Ewa Farna

8,3
244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Farna

"Ona jest czysta". W niej, mówiąc językiem Biblii, nie ma podstępu. Czy wygląda mniej efektownie, czy olśniewająco, świecąc karminową szminką, co niby powinno rozproszyć moją uwagę, zawsze widzę jej osobowość, ją jako osobę, i jej wnętrze, które jest DOBRE. Dobroć to jej imię. Nawet gdy widziałem ją w konkursie wokalnym w jury i kiedy mówiła: "Jestem na 'nie', to nie czuło sie żadnej negatywnej w niej emocji. Naprawdę, dziwna osoba w tym świecie pełnym złej ambicji, zazdrości, w show-businessie - osoba z duszą czystą i dobrą.

Wydmin

Do końca bym się nie zgodził. Na tle Dody czy A. Chylińskiej na pewno wypada ona jak grzeczna dziewczynka, ale obserwuje Farnę uważnie od 6 lat i wiem, że ma ona również pięty Achillesa. Należą do nich przede wszystkim oportunizm i narcyzm. Farna od dłuższego czasu się nie rozwija, nie podnosi sobie poprzeczki, nie szuka inspiracji czy nowych nieprzetartych w muzyce szlaków. Ostatnio nawet nazwałem ją na Fb "Krusty Clownem" z serialu "The Simpsons", bo podobnie tak jak on, nastawiona jest na wyciskanie z fanów szmalu za gadżety ze swoją podobizną. Poduszeczki, koszuleczki, kubki czy akcesoria szkolne typu tornistry. Nawet ze swojego odchudzania potrafiła zrobić biznes i reklamuje przy tym ubrania Nike i aplikacje fitness A narcyzm widać zawsze gdy tylko ktoś ją skrytykuje albo zwraca uwagę publiczności bardziej od niej. Sama kiedyś przyznała się w 2014 roku kiedy była jurorką X factora, że nie lubi przebywać w gronie ludzi, którzy mają lepszy wokal od niej samej.

rusekolsztyn

Czas pokaże, czas weryfikuje.
Swoja drogą jako zagorzały słuchacz Trójki wiem, dlaczego Trójka NIGDY jej nie odtwarza - jej muzyka jeszcze jest za prosta, nie w sensie konieczności mocnego skomplikowania formy, lecz nie wzniosła się na poziom wyrafinowania muzyki Brodki, jakościowego wyrafinowania. Ale to inna sprawa - raczej różna od jej cech charakteru (zresztą, Farna nadal jest bardzo młoda, Brodka też nie od razu wzniosła się na poziom twórczej alternatywy- to też kwestia szczęścia, trafienia na producentów, itd.).
A co do cech charakteru: Zapendowska ostatnio powiedziała, że Farna jest naturalna, że nie udaje nikogo - widać to w tym talent show, "Idolu". Jak będzie dalej - pokaże czas.

Wydmin

Zgadzam się w pełni. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones