną urodę. Jest fajną aktorką. Chociaż zagrała tylko w Harrym Potterze pokazała co umie ! Przyjacielu nie masz zjebanego gustu. Powiedziałeś co o niej myślisz wręcz przeciwnie to dobrze o Tobie świadczy jeżeli potrafisz na forum wyrazić swoją opinię !! Pozdrawiam !

ArteXus

Ma oryginalną urodę. Albo się podoba albo nie.
W sumie mi się średnio podoba... ale boskie ma włosy :>

hellomaja

#Naturalne włosy ma ciemniejsze.

Według mnie Evanna dysponuje nieprzeciętną urodą. Bardzo fajnie gra w roli Luny Lovegood. Poza tym jest bardzo naturalna.


ArteXus

według mnie nie jest bardzo piękna. Popatrzcie na jej twarz!

ArteXus

Ja tam nie wiem co w niej widzicie, ale na tym zdjęciu nie wygląda na piękną.
http://www.exposay.com/celebrity-photos/evanna-lynch-harry-potter-and-the-order- of-the-phoenix-london-movie-premiere-arrivals-QOnNos.jpg

Xsargos

Tak to bywa jak się przedobrzy z makijażem itp. :D
Ale jak ktoś powie, że na fotce przy jej nazwisku jest brzydka to mogę stanąć pierś w pierś na ubitej ziemi ;p.

Xsargos

a na tym ???
http://www29.patrz.pl/u/f/32/83/51/328351.jpg
pozostawim bez kom uwielbiam ją ;) w Harrym to ona nadaje klimat ;) bardzo dobra aktorka czekam na dalsze poczynania

kinia_27

kinia_27 : Skoro ją tak kochasz to chyba widzisz że na tym Twoim zdjęciu to nie ona ??

ArteXus

W Zakonie Feniksa była taka nawet nawet, ale teraz w Księciu Półkrwi jak ją zobaczyłem w pociągu, no...noo.... piękność nie z tej Ziemi :D

kzabost

ma w sobie jakiś taki tajemniczy powab, który przyciąga...jej uroda jest zupełnie innego pokroju niż Emmy Watson chociaż karnacja tak bardzo nie odbiegają od siebie...

ArteXus

ejjj, to chyba ja mam dziwny gust.. Mi się ona kompletnie nie podoba. Myślałam, że wszyscy tak z nią mają. Ktoś mi powiedział, że jestem do niej podobna (chociaż to nie prawda) to nie byłam zbyt zadowolona;p kurde, naprawdę nie mogę uwierzyć, że ona się wam tak podoba, ale włosy ma faktycznie dość ładne, jednak moim zdaniem emma o wiele, wiele ładniejsza

ArteXus

jak dla mnie: sam sex ;) <zzznnnaaakkkiii>

radeso

gorrrrrąca suczka z niej, uwielbiam takie :PP

skurwol

a ty luna_b0 myślałaś, że nam się nie podoba, bo pewnie jesteś pasztetem ;/

skurwol

Evanna Lynch to marzenie każdego mężczyzny, każdy chciałbym mieć ją chociaż na jedną noc.Ona jest po prostu prześliczna, nie ukrywam że chciałbym mieć taką dziewczynę jak Evanna Lynch. Pozdrawiam :))

Maniek85

Chciałabym mieć takie włosy jak ona. Wiem, że na pewno ma sztucznie stylizowane i farbowane, ale są super. Btw wie ktoś może jak zrobić, żeby włosy były takie puszyste? xD

ArteXus

jedyna naprawdę ładna aktorka z całego hp.

AyanoS

jej cudowne włosy w hp są przedłużane i farbowane, ale i tak są cudowne :D ogólnie evanna nie jest taka zła, i uważam że jest najładniejsza w hp.

loony

nam też tak sądzę że jest najładniejsza w HP autorka mogła ją obsadzić jako dziewczyne Harego. A tak szczerze może być moją chętnie bym pochodził

jony

co wy gadacie ?? jak dla mnie z wyglądu to jest taka sobie nie zbyt ładna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones